Procedury

Skin booster

Zvedá, vypíná a zvyšuje sílu pleti jedinečným množstvím látek

Skin booster jak název napovídá je komplexní podpora pleti s velkým omlazujícím potenciálem. Má dvě formy dle potřeby pleti.

- velké množství  zasíťované kyseliny hyaluronové 20% Revitrane pro injekční aplikaci (2ml).

- formule s kyselinou hyaluronovou 12,5% je nejvyšší množství nezasíťované i zasíťované RHA pro aplikaci microneedling bez injekcí. Obsahuje komplex látek nabitý vitamíny, minerály a výživou aminokyselin pro aplikaci microneedling bez injekcí.

Tato pokroková metoda hloubkové hydratace a výživy vysušenou plet. Silně hydratuje a vypíná. Vzhled je svěžejší. Pleť omlazená. Posiluje a zkvalitňuje kožní bariéru. Používá se také k okamžitému zklidnění pleti. Působí zevnitř a dlouhodobě.

Skin booster je od známé švýcarská společnost TEOXANE, která vyvíjí špičkové kosmetologické produkty.

 

 

 

 

Lifting 3D liftingovými nitěmi

Liftingová vlákna vytvoří 3D liftingový efekt bez nutnosti podstupovat chirurgický zákrok. Lze takto ovlivnit menší, ale  i hlavní kontury. Nový změněný tvar se stabilizuje v pozvednuté poloze mladšího a přirozenému vzhledu. 

Liftingové nitě poskytnou skvělý liftingový efekt věkem povolené kůži. Používají se často po 40tém věku. Fixují kožní tkáň v potřebné poloze. Během několika dní tělo začne tvořit síť nových kolagenových vláken a po krátké době tělo samo udrží liftingový efekt

Pozvednuté lokality 3D liftingem postupně fixuje nově vznikající síť kolagenových vláken.

Efekt metody

- Změna je viditelná ihned. Bez použití skalpelu. Efekt 2-5 let
- Nově tvořící se kolagenová kostra postupně vyplní vrásky, projasní pleť
- Liftingové nitě dále podporují zvýšení pružnosti pokožky, projasnění, hydrataci 

Mezonitě i liftingové nitě jsou vyrobeny z extrémně bezpečných materiálů, které se používají v chirurgii již 50 let. Niť je plně vstřebatelná. Špičkové nitě Rainbow a kuželové nitě Silhouette z materiálů PDO Polydioxanon a PLLA kys. polymléčné. Jsou plně vstřebatelné průměrně za 8-12 měsíců, Zlaté nitě a liftingové nitě PLLA až 24 měsíců. Po celou dobu se stav pleti neustále zlepšuje a vydrží dle typu nití 2-5 let.

Aplikaci mohou provádět pouze odborně vyškolení lékaři. V Praze tento typ liftingu provádí zkušená MUDr. Jana Eftimovská, které se s důvěrou svěřily tisíce klientů včetně populárních osobností.

Šetrná metoda

Není nutné provádět žádné řezy. Oddaluje se potřeba chirurgického liftingu. Vše je pouze prostřednictvím vpichů, což je pro tělo velmi přívětivá a nenáročná metoda. Lifting má vysokou efektivitu a přitom je to šetrná metoda. 


Věkem dochází k ochabování tkáně a viditelnému poklesu.  

Lifting těchto partií

Nejčastěji se nejčastěji používají na lifting obličeje, úpravy nevýrazných kontur obličeje, lícních kostí, pokleslých tváří, brady, koutků úst a kolem rtů a podobných disbalancí. 

Průběh zákroku 

Liftingové nitě se používají v hlubších vrstvách kůže a jejich počet na obličej je v kusech. Naopak mezonití, které mají odlišné využití, se používají vyšší počty. Pro minimalizaci nepříjemných pocitů aplikuje před zákrokem lékař injekčně anestetikum do míst aplikace.

Lékař si pro potřebnou změnu zvolí místa pro vedení nití. Po lokální anestezii pak v podkoží aplikuje nitě na potřebné místo velmi pružnou kanylou. Niť zachytí povislou kůži a zajistí ji  na novém potřebném místě. Veškerý materiál nitě se vstřebá. Mohutně podpoří tvorbu sítě kolagenu, který bude nový tvar přirozeně stabilizovat. 

Po zákroku

Minimálně týden po aplikaci je třeba udržet lokalitu v klidovém režimu s minimem mimiky. Dle určení lékaře používat ochranou stabilizační elastickou bandáž. První dny je možné cítit bolestivost a pnutí. Tyto pocity každým dnes po zákroku ustupují. Dle domluvy s lékařem následuje kontrola. Lékař může ještě učinit korekci. Efekt zdvihu jde vidět ihned, během 1-3týdnů po zákroku se lokalita stabilizuje. 

Po ošetření může nastat přechodný otok, zvýšená citlivost v dané oblasti, která může přetrvávat 2-3 dny. Po aplikaci nevznikají jizvy. Při vzniku modřinek doporučujeme na urychlení vstřebání před ošetřením používat 3xdenně 2 tablety Ascorutin a po zákroku Aescin – Teva. Na dávkování se domluvíte s lékařem.

Kontraindikace

Jakékoliv akutní infekční onemocnění, psychické poruchy, náchylnost k tvorbě keloidních jizev, u těhotných, trpících na krevní onemocnění a nádorová onemocnění a klinicky selhávající pacienty.

 

 AKCE zde  

 

Bezpečné a rychlé tvarování těla - biologická injekční liposukce


Novinka s minimálním diskomfortem, která zcela jedinečně a trvale zničí a odstraní tukové buňky z těla. Převratná italská metoda využívá k tvarování těla pouze přírodních látek a vitamínů. Tukové buňky se nerozpadají a tím je metoda jedinečná i šetrná k tělu. 

Jedná se o jedinou metodu srovnatelnou s chirurgickým odstraněním (liposukcí). Proto nehovoříme v tomto případě o lipolýze, ale o biologické liposukci (článek dámský magazín). Nezatěžuje játra, jako jiné metody např. injekční lipolýza. Prakticky nulové vedlejší účinky a bezpečnost jsou výhody této metody od značky NATINUEL.

liposukce biologicka injekcni 3b

Spojením 2 roztoků Fat Normalize od společnosti Natinuel a jejich aplikací se tuková tkáň rychle a řízeně devitalizuje a tělo ji vyloučí. Aplikuje se injekčně speciálními jehlami. Vpichy téměř necítíte. Apoptózou tzv. „smrtí“ tukové buňky se buňka nerozpadá. Naopak odchází z těla celá a tělo nezmetabolizovává tuk přes játra.

Na naší pobočce na Praze 6 poskytuje tuto metodu přímo školitelka této metody pro ČR MUDr. Jana Eftimovská, jež je jednou z předních uznávaných odborníků na estetickou dermatologii u nás. Její zkušenosti a přehled o možnostech této metody jsou rozsáhlé. Atestovaná a certifikovaná metoda je originálním produktem Fat Normalize značky Natinuel (www.natinuel.cz).

liposukce biologicka injekcni 3F

Indikace:

Řeší lokální tukové zásoby. Stejně jako všechny ostatní injekční i chirurgické liposukce není vhodná při celkové obezitě. Vždy je důležitá konzultace s lékařem, pro zjištění zda je léčba vhodná, domluvení se na předpokládaných možných výsledcích, množství aplikované látky a ceně ošetření. Zákrok je rychlý 10-30min., ihned po konzultaci je možné ošetření provést.

Odstranit se dá jakýkoliv „špíček“, nebo nadbytek tukových buněk, který na daném místě trápí. Nejčastěji se používá na dvojitou bradu, bříško, pas, boky, tkz. madla lásky, paže, stehna, kolena, lze také ale i na lýtku, kde klasická chirurgická liposukce není doporučována. Také se ale používá i k odstranění lipomů, tuku usazenému na horním víčku, redukuje tukové váčky pod očima, nebo i k proštíhlení tváří a zvýraznění kontur mezi obličejem a krkem. Je vhodná pro muže i ženy.

liposukce injekcni 2 amem* příklad aplikace injekční lipolýzy pro partie podbradek a břichos předkreslenými aplikačními body

Průběh aplikace:

Aplikují se injekčně speciálními jehlami s minimalizací nepříjemných pocitů. Látky vyvolají proces zničení a odstranění tuku z těla zcela bez doprovodných zánětlivých projevů, které jsou běžné u jiných metod a lipolýzy. To dělá metodu Fat Normalize bezpečnější. V produktech Fat Normalize (pro obličej, krk, podbradek) a Body Fat (určené pro tělo) se používají cílené vysoké dávky vitamínů. Kyseliny askorbové, což je speciálně upravený vitamínu C a trojmocného železa. Při složitém procesu dojde k vyplavení kaskády enzymů (kaspázy). Důsledek je apoptóza ("smrt") tukové buňky a její následné vyplavení z těla. Po klinickým testování se tento bezpečný produkt.

Ošetření probíhá ambulantně a je po něm potřeba počítat s mírným otokem, který však mizí do druhého dne, oproti injekční lipolýze, kde otok přetrvává mnohem delší dobu. Po aplikaci se mohou vyskytnout malé modřinky. Po 3 dnech již můžete pozorovat první úbytky a po 10 dnech je již jasné, jak výrazný efekt bude první aplikace mít. Záleží na požadovaném úbytku, ale většinou již není opakování potřeba. Každý docílí viditelného výsledku po první aplikaci. Popř. další sezení doporučujeme cca za 14dní a více jak 3 ošetření se většinou neprovádí. První aplikací lze docílit úbytku např. cca 10 cm okolo pasu. Výsledky hezkých křivek na těle je tedy možné už relativně za krátkou dobu. Zákrok je mírně nepříjemný, kvůli pocitu náhlého krátkodobého lokálního tepla chvíli po aplikaci, které po krátké době odezní. Vpichy jdou cítit minimálně. Zákrok je bez nutnosti použití jakýchkoliv anestetik.

Po zákroku:

Je nutné dodržovat pitný režim a nepřejídat se, jinak nic zvláštního. O místo se nijak nepečuje, pacient nenosí žádné obvazy, kompresivní prádlo ani stahovací masky, jak je v populaci mylně rozšířeno. Zákrok je rychlý, téměř bezbolestný a jednoznačnou výhodou oproti jiným metodám je pouze minimální otok v trvání jednoho dne místo dvou týdnů. To pacienti hodnotí velice pozitivně u aplikací na viditelných místech jako je podbradek. Neplatí zde tedy žádná omezení v běžném společenském životě.

Dermatoskop - analýza pleti

Rozbor stavu pleti usnadňuje diagnózu moderní a nenáročnou metodou. Digitální dermatoskop změří zásadní parametry pleti, nebo vlasové části. Výsledky pomohou lépe stanovit vhodná ošetření. 

dermatoscope analyza stavu pleti d

Počítačová diagnostika dovede vyhodnotit klíčové faktory důležité pro efektivní péči o pleť. Snímky se mohou v čase vyhodnocovat a porovnávat. Přesnější diagnóza pomáhá zkvalitňovat péči. Lépe se tak dosáhne a udrží přirozený stav pleti. Ošetření je nenáročné. Cílená starost o pleť je pak efektivnější.

Výhody:

-Usnadňuje přesnou diagnózu (kůže, pleti, vlasové části)
-Pomáhá tak lépe zvolit efektivní ošetření
-Je komfortní a rychlé

dermatoscope mereni stavu pleti analyza a

Průběh vyšetření:

Metoda je vhodná pro všechny pacienty. Je bezriziková a bezpečná i pro děti a těhotné. Digitální dermatoskop se přiloží na pokožku. Data přenesená do počítače jsou vidět na monitoru. Změří se a vyhodnotí potřebné údaje jako elasticita, míra mazu, pigmentace, ale i hydrataci kůže. Tyto měření se provedou v lokalitách dle potřeby. Na základě těchto měření se vyhodnotí a doporučí řešení.

Ellansé specifická možnost výplní vrásek

Výplňový materiál ELLANSÉ™ funguje odlišně od tradičních výplní kyselinou hyaluronovou. Kromě vysokého účinku a podpory růstu vlastní tkáně působí dlouhodobě (až 4 roky). Nesporné výhody souvisí s procesem novotvorby vlastního kolagenu. Tím léčí příčinu stárnutí, což ovlivňuje přirozený mladistvý vzhled.

ellanse proces podpory rustu tkane v oblasti vrasky bb

Materiál má okamžitý účinek s trvalým efektem, vyplní vrásky, zpevní pokožku s prvotním okamžitým viditelným účinkem. Druhotný účinek se dostaví od 6 týdnů do 1roku a vydrží až 4 roky, dle druhu přípravku.

Ellansé se vyrábí ve čtyřech variantách vzhledem ke vstřebatelnosti mikrosfér (od 1 do 4 roků) S Ellansé je pro získání okamžitých výsledků a dlouhotrvající korekce potřeba pouze jedno ošetření. Jde o velmi bezpečný bioplastický plně biologicky kompatibilní a vstřebatelný výplňový implantát podobný 25 používanému Metacrillu.

ellanse lokality aplikace b

V roce 2011 získal ocenění jako Evropská technologická inovace roku v oblasti estetické medicíny. Kromě certifikace v EU byl též schválen americkou FDA (americký Úřad pro potraviny a léčiva). Ellansé byl vyvinut a patentován v roce 2009 v Nizozemsku společností AQTIS Medical, která je součástí nadnárodní společnosti Sinclair Pharma.

Indikace:

Přípravek ELLANSÉ™ je injekčně aplikovaný implantát indikovaný pro vyplnění do hlubokých dermálních a subdermálních struktur pro trvalou korekci vrásek a dalších vad nebo stavů pojivové tkáně. Hodí se k ošetření i jednotlivých jemnějších vrásek. Pro zlepšení efektu nebo při potřebě zdůraznění korekce lze Ellansé kdykoli znovu doplnit.

Přípravek ELLANSÉ™ využívá přirozenou reakci organismu při opouzdření mikrokuliček a stimulaci tvorby pojivové tkáně. V důsledku dobré biokompatibility mikrokuliček dochází k růstu pojivové tkáně, která nahradí gelový nosič, obvykle v období několika měsíců. V průběhu času se nedokonalost nebo porucha kůže vyplní autologní pojivovou tkání. Díky jedinečným fyzikálním vlastnostem lze plnou biologickou vstřebatelnost mikrokuliček PCL předpovídat, kontrolovat a upravovat.

ellanse logoellanse charakteristika 1

Výhody Ellansé:

• Je bezpečný a nevyvolává žádné vedlejší účinky a je složen z tělu přirozených biokompatibilních látek 
• Neobsahuje látky z živočišných tkání ani toxické látky. Nevyvolává alergie a není třeba provádět žádné testy před jeho aplikací
• Nemigruje z místa na místo 
• Netvoří se po něm granulomy
• Aplikace je nebolestivá - Ellansé nijak citlivě nereaguje s tkání
• Při správném použití nedojde k nežádoucímu tzv. překorigování a nutnosti tento stav nějak upravovat ve smyslu zmenšování (objem nové tkáně naroste o 70-90% aplikovaného objemu)

ellance pred a po rok* Ellansé příklad aplikace

Kontraindikace aplikace Ellansé:

- v místě s akutním zánětem, nebo infekce kůže a podkoží, otevřené ranky
- při přecitlivělosti na některou ze složek přípravku, silných alergiků
- u pacientů s autoimunními nemocemi s imunosupresivní léčbou, defekty imunity (AIDS a HIV pozitivita), cytostatickou léčbou, užívání androgenních anabolických steroidů,
- předchozí aplikace volného silikonu
Relativní kontraindikace
- současná trvalá léčba kortikoidy (mohou zabránit růstu vláken pojivové tkáně)
- antikoagulační léčba
- těhotné a kojící ženy, děti do 18let
-léky na ředění krve - jako u každého injekčního podání léku mít zvýšené riziko modřin či krváceni v
místě injekce

Jak to funguje:

Kolagen je jednou z důležitých podpůrných struktur, které se přirozeně nacházejí v naší pokožce. Věkem degraduje  a ztrácí se pružnost a elasticita a tím i objem. To vede k vzniku vrásek a záhybů.

Co mám dělat po léčbě?
Doporučuje se po dobu 24 hodin po zákroku předejít koupání, sauně, páře, intenzivnímu cvičení, extrémnímu studenému i horkému počasí  a nadměrnému vystavení slunečnímu a UV záření po dobu 1 týdne po ošetření.


Existují nějaké vedlejší účinky?
Stejně jako u jakékoli injekce mohou nastat vedlejší účinky, jako lokalizované zarudnutí, otoky a podlitiny. Další informace získáte na konzultaci u svého lékaře.

ellanse ab pred po amem

Další články...

  1. Kolagen
  2. facebook
  3. Praha
  4. Plexr

Kontakt

 

Zadejte vaše jméno a příjmení.

Zadejte prosím váš telefon.

Neplatná e-mailová adresa.

Bez zprávy vám nedokážeme poradit.

Antispam
Jiný obrázek Invalid Input

Toto od Vás potřebujeme, abychom se Vám mohli ozvat zpět.

Mapa

 
Copyright (c) 2016 Všechna práva vyhrazena - KR institut, s.r.o. Created by Emak