Pocení

 

Pocení

Nadměrné pocení obtěžuje člověka samotného, ale i okolí. Snížením někdy až zastavením funkce potních žláz se obtíže normalizují. Hyperhidróza se může týkat celého těla. Většinou je pouze lokální např. v podpaží, chodidel, dlaní, čela nebo zátylku, nebo zad.


poceni botltox amem

Působení
Nadměrné pocení lze momentálně nejefektivněji odstranit aplikací látky btltxin. Zákrok nevyžaduje zvláštní přípravu. Je bez omezení i po samotném zákroku.  Není nutná anestézie, případně lze použit znecitlivující krém. Jemnou jehličkou se aplikuje látka do dané lokality, kde zastaví / omezí převod nervových vzruchů k potním žlázám. Potní žlázy poté dramaticky omezí činnost.

Ošetření
Samotná aplikace je nenáročná a dle lokality a rozsahu v řádech minut. Není nutná anestézie, případně lze použit znecitlivující krém. Drobnými vpichy lékař aplikuje látku. V ošetřeném místě dochází k omezení nebo úplnému zastavení pocení. Účinek nabíhá po aplikaci během 2 až 10 dnů potní žlázy postupně omezí činnost. Míra omezení až přerušení činnosti potních žláz je individuální. Také není třeba obav, že by se pocení zintenzivnilo na jiné části těla. Efekt je dle použitého množství látky a trvá 7-12měsíců. Efektivita je po opakování vždy mírně delší a doba účinku se tedy postupně prodlužuje.

poceni botltox 2 amem

 

Kontakt

Mapa

 
Copyright (c) 2016 Všechna práva vyhrazena - KR institut, s.r.o. Created by Emak