Chloupky - trvalá epilace

Epilace skutečně napořád

Trvalá epilace je moderní způsob, jak být bez chloupků. Dnešní možnosti jsou dvě.
První možnost, že chloupky pouze vypadnou a pak narostou. Jde o méně výkonné zařízeními domácího typu, nebo levnými přístroji.
Druhá možnost, že se zničí natrvalo a to špičkovými výkonnými přístroji.

V našem případě jde o trvalou eliminaci velkých ploch chloupků po každém ošetření.
Už nenarostou a jedinečnost je, že speciální patent funguje na všechny druhy chloupků, světlé, šedivé i tmavé.

 

trvala epilace efekt nastalo a

Anthelia je oblíbena odborníky, ale zejména klienty pro vysoký účinek a minimalizaci rizik při trvalé epilaci. Eurofeedback IPL Anthelia drží světové patenty a jeho IPL jsou jako jediné schopné odstraňovat i světlé, nebo šedé chloupky. Eurofeedback je držitelem 15cti světových patentů díky kterým je na špici celosvětového vývoje. Popularita tkví zejména ve skutečné efektivitě. Zkušeností mluví jasně. 

Zákazníci mající zkušenosti při porovnávají a sami pozitivně často vyzdvihují účinek a efektivitu ošetření přístrojem Eurofeedback Anthelia. Trvalou epilaci žádají ženy i muži

Průběh ošetření:

Kůže pro aplikaci musí být čistá. Pak se odstraní chloupky (tmavé oholí, světlé a šedivé strhnou speciálním šetrným voskem). Pro ochranu pokožky a přesné vedení světelné energie se nanáší na ošetřovanou plochu transparentní gel. Intenzivní světelný pulz je absorbován pigmentem (melaninem) nebo krevním barvivem (hemoglobinem), v kořenu chloupku.  Energií pulzního světla je využito na zničení vlasové folikuly (kořínku) hluboko v kůži. Světelná energie se mění v tomto místě na teplo. Vlasová cibulka se tímto teplem velmi krátce rozehřeje. Zničí se a odomře. Ošetření je nebolestivé, pouze poštipkává, probíhá neustálé chlazení kůže přímo aplikátorem.

Po zákroku:

Chloupky na ošetřeném místě vypadají po několika dnech. Na ošetřeném místě vypadly natrvalo chloupky, které byly v růstové - anagenní fázi. 

Chloupky, které byly v telogenní - klidové fázi postupně přecházejí do anagenní- růstové fáze a jsou v dalších ošetřeních odstraněny. Tři dny po ošetření je kůže malinko citlivější a je potřeba dbát vyšší opatrnosti, pokožku netřít, nevystavovat teplu (sauna, pára, horká koupel). Vedlejší účinky jsou velmi vzácné. V závislosti na typu kůže a nastavených parametrech ošetření může ošetřené místo zarudnout, příležitostně může i lehce napuchnout. Podrážděná místa můžete chladit. V případě ošetření menších části lze velmi dobře tato místa chránit opalovacím krémem s odpovídajícím vysokým faktorem (přes 30, raději 50)

Účinek:

Při jednom ošetření nemohou být nikdy odstraněny všechny chloupky. Dle cyklu růstu chloupků nerostou všechny současně. Při jakékoliv trvalé epilaci lze odstranit pouze chloupky v růstové fázi. Podle místa na těle je zapotřebí postoupit průměrně 4-8 ošetření. Chloupky na ošetřeném místě vypadají po několika dnech. Na ošetřeném místě vypadly natrvalo chloupky, které byly v růstové - anagenní fázi. Chloupky, které byly v telogenní - klidové fázi postupně přecházejí do anagenní - růstové fáze a jsou v dalších ošetřeních odstraněny. Mezi jednotlivými sezeními by měla být pauza 1 – 3 měsíce.

Doba ošetření:

Ošetření trvá podle ošetřované plochy. Několik minut (např. na bradě a na horním rtu) až zhruba 20 až 30 minut (např. na jedné noze).

Kontraindikace:

Kardiostimulátor, těhotenství, užití fotosenzitivních léků (např. antibiotika) opalování do dvou týdnů před ošetřením u moře nebo v soláriu.

 

AKCE zde  

 

Kontakt

 

Zadejte vaše jméno a příjmení.

Zadejte prosím váš telefon.

Neplatná e-mailová adresa.

Bez zprávy vám nedokážeme poradit.

Antispam
Jiný obrázek Invalid Input

Toto od Vás potřebujeme, abychom se Vám mohli ozvat zpět.

Mapa

 
Copyright (c) 2016 Všechna práva vyhrazena - KR institut, s.r.o. Created by Emak