Mezonitě - magický lifting

 

Mezonitě - magický lifting


Mezonitě - intenzivní vypnutí kontur pleti, nebo kůže na těle během jedné návštěvy lékaře specialisty. Tento způsob miniinvazivního liftingu vypíná hlubší i drobné vrásky, zlepšuje tonus pleti, obnovuje kontury obličeje a vytváří novou tvorbu kolagenu.

vypnuti mezonite bionite liftinga

Nazývá se také V-lifting, magický lifting, nitkování, nebo bionitě. Název "lifting o polední pauze" výborně vystihuje výhody. Klient je schopen zařadit se okamžitě do běžného života. Zpravidla bez rekonvalescence. Zákrok netrvá většinou déle než 30min.

* Zákrok provádí lékař - specialista. Indikace viz ilustrativní foto. Účinek i výběr metody jsou závislé na individuálních faktorech a je nutná konzultace s lékařem.

*Foto před a 2 - 5 týdnů po aplikaci
lifting mezonite 3

Popis procedury: 

Do ošetřované oblasti se zavádí tenké vstřebatelné nitě ve směru vrásek a to ve tvaru sítě. Kolem nitě se okamžitě začne vytvářet nový kolagen a vzniká kolagenová síť, která způsobí vypnutí kůže, vyrovnání vrásek a zvýšení elasticity kůže. Tyto nitě jsou vyrobeny z materiálu, který se vstřebává v průběhu 6-12 měsíců, pozorovatelný efekt ale nastupuje již za 2-3 týdny po zákroku a přetrvává min. 2 roky. Mezonitě se pomocí atraumatické jehly zavádí do ošetřované oblasti pomocí drobných vpichů, které se velmi rychle hojí. Před ošetřením je možné (ale není nutné) použít lokální anestetikum v podobě krému. Je bezpečný a prakticky bezbolestný, oproti klasickému liftingu. Metodu lze kombinovat i s jinými omlazujícími zákroky.

Místa aplikace:

Obličej, krk, dekolt, tělo, paže, hýždě, břicho, hřbety rukou, dvojitá brada, vnitřní a vnější stehna

Efekt metody: 

Kolagenová kostra, která vyplní vrásky, slouží jako opora pleti, zlepšuje krevní oběh a tím dochází k projasnění pleti, zlepšuje strukturu pokožky, její elasticitu a tím i kontury tváře, vyhlazuje hluboké i povrchové vrásky.

Poučení:

Po ošetření může nastat přechodný otok, zvýšená citlivost v dané oblasti, která může přetrvávat 2-3 dny. Po aplikaci nevznikají jizvy. Při vzniku modřinek doporučujeme na urychlení vstřebání podstoupit neinvazivní mezoterapii s indikací na otoky a modřinky.

Ošetření není vhodné u klientů, kteří trpí na jakékoliv akutní infekční onemocnění, psychické poruchy, jsou náchylní k tvorbě keloidních jizev, u těhotných, trpících na krevní onemocnění a nádorová onemocnění a klinicky selhávající pacienty.

Materiál nití: Vyrobeno z POLIDIOXANONU, extrémně bezpečného materiálu používaného v kardiochirurgii i dětské, který zvyšuje buněčnou soudržnost. Je vstřebatelným sterilním materiálem, získaný polymeraci p-dioxanonu. (C2H6O3) a Polidioxanonu, nitě způsobuji minimální zánětlivou reakci v tkáni. Mohou vyvolat zarudnuti a menši bolest, způsobenou chirurgickým zákrokem, která se zmírní během několika hodin. Nitě se celé vstřebají průměrně za 6-8 měsíců, po celou dobu se stav pleti neustále zlepšuje.

 

 

Kontakt

Jméno a příjmení (*)
Please type your full name.

Telefon
Please type your full name.

E-mail(*)
Invalid email address.

Zpráva(*)
Invalid Input

Antispam(*)
Antispam
Invalid Input

Mapa

 
Copyright (c) 2016 Všechna práva vyhrazena - KR institut, s.r.o. Created by Emak