Mezonitě magický lifting

Mezonitě magický lifting

Mezonitě intenzivně řeší ochablou kůži. Tento způsob miniinvazivního liftingu lze použít na hlubší i drobné vrásky, zlepšuje tonus pleti a zajišťuje novou tvorbu kolagenu. Lze takto ovlivnit stav kůže během jedné návštěvy lékaře specialisty.

vypnuti mezonite bionite liftinga

Nazývá se také V-lifting, magický lifting, nitkování, nebo bionitě. Název "lifting o polední pauze" výborně vystihuje výhody. Klient je schopen zařadit se okamžitě do běžného života. Zpravidla bez rekonvalescence. Zákrok netrvá většinou déle než 30min.

* Zákrok provádí lékař - specialista. Indikace viz ilustrativní foto. Účinek i výběr metody jsou závislé na individuálních faktorech a je nutná konzultace s lékařem.

*Foto před a 2 - 5 týdnů po aplikaci
lifting mezonite 3

Popis procedury

Do ošetřované oblasti se zavádí tenké vstřebatelné nitě ve tvaru sítě. Nitě jsou tělu přirozený materiál, rozloží se a spotřebují během 6-12 měsíců na nový kolagen. Kůže se zkvalitní a zvětší objem a elasticitu. Efekt pomalu nastupuje za 2-3 týdny po zákroku a přetrvává min. 2 roky. Mezonitě se pomocí atraumatické jehly zavádí do ošetřované oblasti pomocí drobných vpichů, které se velmi rychle hojí. Před ošetřením je možné (ale není nutné) použít lokální anestetikum v podobě krému.

Metodu lze kombinovat i s jinými omlazujícími zákroky. Skvěle se doplňuje s  LIFTINGEM 3D liftingovými vlákny, která poskytují výraznější možnosti vypnutí a pozvednutí celých lokalit.

Místa aplikace

Obličej, krk, dekolt, tělo, paže, hýždě, břicho, hřbety rukou, dvojitá brada, vnitřní a vnější stehna

Efekt metody

Kolagenová kostra, především zkvalitní kůži o věkem ztracený kolagen. Zmenší se vrásky, slouží jako opora pleti, zlepšuje krevní oběh a tím dochází k projasnění pleti, zlepšuje struktury a elasticity, zmenšují se vrásky.

Poučení

Po ošetření může nastat přechodný otok, zvýšená citlivost v dané oblasti, která může přetrvávat 2-3 dny. Po aplikaci nevznikají jizvy. Při vzniku modřinek doporučujeme na urychlení vstřebání podstoupit neinvazivní mezoterapii s indikací na otoky a modřinky.

Ošetření není vhodné u klientů, kteří trpí na jakékoliv akutní infekční onemocnění, psychické poruchy, jsou náchylní k tvorbě keloidních jizev, u těhotných, trpících na krevní onemocnění a nádorová onemocnění a klinicky selhávající pacienty.

Materiál nití

Vyrobeno z POLIDIOXANONU, extrémně bezpečného materiálu používaného v kardiochirurgii i v dětské chirurgii, který zvyšuje buněčnou soudržnost. Je vstřebatelným sterilním materiálem, získaný polymeraci p-dioxanonu. (C2H6O3) a Polidioxanonu, nitě způsobuji minimální zánětlivou reakci v tkáni. Mohou vyvolat zarudnuti a menši bolest, způsobenou chirurgickým zákrokem, která se zmírní během několika hodin. Nitě se celé vstřebají průměrně za 6-8 měsíců, po celou dobu se stav pleti neustále zlepšuje.

 

AKCE zde  

Kontakt

 

Zadejte vaše jméno a příjmení.

Zadejte prosím váš telefon.

Neplatná e-mailová adresa.

Bez zprávy vám nedokážeme poradit.

Antispam
Jiný obrázek Invalid Input

Toto od Vás potřebujeme, abychom se Vám mohli ozvat zpět.

Mapa

 
Copyright (c) 2016 Všechna práva vyhrazena - KR institut, s.r.o. Created by Emak