Permanentní make-up

Permanentní make-up

Skvělá možnost jak být vždy upravená. Pěkný vzhled rtů, linek, obočí zajistí permanentní make-up. Trvalé nalíčení nebo-li permanentní make-up je ošetření na několik let. Nezbytná je praxe, cit specialisty na mikropigmentaci, který ovlivňuje budoucí vzhled a vaši spokojenost. 

Vzhled by měl být přirozený a v souladu s tvarem obličeje. Monika Svobodová s téměř 20ti letou praxí permanentního make-upu využívá zkušenosti ke spokojenosti zákaznic. Předpokladem pro perfektní výsledek je detailní komunikace se zájemcem ohledně budoucího vzhledu a barvy. Anestetikum a mrazící přístroj zvyšuje komfort pro klienta.

  permanentni make-up 0     permanentni make-up 1      permanentni make-up 2

Permanentní make-up je mikropigmentace pokožky pomocí  přístroje. Zejména se jedná o obočí, oční linky, kontury a vyplnění rtů. Přirozené nalíčení bez každodenní potřeby líčení ráno, v noci, ve vodě, nebo i na výletě.  

Důležitý vliv na trvanlivost jsou barvy. Jsou k tomu určené a ty kvalitní jsou stálobarevné a nemění časem odstín. Nepoužíváme barvy obsahující těžké kovy. Nejsou vhodné. Opravy cizích permanentních make-upů provádím pouze v rámci možností a po podrobné prohlídce.

OBOČÍ:  Provádí se různými odstíny hnědé od světlé až po hodně tmavou. Po aplikaci je týden až 10dní hodně tmavé až černé, vytvoří se stroupek, který se musí sám vyhojit. Tvar se před aplikací nakreslí a zkonzultuje tak, aby vyhovoval všem parametrům. Chloupky z obočí se před aplikací mikropigmentace nikdy neodstraňují, nevytrhávají.
Obočí plné – celistvý tvar obočí. Vhodné pro klientky, které chtějí aby mikropigmentace vydržela co nejdéle cca 3 roky a byla výraznější.
Obočí chloupkové neboli vláskování – obočí je vykreslené přirozenými vlásky, může se provést husté i řidší. Vhodné pro klientky, které nemají celistvě ve svém obočí vlastní chloupky a chtějí co nejpřirozenější vzhled. Velmi oblíbená technologie i u klientek světlejších, kterým by výraznější plné obočí nevyhovovalo. Nevýhodou této metody je výdrž pouze cca 1,5roku.

LINKY: Provádí se buď horní nebo spodní, nebo obojí najednou. Po aplikaci mohou být oči hodinu jemně opuchlé, v nejhorším případě může reakce přetrvávat i dva dny. Povrchově se krémovým anestetikem znecitliví víčka, popř.při citlivosti se dají ještě při úkonu více znecitlivit. Aby oči neslzely a nebyl zákrok nepříjemný se aplikují speciální jednorázové oční anestetika. Půl hodiny po ošetření se nedoporučuje řídit, z důvodů pomalejších reakcí, způsobené očními anestetiky.  Barvu používáme nejvíce černou. Dá se provést i tmavě hnědou, modrou, nebo zelenou. Aplikace linek bývá přímo v řasách, od tenkých po jemně silnější. Zvýrazní se a opticky zhoustnou řasy a opticky se otevře oko. Linky jsou velmi přirozené. Tlustá, výrazná linka dál od řas není žádoucí.

RTY: Velká škála barev určené přímo na rty. Barvy se dají mezi sebou míchat, tudíž se dá udělat skoro každý odstín. Výsledkem je hezká přirozená kontura rtů.  U světlých rtů, nebo při zvětšení rtů se provádí šrafování rtů. Rty jsou plnější, barevnější. 4-5dní po aplikaci jsou rty velmi výrazné. U osob trpících herpes neboli opar doporučujeme pro prevenci vzniku: 14dní před zákrokem 1000 mg vit.C denně, 3 dny před zákrokem používat 3krát denně krém proti oparům, který klientovi zabírá.    3-4dny po zákroku 3krát denně jeden acylpirin, vytahuje horkost.

Péče po permanentním make-upu:
Během prvních 24 hodin je potřeba největší péče. Vytváří se stroupek z bílých krvinek a pigmentu. Aby byl tento stroupek co nejmenší, odsávejte opatrně každé 1-2 hodiny tkáňový mok. V noci se snažte spát na zádech z důvodu stejného prokrvení pokožky. Celou dobu do samovolného odpadnutí stroupku berte ošetřovanou část jako ránu, která vyžaduje maximální čistotu a opatrnost. Vydrží kolem cca 3 roky. U mastné pleti méně. S věkem se tvar obličeje postupně mění. Nový tvar se pak opět přizpůsobí křivkám obličeje.

Upozornění:
- neodstraňujte stroupky, ani jim nepomáhejte  k rychlejšímu odpadnutí
- nepoužívejte vodu, líčidla ani žádné krémy v místě mikropigmentace
  (maximálně  jednou denně krém)
- nenavštěvujte bazén, saunu, či jiná zařízení,  kde by jste se mohla více zpotit
- vyhýbejte se prašnému prostředí
- pozor při vaření na styk s mastnou parou
- 2-4 týdny po zákroku se neopalujte, nenavštěvujte solárium, moře, hory.

Cena:

-obočí  plné i chloupkové   3500 Kč 
-oční stíny (nejdříve 6týdnů po horních linkách) 3000 Kč
-linka (spodní nebo horní) 2000 Kč 
-linky spodní + horní   4000 Kč
-kontura rtů 3500 Kč
-kontura rtů + šrafování rtů 5000 Kč
-zabarvení bradavky (po rekonstrukci prsu) 1500 Kč
-vlasy (imitace roustoucích vlasů) 4000 -15000 Kč
-přetetování barvy (jehla, krém, anest.) do šesti měsíců po aplikaci. Přetetování se nevztahuje na permanentní make-up dělaný jinou osobou.  500 Kč

Permanentní makeupy prováděné jinými osobami lze případně změnit, nebo opravit. Je to vždy dle individuálního případu. Cenu se dozvíte předem a závisí na náročnosti.

Kontakt

 

Zadejte vaše jméno a příjmení.

Zadejte prosím váš telefon.

Neplatná e-mailová adresa.

Bez zprávy vám nedokážeme poradit.

Antispam
Jiný obrázek Invalid Input

Toto od Vás potřebujeme, abychom se Vám mohli ozvat zpět.

Mapa

 
Copyright (c) 2016 Všechna práva vyhrazena - KR institut, s.r.o. Created by Emak