Chloupky - trvalá epilace

Chloupky - trvalá epilace

DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ ve Zlíně (objednejte se)


 

Epilace skutečně natrvalo

Trvalá epilace je moderní způsob, jak být bez chloupků. Dnešní možnosti jsou dvě.
První možnost, že chloupky pouze vypadnou a pak narostou. Jde o méně výkonné zařízeními domácího typu, nebo levnými přístroji.
Druhá možnost, že se zničí natrvalo a to špičkovými výkonnými přístroji.

V našem případě jde o trvalou eliminaci velkých ploch chloupků po každém ošetření.
Už nenarostou a jedinečnost je, že speciální patent funguje na všechny druhy chloupků, světlé, šedivé i tmavé.

 

trvala epilace efekt nastalo a

Anthelia je oblíbena odborníky, ale zejména klienty pro vysoký účinek a minimalizaci rizik při trvalé epilaci. Eurofeedback IPL Anthelia drží světové patenty a jeho IPL jsou jako jediné schopné odstraňovat i světlé, nebo šedé chloupky. Eurofeedback je držitelem 15cti světových patentů díky kterým je na špici celosvětového vývoje. Popularita tkví zejména ve skutečné efektivitě. Zkušeností mluví jasně. 

Zákazníci mající zkušenosti při porovnávají a sami pozitivně často vyzdvihují účinek a efektivitu ošetření přístrojem Eurofeedback Anthelia. Trvalou epilaci žádají ženy i muži

Průběh ošetření:

Kůže pro aplikaci musí být čistá. Pak se odstraní chloupky (tmavé oholí, světlé a šedivé strhnou speciálním šetrným voskem). Pro ochranu pokožky a přesné vedení světelné energie se nanáší na ošetřovanou plochu transparentní gel. Intenzivní světelný pulz je absorbován pigmentem (melaninem) nebo krevním barvivem (hemoglobinem), v kořenu chloupku.  Energií pulzního světla je využito na zničení vlasové folikuly (kořínku) hluboko v kůži. Světelná energie se mění v tomto místě na teplo. Vlasová cibulka se tímto teplem velmi krátce rozehřeje. Zničí se a odomře. Ošetření je nebolestivé, pouze poštipkává, probíhá neustálé chlazení kůže přímo aplikátorem.

Po zákroku:

Chloupky na ošetřeném místě vypadají po několika dnech. Na ošetřeném místě vypadly natrvalo chloupky, které byly v růstové - anagenní fázi. 

Chloupky, které byly v telogenní - klidové fázi postupně přecházejí do anagenní- růstové fáze a jsou v dalších ošetřeních odstraněny. Tři dny po ošetření je kůže malinko citlivější a je potřeba dbát vyšší opatrnosti, pokožku netřít, nevystavovat teplu (sauna, pára, horká koupel). Vedlejší účinky jsou velmi vzácné. V závislosti na typu kůže a nastavených parametrech ošetření může ošetřené místo zarudnout, příležitostně může i lehce napuchnout. Podrážděná místa můžete chladit. V případě ošetření menších části lze velmi dobře tato místa chránit opalovacím krémem s odpovídajícím vysokým faktorem (přes 30, raději 50)

Účinek:

Při jednom ošetření nemohou být nikdy odstraněny všechny chloupky. Dle cyklu růstu chloupků nerostou všechny současně. Při jakékoliv trvalé epilaci lze odstranit pouze chloupky v růstové fázi. Podle místa na těle je zapotřebí postoupit průměrně 4-8 ošetření. Chloupky na ošetřeném místě vypadají po několika dnech. Na ošetřeném místě vypadly natrvalo chloupky, které byly v růstové - anagenní fázi. Chloupky, které byly v telogenní - klidové fázi postupně přecházejí do anagenní - růstové fáze a jsou v dalších ošetřeních odstraněny. Mezi jednotlivými sezeními by měla být pauza 1 – 3 měsíce.

Doba ošetření:

Ošetření trvá podle ošetřované plochy. Několik minut (např. na bradě a na horním rtu) až zhruba 20 až 30 minut (např. na jedné noze).

Kontraindikace:

Kardiostimulátor, těhotenství, užití fotosenzitivních léků (např. antibiotika) opalování do dvou týdnů před ošetřením u moře nebo v soláriu.

 

AKCE zde  

 

Kontakt

 

Zadejte vaše jméno a příjmení.

Zadejte prosím váš telefon.

Neplatná e-mailová adresa.

Bez zprávy vám nedokážeme poradit.

Antispam
Jiný obrázek Invalid Input

Toto od Vás potřebujeme, abychom se Vám mohli ozvat zpět.

Mapa

 
Copyright (c) 2016 Všechna práva vyhrazena - KR institut, s.r.o. Created by Emak