Celkové ošetření pleti

Celkové ošetření pleti

Komplexní celková péče o pleť za 20minut. Zanechá vaši pokožku hedvábně hladkou, hydratovanou s jasným a svěžím vzhledem.  Dermolissage SilkPeel je nový průlomový proces celkové péče o pleť.

web obr dermolissage  dermolisage 17 dermolissage maly banner
 hluboké čištění  sametová mikrodermabraze infúze roztoků do pleti

Oblíbené ošetření Dermolissage minimalizuje nepříjemné pocity a podráždění, které jsou při ručním čištění. Sametová mikrodermabraze, hluboké čištění, infúzní roztok do pleti dle jejího typu - 

Skvělé výsledky  bez „pomačkané“ a podrážděné červené kůže a bez dalších následných zánětů.

Po tomto ošetření je pleť v takovém stavu, že lze navštívit i na společenskou akci. Minimální zarudnutí obvykle zmizí během několika minut po ošetření. To vše trvá do 20minut a přesto s velmi dobře vyčištěnou pletí.

Indikace: Ošetření přístrojem Dermolissage se dle lékařských studií i našich zkušeností velmi dobře hodí k léčbě běžného i akutního akné, stařeckých skvrn a pigmentací. Zlepšuje stav povadlé pleti nebo kůže. Zjemněním a vyživením pleti mizí i jemné vrásky, skvrny, nerovnosti i šupinatá pleť.

Velmi dobře zesiluje léčbu světelnou terapií nebo zákroků IPL, laseru, díky hlubšímu proniknutí paprsků do kůže. 

Průběh: Pro sametovou mikrodermabrazi kůže je nelepší diamantová hlava. Odstraní odumřelé a poškozené buňky pokožky a zjemní a oživí tak pleť a podpoří nové kožní buňky.

Čištění pleti: Silnou podtlakovou patentovanou hlavicí, dojde k prokrvení a mikromasáži. Uvolní ošetřovanou oblast a „vysává“ nečistoty. Provádí velmi dobře hluboké čištění a podporuje tak celkový účinek ošetření.

Infúze roztoků do pleti: Do pleti, či ošetřované oblasti se vpravují vybrané typy látek dle typu pleti a požadavků výsledku ošetření. Séra jsou specifická pro různé problémy pleti.

Patentovaná hlavice umožňuje provádět všechny tři ošetření současně. Dle potřeby se zvolí druh peelingového diamantového nástavce, potřebný podtlak pro potřebu efektivního čištění pleti. Dle typu pleti se vybere infúzní roztok, který se bude současně aplikovat do pleti.

Svým působením dle lékařských studií řeší léčbu běžného i akutního akné, stařeckých skvrn a pigmentací. Zlepšuje stav povadlé pleti nebo kůže. Zjemněním a vyživením pleti mizí i jemné vrásky, skvrny, nerovnosti i šupinatá pleť. Velmi dobře doplňuje určité typy léčby nebo zákroků IPL, laseru, díky hlubšímu proniknutí paprsků do kůže. Používá se jako samostatné i komplexní ošetření, nebo se užívá v komplexu ošetření, či při potřebě násobení účinku dalších přístrojů.

 celkove osetreni akne celkove osetreni pigmentace 

* Příklady celkového ošetření pleti. Indikace i účinek se může individuálně lišit

Poučení a kontraindikace: Ošetření nelze provádět na otevřené rány, opary, pásový opar, ekzémy, spálenou kůži.  Po prvních 1-3 dnech po ošetření je pleť náchylnější k podráždění a je citlivější. Po tuto dobu chraňte pleť před prachem a pocením. Nevystavujte ji přímému slunečnímu záření bez ochranného faktoru. Ošetření nelze kombinovat s chemickým peelingem, pouze s ovocným peelingem k tomuto ošetření doporučovaný.

 

AKCE zde  

 

Kontakt

 

Zadejte vaše jméno a příjmení.

Zadejte prosím váš telefon.

Neplatná e-mailová adresa.

Bez zprávy vám nedokážeme poradit.

Antispam
Jiný obrázek Invalid Input

Toto od Vás potřebujeme, abychom se Vám mohli ozvat zpět.

Mapa

 
Copyright (c) 2016 Všechna práva vyhrazena - KR institut, s.r.o. Created by Emak