Pigmentace

Pigmentace

  

 Pozvánka: DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ ve Zlíně 

 



Pigmentové skvrny
a barevné nerovnosti na pokožce viditelně vytváří dojem stárnutí nebo nečisté pleti.
tyto projevy lze jednoduše udržovat korigovat a s výsledkem  budete velmi spokojení.

* foto pigmentací na tvářích a po ošetření
pigmentove skvrny pigmentace

Pohodlné termoselektivní ošetření pigmentací IPL Eurofeedback ANTHELIA je vysoce účinné u všech typů pigmentových skvrn nevystouplých, zvláště u tmavších. Výborné výsledky jsou již po prvním ošetření. Pigment absorbuje světelnou energii a postupně je vyloučen a vypadá z kůže.

Obvykle se provádí 2 – 4 ošetření protože účinek (viz foto níže) záleží na individuálních faktorech. Opakování nejdříve po 4 týdnech. Ihned po ošetření barva pigmentace jemně zčervená. Na ošetřovaném místě se vytvoří jemné stroupky. Vypadají jako zvýrazněná pigmentace a  samy se během 1-2 týdnů postupně odpadají, vydrolí. Tento typ ošetření se neprovádí v letním slunečném období. Nikdy nesmí být ošetřována mateřská znaménka. 

Ošetřením sjednocujícím barvu pleti eliminujících drobné pigmentace je chemický peeling - aplikace ovocných kyselin - nejčastěji kyseliny glykolové. Tyto kyseliny odloučí povrchové či hlubší vrstvy kůže. V procesu hojení se odloučené buňky kůže nahrazují novými. Obnovená pleť je již bez pigmentací, nebo alespoň s mnohem světlejší pigmentací. Zdravotnické peelingy obsahují vysoké procento léčivých látek Účinek toho ošetření chemického peelingu, zvyšují látky s fotoreaktivní substancí. Uvolněním energie způsobíme aktivaci růstových faktorů a ty po 21 dní umožňují rekonstrukci tkání). Srovnávají se barevné změny na kůži. Pigmentace se stahují, až mizí.

 *  foto velmi častých pigmentových skvrn na zádech a po 1 ošetřenípimentace zada

Renophase chemické zdravotnické peelingy Red peel a Bio red peel se pro silné odstranění pigmentací kombinují v ošetření s IPL ošetřením na odstranění pigmentací. Pro srovnání barevného tónu pleti speciální PDT Omnilux lampou, která působí preventivně proti vracení se pigmentových skvrn.

Vynikající ošetření proti pigmentacím je pomocí neinvazivní mezoterapie. Ošetřením tzv. Náhrada chemického peelingu pomocí látek zamezujících nadbytečné pigmentaci, regulujících tvorbu melaninu a působí jako prevence proti vzniku dalších pigmentací. Bez negativních reakcí na pleti, okamžitý viditelný účinek, obnovení regenerace pleti díky malému % přírodních kyselin a silných koncentrací přírodních látek vpravených přes pokožku do kůže. Odstraní se odumřelé a poškozené buňky. Pleť se pročistí, oživí. Nastartuje proces regenerace i po slunečním záření. Odstraňuje toxiny, zvyšuje imunitu kůže, působí na zvýšenou pigmentaci, revitalizuje kůži, aktivuje stavební kameny pleti, likviduje buněčný odpad, působí jako silný antioxidant, zlepšuje stav vlásečnic, žilních a lymfatických cév. Unikum mezoterapie je elektroporace - elektromagnetické vlnění, jehož objev získal v roce 2003 Nobelovu cenu, dokáže přenést účinnou látku přes pokožku na potřebné místo, aniž by se poškodila pokožka nebo změnila molekula účinné látky. Toto klasickými metodami není možné. Efekt je tak nesrovnatelně lepší. 

Letní ošetření pleti - neinvazivní mezoterapie + omnilux terapie + maska - Jedinečná příprava pleti před létem na prevenci proti negativním účinkům slunečního záření na pokožku. Ošetření, které silně hydratuje pleť a působí jako prevence proti pigmentovým skvrnám a spálení pleti. Bojuje proti vysušené, podrážděné pleti v letním období. Díky silně regenerační masce a omnilux terapii nebo ozonové terapii (dle pokožky) zvláčníme a dodáme ochranu pokožce. Jarní / letní ošetření viz ceník 2000 -2400 Kč.

Omnilux terapie - modré světlo -  Srovnává barevný tón pleti, eliminuje pigmentace. Působí silně preventivně proti vytváření pigmentových skvrn.

 

* Foto viz výše jsou ilustrativní příklady ošetření. Účinek i způsob léčby se může jednotlivě lišit.

 

 

 AKCE zde  

Kontakt

 

Zadejte vaše jméno a příjmení.

Zadejte prosím váš telefon.

Neplatná e-mailová adresa.

Bez zprávy vám nedokážeme poradit.

Antispam
Jiný obrázek Invalid Input

Toto od Vás potřebujeme, abychom se Vám mohli ozvat zpět.

Mapa

 
Copyright (c) 2016 Všechna práva vyhrazena - KR institut, s.r.o. Created by Emak