Omnilux

Omnilux

PDT lampy nově v kosmetologii mají vynikající možnosti. Všechny kosmetické přípravky pod Omnilux lampou mnohonásobně zvýší svoji účinnost. Samo světlo Omnilux při svém samostatném působení má velmi vysoké účinky. omnilux_blue.jpg

Pomocí silného záření se reprogramuje pleť, a v určitých případech se lze použít pro aplikaci látek do hlubokých vrstev pokožky podobně jako neinvazivní mezoterapie. Často se používá i jako součást k ostatním ošetřením jako je chemický peeling, neinvazivní lifting.

Technologie přístrojů Omnilux je založená na emisi úzkopásmového světla vydávaného LED diodami - nejedná se ani o laserové, ani o intenzivní pulsní světlo, ale o zcela speciální druh. Světlo Omnilux neobsahuje UVA, UVB ani infrazáření. Jednotlivé aplikace terapie mají optimální účinek a intenzitu a vysokou bezpečnost pro pacienta. Firma Omnilux je lídrem v PDT světelných technologiích. 

Omnilux revive vyzařuje intenzivní viditelné červené světlo. Využívá se pro obnovu a regeneraci tkání a aktivaci účinných látek a jejich průnik hluboko do tkáně (10-20min). Svití vlnovou délkou, která je nejideálnější pro maximální aktivaci buněk, případně pro co nejlepší vstřebání účinných látek, které se na pleť před ošetření mohou nanést. Funguje jako napínač pleti, povzbuzuje přirozenou tvorbu kolagenu, výborně se hodí k zásadnímu neinvazivnímu omlazení obličeje, krku i dekoltu. Je skvělý k hojení i jako světelný zdroj v rámci fotodynamické terapie při léčbě kožních nádorů.

Omnilux blue produkuje úzkospektrální viditelné světlé modré světlo. Vlnová délka světla je zvolena pro především pro léčbu akné a aktivaci účinných látek a jejich průnik hluboko do tkáně (10-20min). Záření likviduje bakterie způsobující akné. V rámci fotodynamické terapie je vynikající v léčbě aktinických keratóz, předrakovinných změn pokožky, pigmentací pleti. Uplatňuje se i při terapii „zimních depresí“, způsobených nedostatkem světla v zimě. Průkazně právě kúra modrým světlem výrazně pomocí osobám trpícím nedostatkem světla v zimním období.

Kontakt

 

Zadejte vaše jméno a příjmení.

Zadejte prosím váš telefon.

Neplatná e-mailová adresa.

Bez zprávy vám nedokážeme poradit.

Antispam
Jiný obrázek Invalid Input

Toto od Vás potřebujeme, abychom se Vám mohli ozvat zpět.

Mapa

 
Copyright (c) 2016 Všechna práva vyhrazena - KR institut, s.r.o. Created by Emak