Jizvy,strie,žilky

Jizvy, strie, žilky

Jizvy a strie zvláště na viditelných místech hendikepují. Specializovanou péčí dle konkrétního případu věku, stáří jizvy. Hloubkovou aktivací pokožky se regeneruje pleť zevnitř na povrch - remodelují se kolagenová vlákna. 

jizvy jizvicky po akne

 * obr. Jizvy

Náprava se dociluje různými technikami, nebo i kombinacemi. Účinek viz foto níže je závislý na  individuálních faktorech a použitých metodách.

Světelným pulzem IPL Eurofeedback ANTHELIA obnovíme pokožku ze spodních vrstev na povrch, remodeluje kolagenová vlákna. Vlivem termické reakce se aktivizují fibroblasty. Ve vrstvách dermis nastává během několika dnů  až týdnů proces obnovy celé pokožky. Jizva změkne, přestane táhnout, zesvětlá a bude méně viditelnou. Každým dalším ošetřením se násobí účinek. Skvělé výsledky i na jizvy po akné, keloidní jizvy, hypertrofické i atrofické jizvy a strie.

Na jizvy nebo strie a v místech s povadlou pokožkou nebo s tukovými polštářky je účinný určitý typ radiofrekvence, kterou generuje zdravotnický TriPollar Apollo. Zejména v oblasti břicha. Výkon je dokonce natolik dostačující, že lze do určité míry nahradit i abdominoplastiku – plastickou operaci přebytečné kůže břicha, často vyhledávanou u žen po porodu. 

jizvy pred po

 * obr. Jizvy

Pomocí neinvazivní mezoterapie podporujeme regeneraci jizvy pomocí látky pro regeneraci jizev. Vpravíme do hlubších vrstev pokožky za použití unikátní mezoterapie - elektroporace. Žádné píchání jehlou. Příjemnou, Elektromagnetickým vlněním (v r.2003 oceněno Nobelovou cenou) se dostanou léčivé látky přes pokožku na potřebné místo. Molekula účinné látky zůstává nezměněná. Efekt je vysoký. Používáme přírodní koncentrované látky nejvyšší čistoty. 

Na jizvy po nádorovém onemocnění a po rakovině kůže se dá použít vysoce výkonná Omnilux lampa. Nejčistší a nejsilnější PDT úzkospektrální LED lampa neobsahuje UV ani IR záření. Regeneruje kůži i po transplantaci, kdy je kůže velmi jemná a náchylná.

 

Rozšířené žilky, působí nezdravě a jsou poškozené. Neodvádí škodliviny ani nedokážou dodávat buňkám potřebné látky. Odstraněním se pleti navrací její odolnost, barevná sjednocenost a zdravý dojem.

zilky

 * obr. Rozšířené žilky

Pleť s množstvím žilek se stává citlivou, papírově jemnou. Vytváří dojem stárnutí. Účinek viz foto záleží např. na velikosti žilek, místě na těle i jejich barvě a použité léčbě.

Odstraněním žilek se pleti navrací její odolnost a ztrácí se přecitlivělost pokožky. Barevně sjednocená pokožky září zdravým a  pěstěným dojmem.

Nejšetrnější a přitom nejsilnější metodou na odstranění je terapií IPL Eurofeedback ANTHELIA se specializovaným ošetřením pro tuto diagnózu. Světelný paprsek se zachytí v červeném pigmentu - hemogloginu. Termickou reakcí žilky mizí hned nebo do 10 dnů a  dochází k regeneraci.

Nastavení dle  typu a stavu žilky umožňuje dosahovat vynikajících výsledků, přitom ošetření je velmi šetrné k pokožce.

Ošetření se provádí jednou za 4 týdny. Celkem cca 2 -4 ošetření. Počet a cena ošetření závisí na velikosti plochy a hustoty žilek i na individuálních predispozicích. Odstraněné žilky jsou nenávratně pryč, přestanou existovat. U pleti se sklonem k teleangiektáziím doporučujeme kúru odstranění provádět 1x ročně.

Na prevenci proti červeným žilkám doporučujeme ošetření neinvazivní mezoterapie prostřednictvím vpravení látek zlepšujících stav cévních vlásečnic. Ošetření je zcela nebolestivé a příjemné s dlouhodobým účinkem. Stav se stabilizuje. Unikum neinvazivní mezoterapie je elektroporace - elektromagnetické vlnění, jehož objev získal v roce 2003 Nobelovu cenu. Přenáší účinné sérum hluboko do spodních vrstev pokožky. Účinek je dlouhodobější a efektivnější, než klasickými metodami. 

Zimní ošetření pleti- neinvazivní mezoterapie + maska + omnilux terapie. Ošetření má za úkol zpevnit krevní vlásečnice, dát jim ochranu před zimou. Rozjasnit pleť, která v zimním období bývá více zašedlá. Zlepšit mikrocirkulaci v pokožce, zklidnit ji, napnout a silně zregenerovat. Zvýšit v pleti imunitu a její obranyschopnost. Odstranit nebo alespoň zmírnit kruhy pod očima (v zimním období, bez opálení bývají více vidět). Díky masce zlepšíme stav povrchové vrstvy pokožky. Odstraníme možnost nepříjemnému pocitu vysušené pokožky po mezoterapii.

 

 * Ilustrativní obrázky. Účinek léčby i výběr metody léčby závisí na individuálních faktorech. Doporučujeme konzultaci.

 

AKCE zde  

 

Kontakt

 

Zadejte vaše jméno a příjmení.

Zadejte prosím váš telefon.

Neplatná e-mailová adresa.

Bez zprávy vám nedokážeme poradit.

Antispam
Jiný obrázek Invalid Input

Toto od Vás potřebujeme, abychom se Vám mohli ozvat zpět.

Mapa

 
Copyright (c) 2016 Všechna práva vyhrazena - KR institut, s.r.o. Created by Emak