Celulitida

Celulitida


 Pozvánka: DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ ve Zlíně (objednejte se)

 

 

 

 

Celulitida - je zánětlivé onemocnění. Škodlivé látky se postupně naváží na tukovou buňku v podkoží a vzniknou hrbolky. Rozrušením tukových buněk se vše i s toxiny postupně vyloučí. Postupně mizí důlky a hrbolky a tím také celulitida.

Celulitida - postihuje většinu žen. Dochází ke špatné cirkulaci cévního a lymfatického systému. Toto s postupně s věkem dále postupně zhoršuje stav. Na povrchu pokožky vidíme hrbolky, lidově „pomerančovou kůži“ Tzv. „Pomerančová kůže“, se většinou nachází na stehnech, hýždích a břiše.

Bezpečná eliminace a redukce tuky i celulitidy rozruší a zničí tukové buňky. Tělo je vyloučí metabolicky ven. Pro vyšší efekt je ideální povzbudit metabolismus pohybem, masážemi, nezatěžovat tělo v tomto období těžkou stravou. Dochází k pročištění a regeneraci i hlubokých podkožních vrstev. Kůži se navrací její správná funkce a její dřívější vzhled.

celulitida lecba

 1.Lipolýza velmi efektivně rozruší tukové buňky. Vyzkoušená účinná metoda rozpustí tyto tukové buňky, které se přirozeně odplaví a vyloučí z těla. Již se nikdy nevytvoří.

2. Pollogen Apollo s technologií TriPollar.  Cíleně rozpustí tuk v hlubokých i povrchových tukových vrstvách. Cévním a lymfatickým systémem je uvolněný tuk s buněčným odpadem odveden do jater a vyloučen z těla ven.  

3. Karboxyterapie způsobí  výrazné prokrvení a okysličení dané oblasti. Tkáň po karboxyterapii reaguje prudkým okysličením. Tato kyslíková vlna „odplavuje“ toxiny, tuky, urychluje se hojení, zlepší se výživa tkání. l

4. Mezoterapie - Aplikují se  látky, které dále prohlubují účinek a rozrušují strukturu tukových rezerv. Podporují jejich vylučování a funkci lymfatického systému. Výsledky zlepšení stavu celulitidy jsou pak hlubší i rychlejší. Čistě přírodní zdravotnické účinné látky se indikují dle zdravotního stavu a stavu kůže klientky.

 

AKCE zde  

 

 

Kontakt

 

Zadejte vaše jméno a příjmení.

Zadejte prosím váš telefon.

Neplatná e-mailová adresa.

Bez zprávy vám nedokážeme poradit.

Antispam
Jiný obrázek Invalid Input

Toto od Vás potřebujeme, abychom se Vám mohli ozvat zpět.

Mapa

 
Copyright (c) 2016 Všechna práva vyhrazena - KR institut, s.r.o. Created by Emak