Plexr

Plexr

Unikátní zařízení pro neablativní plastickou chirurgii. V určitých případech může nahradit tradiční zákrok estetické chirurgie se stejným, nebo velmi podobných výsledků.

Velmi oblíbené je použití např. blefaroplastiku očních víček, kde je pokles víček a esteticky oko působí unaveně.  Tato metoda je moderní, efektivní, rychlá a minimalizuje rizika. Vytváří matici miniaturních bodů. Přebytečná tkáň sublimuje. Odstraněním nadbytků se oko více otevře.

Dalším efektem, že se v místě aplikace obnovuje a rekolagenizuje kůže. Účinek se využívá při  plazmatickém peelingu. Nastavení přístroje je jemnější. Případné jemné zčervenání rychle ustupuje. Má velmi vitalizační účinek a obnovuje funkce pleti. Ideální je kombinovat s výživou pleti. Mizí i menší vrásky. 

Silnějším nastavením přístroje se upravují kontury nejen zmiňovaných víček, ale  např. očí, nebo kolem rtů, uší, čelo, hluboké vrásky  a další viz příklady nejčastějších indikací na obr. níže. Účinné ošetření Plexrem závisí na individuálním stavu a osobní konzultaci. Je vhodné zejména mezi 30-60let.

plexr blefaroplastika ocni vicka akne vrasky 3* Příklad redukce vrásek

Přístroj Plexr byl vytvořen v Itálii. Na jeho vývoji spolupracovali vědci přírodních věd a další odborníci. Vyvinutý přístroj Plexr je již 10 let velkým přínosem pro pacienty. Velmi bezpečný a přátelský k pacientovi. Bez nutnosti narkózy a bez zbytečné zátěže a rizik pro pacienta. Nevyvolává žádné alergie a po aplikaci bez jizev. Lze odstraňovat kožní útvary i v bezprostředním okolí oční bulvy.

V praxi využívá čtvrtého skupenství - plazma, což je kvazineutrální ionizovaný plyn o specifických vlastnostech. V přírodě tento jev bývá při blesku a v tomto případě vzniká mezi pokožkou a koncovou  tryskou přístroje.

plexr blefaroplastika ocni vicka akne vrasky 4* Způsob redukce kožního převisu víčka

Bezpečnost

Ošetření je maximálně bezpečné a bez rizika. Ošetřují a odstraňují se kožní útvary i v bezprostředním okolí oční bulvy. Přístroj a podstata technologie vylučuje možnost poškození oční bulvy při aplikaci ani druhotně např. nebo teplotou. Nejsou řezná rány, a proto nevytváří jizvy.

plexr blefaroplastika ocni vicka akne vrasky 1* Příklad odstranění xantelazma i u očí, nebo drobných vrásek rtu (tzv. čárkový kód)

Použití

Výhodou je přirozený tvar. Plexr umožňuje efektivnější práci.  Za plného vědomí pacienta může lékař lépe modelovat mimiku v naturální tenzi a poloze obličeje. (v anestezii toto nelze, nebo s obtížemi). 

Blefaroplastika
Lifting vrchních a spodních víček
Odstranění všech útvarů
Odstranění vrásek okolo očí
Cysty na očních víčkách
Hemangiomy
Seborrheické cysty
Xantelasmata
Asymetrie víček
Výrazové linie (čárový kód)
Herpes simplex
Lifting obličeje a těla
Lifting pupíku
Ošetření akné
Odstranění fibromů, pih, bradavic, keloidů, xanthelasmů, dyskeratomů
Odstranění tetování jakékoli barvy
Korekce jizev po akné apod.
Ošetření dilatovaných periumbilikálních strií
Lifting krku a dekoltu

Kontraindikace

Těhotenství, kojení, akutní onemocnění, těžká onemocnění, solárium min.14dní před ošetřením.

Hojení

Stroupky se hojí na sucho a odpadají do 3 dnů - do týdne. Suché chlazení je doporučováno 2-3hod po ošetření. Tři až pět dní může být i jemný otok a je doporučená domácí péče v klidu, bez vyšší fyzické aktivity, sauny, bazénu, slunění.  Nepoužívejte na ošetřované místo líčidla, vodu, žádné krémy, chraňte před prachem a všemi nečistotami. Stroupky neodstraňovat. Po samovolném odstranění stroupků již můžete používat líčidla a 6 týdnů používat na ošetřovanou oblast UV krém SPF 50+

Příklady zákroků

Blefaroplastika očních víček přístrojem PLEXR

Lékař provede konzultaci možností ošetření a potřeb klienta. Určí, jestli je metoda pro klienta vhodná, nebo je pro klienta lepší klasická operativní metoda. Ošetření je mnohem šetrnější, než plastická operace a protože se hojí bez jizvy, není poznat stopa po zákroku plastického chirurga. Ihned po ošetření jde vidět výsledek. Ošetření se nejvíce doporučuje klientům od 35-45let, nebo s menší nadbytečnou tkání, popř. na udržení výsledku operativní metody po několika letech. Dále klientům, kteří trpí na keloidní jizvy, nebo nemohou podstoupit lokální injekční anestezii. U hodně povadlých víček metoda nemůže zaručit po 1 ošetření a jedné korekci srovnatelné výsledky, jako je operativní metoda. Muselo by se ošetření provést vícekrát. Po neablativní blefaroplastice přístrojem plexr nezůstávají žádné jizvy, dá se srovnat asymetrie víček. Dosažený efekt vydrží i několik let v závislosti na životním stylu a péči o pokožku. Je vyloučené riziko jakéhokoliv poškození zraku.

Lifting hlubokých vrásek a povadlé pokožky

Lékař přístrojem plexr může kdekoliv na obličeji i těle provést ošetření na vyhlazení i velmi hlubokých vrásek a redukci přebytečné povadlé pokožky. Nejvíce se ošetření provádí v okolí rtů, oční vrásky, nosoretní vrásky, čelo, mezi obočím, v okolí uší, krk, dekolt, v okolí pupíku, nebo kdekoliv na těle… Lifting celého obličeje nelze provést při jednom sezení, ale v rozmezí několika ošetřeních po menších partiích. Dosažený efekt vydrží i několik let, pokud klient nezhubne a nenastane nová nadbytečná tkáň.

Jizvy, strie

U přístroje PLEXR nevznikají žádné jizvy, naopak se jizvy dají přístrojem velmi efektivně vyrovnat. Vhodné na jizvy po akné, až po keloidní jizvy.

Odstranění nezhoubných a nevzhledných útvarů

PLEXR dokáže odstranit nezhoubné útvary po poradě s dermatologem. Lze také odstranit nežádoucí buňky kůže, donutit pokožku k tvorbě kolagenu a vytvořit novou zdravou pokožku bez známek odstraňované tkáně. Výsledek je velmi zajímavý. Není vidět ani sebemenší jizvička nebo depigmentace pokožky. Lze odstranit i virové bradavice a herpes ( opar)

Ošetření akné

PLEXRem lze odstranit zánětlivé projevy akné, bez jizviček, pigmentací. Působí výborně na velké rozšířené póry, které minimalizuje. Plazmatickým peelingem lze pleť výrazně zlepšit, sjednotit a udržovat v čistém hladkém stavu.

Odstranění pigmentací

Všechny druhy pigmentací, tmavých skvrn  přístroj PLEXR odstraní. Nezáleží ani, jestli je pigmentace plastická, jemně vystouplá, získaná nebo vrozená.


* Ilustrativní foto s příklady účinků a aplikací se mohou jednotlivě lišit. Je nutná prvotní konzultace s lékařem.

 

Ceník - info zde

 

 

 

 

 

 

Kontakt

 

Zadejte vaše jméno a příjmení.

Zadejte prosím váš telefon.

Neplatná e-mailová adresa.

Bez zprávy vám nedokážeme poradit.

Antispam
Jiný obrázek Invalid Input

Toto od Vás potřebujeme, abychom se Vám mohli ozvat zpět.

Mapa

 
Copyright (c) 2016 Všechna práva vyhrazena - KR institut, s.r.o. Created by Emak