Facelifting a omlazení

Facelifting a omlazení

Pleť časem povadá, mizí její svěžest. Věkem nebo mimikou se tvoří vrásky. Je jednoduché vypadat dobře. Často není potřeba podstupovat operace, ani si brát dovolenou. Pohodlné možnosti brzdí projevy věku.

Velmi často je třeba dodat chybějicí ztracený objem do vrásek, vypnout povislé kontury, či zredukovat tuk. Uvolnit napětí, které často neuvědoměle vytváříme a tím i další vrásky apod. Je třeba konzultace s lékařem.

Lékařské liftingové metody pro omlazení a vypnutí pleti jsou moderní způsoby. Jsou komfortní s minimální zátěží pro organismus a efektivní. Často se jim říká "v odpolední pauze". Často se lze ihned zapojit do běžných denních povinností. 

Nejčastěji používané lékařské metody estetické medicíny pro vypnutí pleti jsou:

  • Výplňové materiály vrásek na bázi kyseliny hyaluronové, nebo nových materiálů podporujících dorůstání tkáně. 
  • PRPplasma výživný koktejl látek s energizujícím potenciálem omladí pleť.
  • Pro větší ovlivnění tvaru a kontur obličeje se používají mezonitě (tzv magický lifting) s funkcí vytáhnout unavenou pleť a se silnou rekolagenizaci kůže.
  • Pro redukci nadbytečných tuků může jít např. podbradek se používá lipolýza
  • Dále je někdy třeba uvolnit  (relaxovat) chronicky stažené lokality.  (stálé nevědomé napětí - mračení, obočí, koutky) Pomocílátek (btx) uvolňujících svalové napětí lékař drobnými vpichy aplikuje látku. Mizí vrásky způsobené stálým i nevědomým napětím - mračení, obočí, koutky apod.
  • Zmíněné lékařské metody jsou velmi bezpečné a nezatěžující organismus. Používají dle druhu obtíží i potřeb pacienta a jsou velmi efektivní a je nutná konzultace s lékařem.
 vrasky omlazeni prp omlazeni vypln prp  vrasky 

Výsledky lékařských metod jsou vždy efektivnější, pokud je pleť v udržovaném stavu. Pokud pleť není v dobré kondici, měla by se dle možností ozdravit a připravit. Vitalizací pleti dosáhneme její zesílení, hydrataci a maximální absorbci výživných látek a tím i vyšší efekt zásadnějších lékařských metod.

Vitalizace - rejuvenace pleti se provádí několika způsoby. Výsledky viz foto níže závisí na zvolených metodách, věku a dalších faktorech. Doporučujeme využít konzultaci :

Nejčastější kosmetologické způsoby liftingu a zpevnění pokožky 

Neinvazivně lze působit kosmetologickými metodami na vnitřní struktury pleti.  Tyto ošetření jsou velmi potřebné a pro pleť nenahraditelné. Pravidelně ji udržují ve skvělé kondici a dodávají potřebné látky. Přesto, že nemají takový dlouhodobý účinek, neustále pleť vitalizují. Snižují tak potřebu radikálnějších lékařských zákroků a když jsou třeba, pak je jejich účinek maximální z důvodů dobré kondice pleti.  Pro tyto metody je vhodné konzultovat se zdravotní sestrou dle potřeb a stavu pleti.

- Skin booster je hi-tech ošetření s velkou omlazující schopností.

- Mezoterapie umožní zapravování potřebných látek do různých vrstev pleti. Provádí se různými typy přístrojů vyhovujícími každé pleti (elektroporací, nebo způsoby mikrojehličkování). Pleť oživená masáží je navíc sycena potřebnými látkami dle indikace a potřeb pacienta. Pleť se detoxikuje a vitalizuje od hlubokých vrstev nahoru. Výsledek je tak skvělý a ošetření je velmi příjemné.

- Termickou reakcí IPL Eurofeedback ANTHELIA fotorejuvenací. Ošetření působí lehkou termickou difúzi, která stimuluje obnovu kolagenových vláken a umožňuje příjem chybějících látek do pleti. Pleť je regenerována směrem na povrch. Kůže se zpevní a vypne. Vrásky se vyhladí a dojde tak k tzv. rejuvenaci a rekolagenizaci pleti. Po zákroku je pokožka načervenalá a citlivá. Tento pocit přetrvává 2-72 hod. Účinek se dostaví do 14dnů, to je doba, která trvá kůži na silnou a dlouhotrvající regeneraci. Ošetření je pro lepší výsledek dobré 2-4 ošetření dle potřeby opakovat. Doporučujeme ošetření provádět nejdříve za měsíc. Následné udržovací ošetření opakovat jednou za 3-6 měsíců).

- Neivazivní lifting technologií TriPollar. Izraelský patent působí extrémně rychle a do hloubky a to při naprostém komfortu pacienta. Vytvářejí se nová kolagenová a elastinová vlákna. Kůže progresivně regeneruje, zvyšuje objem. Zarovnávají se nerovnosti i drobné vrásky zpevňuje se. Výsledkem je mladistvější  vzhled. Tato obnova pokožky vede ze spodních vrstev na povrch, proto má velmi dlouhodobý účinek. (vid kolagen). Tato velmi účinná a jedinečná tripolární technologie dělá toto ošetření současně velmi pohodlné. Dodávané látky dále podporují a zvyšují výsledek ošetření.

- Argilerin  (zelený bot.) tlumí vytváření vrásek svalovým uvolněním chronicky ztuhlé mimiky. Pomáhá tak vyhladit pleť bezpečně bez bolesti a bez píchání. Velmi oblíbené ošetření na bázi přírodních látek argilerin.  Za tímto názvem se skrývá molekula složená ze 6 aminokyselin. Zabraňuje napětí kožních vláken. Kůže je uvolněnější a tím se vrásky tvoří pomaleji. Nemá žádné vedlejší účinky a nedochází k nepřirozené mimice. Doporučené 3 aplikace po týdnu. 


facelifting omlazeni rejuvenace kolagen

* Výsledky modelace a vypínání pleti jsou individuální (obr.) a závisí na zvolených metodách, věku a dalších faktorech. Pro lepší výsledek doporučujeme využít konzultaci s lékařem.

Odstranění tuku pod bradou - Zpevnění kontur a odstranění nahromaděného tuku. Doporučený počet ošetření je 3-8 sezení. Kombinací s metodou Tri-pollar, dosahujeme výsledků srovnatelných s plastickou operací, ale bez bolesti a jizev.

- Regenerační péče o dekolt a poprsí  Prostřednictvím neivazivní mezoterapie. Zaručuje pevnost, hebkost a svěžest dekoltu a ňader. Vysoká koncentrace účinných látek zabezpečí dokonalou výživu buněk. Křivka poprsí závisí na napětí pokožky a podpůrných svalů. Prsa jsou držena vrstvou kůže - jakousi přirozenou podprsenkou. Tvar a pevnost prsou ovlivňuje věk, redukční diety, poškození pleti způsobené sluncem, antikoncepce, hormonální změny. Vyvolávají ztrátu pevnosti, pružnosti, snižují hydrataci kůže. Doporučeno 4 ošetření po 14 dnech.

- Ošetření chemickými peelingy - pleť se nastartuje a její struktura po tomto ošetření je schopna přijímat značné množství vyživujících látek, které jsou dodány. Provádí se aplikaci ovocných kyselin - nejčastěji kyseliny glykolové. Působí změny v pleti a sjednocují její barvu a vyhlazují ji a tonizují. Odloučí se povrchové i hlubší vrstvy porušených buněk. Porušené buňky pleť nahrazuje novými. Uvolněním energie způsobíme aktivaci růstových faktorů a ty po 21 dní umožňují rekonstrukci tkání. Výsledek přetrvává několik měsíců. Zdravotnické peelingy obsahují vysoké procento léčivých látek. Účinek toho ošetření chemického peelingu, zvyšují látky s fotoreaktivní substancí. K aktivaci těchto látek se používá unikátní technologie přístrojů Omnilux).. 

- Pomocí léčivé úzkospektrální světelné terapie lampou Omnilux se vpraví velmi příjemným způsobem množství kyseliny hyaluronové do hlubokých vrstev dermis. V této aplikaci jde především o dodání velkého množství kyseliny hyaluronové do hlubokých vrstev pleti, ne pouze do povrchových vrstev. Pleť je poté dlouhodobě vyhlazená, pevná, hydratovaná. Výsledek trvá několik měsíců. Doporučené ošetření : 3 krát po 5 až 14 dnech. 

 

AKCE zde  

 

Kontakt

 

Zadejte vaše jméno a příjmení.

Zadejte prosím váš telefon.

Neplatná e-mailová adresa.

Bez zprávy vám nedokážeme poradit.

Antispam
Jiný obrázek Invalid Input

Toto od Vás potřebujeme, abychom se Vám mohli ozvat zpět.

Mapa

 
Copyright (c) 2016 Všechna práva vyhrazena - KR institut, s.r.o. Created by Emak