Ochrana pleti zimní / letní ošetření

Letní ošetření pleti

Extrémní počasí vyvolává negativní reakce v pleti, zrychluje stárnutí a citlivou pleť může nepříjemně dráždit. Tato ochranná zdravotnická ošetření chrání se staly vyhledávanými pro své protektivní účinky a hydratční schopnost. Především jsou to letní a zimní ošetření pleti.

letni hydratace amem

Letní ošetření připraví a ochrání pleť. Zejména prevence proti negativním účinkům slunečního záření a pro ochranu pokožky.  Silná hydratace pleti, prevence proti pigmentovým skvrnám. Pleť je chráněná, opálí se více do hněda, je hydratovaná, vláčná, vyhlazená.

Sérum + maska + 2 zdravotnické přístroje = okamžitý efekt po ošetření 

Vyhněte se vysušené, podrážděné pleti v letním období a dodejte jí potřebnou ochranu. Zmírněte neblahé účinky sluníčka a podpořte jeho pozitivní efekt na pleti.

Omnilux PDT lampy jsou etalonem kvality a výkonu od prestižní USA firmy. Omnilux regeneruje pokožku a je úžíván v dermatologii a  na klinikách. Je užíván například pro regeneraci, hojení pleti a proti akné. Omnilux patří bezpochyby k jednomu z nejvýkonějších lamp na světě. Pacienti vnímají tuto metodu jako velmi příjemnou a oblíbenou metodu léčby s červeným nebo modrým úzkospektrálním světlem a pleťovou maskou na oční okolí, obličej, krk a dekolt s dlouhodobým účinkem.

Účinky:

Odstraňuje kruhy pod očima, zlepšuje cévní stěnu, lymfatický systém, buněčnou regeneraci pleti. Má protizánětlivý, vypínací, hydratační účinek. Silně zklidňuje pleť a působí jako fotoochrana pleti s dlouhodobým účinkem.

letni_hydratace_akne_amem.jpg

Omnilux

Technologie přístrojů Omnilux reprogramuje pleť s dlouhodobým účinkem. Všechny kosmetické přípravky pod Omnilux lampou mnohonásobně zvýší svoji účinnost.

 Omnilux působí :
- omlazení pleti
- hojení jizev
- ošetření rakoviny kůže 
- regeneraci tkáně
- léčbu akné 
- hydrataci pokožky
- tvorbu kolagenu
- likvidaci pigmentace 

Neinvazivní mezoterapie

Dopraví elektroporací látky hluboko přes membránu kůže – využívá objevu oceněného v r. 2003 Nobelovou cenou. Mezoterapie prostoupí aplikované látky buněčnými membránami a mezibuněčným prostorem do hlubokých vrstev kůže, nebo do těla. Nedochází tedy k žádnému porušení kůže, ani k bolesti. Velmi pokroková a pohodlná metoda. Ceník neinvazivní mezoterapie zde

Retinol – vit. A 2ml

Působí jako silný antioxidant potlačující volné radikály, které vyvolávají poškození tkání a kožních buněk. Silně omezuje poškození způsobené slunečním zářením a regeneruje. Vhodný i pro "kuřáckou pleť". Napomáhá obměně pleťových buněk, posilování kolagenu a hydrataci kůže což má za následek omlazení pleti. Vyhlazuje mírné vrásky, hydratuje a projasňuje plet. Vit. A podporuje přirozené hojivé procesy v kůži. Reguluje dobře akné. Ideální na hrubou, vysušenou pokožku.

Co od ošetření očekávat? Již po prvním ošetření uvidíte velmi výrazný efekt. Efekt je viditelný ihned po ošetření, výraznější efekt nastává po 14 dnech, kdy jsou nastartovány veškeré regenerační pochody ze spodních vrstev pokožky. Ideální kúra přes letní sezónu 3 ošetření po 1–3týdnech.

letni_osetreni_pleti_amem.jpg

Letní ošetření pleti
  • Délka ošetření 45 min:
  • Povrchové čištění pleti
  • Regenerační maska na oční okolí z netkané textilie, maska na obličej, krk a dekolt znásobená fotodynamickou sílou omnilux .
  • Omnilux fotoomlazení pleti – modré nebo červené světlo 10min.
  • Mezoterapie elektroporace( metoda oceněná Nobelovou cenou) – Čisté koncentrované látky 2 ml Retinol – vit. A, určené proti negativnímu působení slunečního záření  15min.
  • Konečná úprava pleti sérum + krém

Kontakt

 

Zadejte vaše jméno a příjmení.

Zadejte prosím váš telefon.

Neplatná e-mailová adresa.

Bez zprávy vám nedokážeme poradit.

Antispam
Jiný obrázek Invalid Input

Toto od Vás potřebujeme, abychom se Vám mohli ozvat zpět.

Mapa

 
Copyright (c) 2016 Všechna práva vyhrazena - KR institut, s.r.o. Created by Emak