Pocení

Pocení

Nadměrné pocení obtěžuje člověka samotného, ale i okolí. Snížením hyperhidrózy, neboli nadměrného pocení se obtíže normalizují. Hyperhidróza se může týkat celého těla. Většinou je pouze lokální např. v podpaží, chodidel, dlaní, čela nebo zátylku, nebo zad.


poceni botltox amem

Působení
Nadměrné pocení lze momentálně nejefektivněji redukovat aplikací látky btltxin. Zákrok nevyžaduje zvláštní přípravu. Je bez omezení i po samotném zákroku.  Není nutná anestézie, případně lze použit znecitlivující krém. Jemnou jehličkou se aplikuje látka do dané lokality, kde zastaví / omezí převod nervových vzruchů k potním žlázám. Potní žlázy poté omezí činnost.

Ošetření
Samotná aplikace je nenáročná a dle lokality a rozsahu v řádech minut. Drobnými vpichy lékař aplikuje látku. V ošetřeném místě dochází k útlumu pocení. Účinek postupně nabíhá během 3 až 14 dnů od aplikace. Míra omezení funkce potních žláz je individuální. Také není třeba obav, že by se pocení zintenzivnilo na jiné části těla. Efekt je dle použitého množství látky a trvá 7-12měsíců. Efektivita je po opakování vždy mírně delší a doba účinku se tedy postupně prodlužuje.

poceni botltox 2 amem

 

Kontakt

 

Zadejte vaše jméno a příjmení.

Zadejte prosím váš telefon.

Neplatná e-mailová adresa.

Bez zprávy vám nedokážeme poradit.

Antispam
Jiný obrázek Invalid Input

Toto od Vás potřebujeme, abychom se Vám mohli ozvat zpět.

Mapa

 
Copyright (c) 2016 Všechna práva vyhrazena - KR institut, s.r.o. Created by Emak