Uvolnění svalového napětí

 

Uvolnění svalového napětí - bot.

Jednou z nejznámějších a nejdéle používaných  látek v estetické medicíně je látka používající se léčbu a uvolnění svalového napětí (btlxn.).  Věkem často dochází k chronickému stahování mimiky. To způsobuje postupně viditelnější vrásky. Používá se k odstranění nebo redukci určitých typů vrásek, ale také eliminaci pocení.


bot uvolneni chranickeho napeti 
*Aplikace velmi jemnou jehličkou

Výhody:

- Efektivní a vyzkoušená lékařská metoda s dlouhodobějším účinkem
- Rychlé a nenáročné pro pacienta, bez nutnosti dalších omezení a bez rekonvalescence
- Opakováním se účinek prodlužuje
- Lze aplikovat celoročně jemnou jehličkou do problematických míst

 Působení :

Uvolňuje napětí a relaxuje, čímž se odstraní nebo redukují vrásky. Jde zejména o lokality, kde věkem došlo ke stažení mimických svalů. Toto chronické napětí a stažení v určitém místě např. mezi obočím zapříčinilo vznik vrásek nebo změny kontur obličeje. Uvolněním se pokožka vypíná a ošetřené místo vypadá zdravěji a mlaději.

 

vrasky
* Relaxace svalového napětí

Blokováním nervových pokynů do často chronicky smrštěných svalů dochází k jejich relaxaci. Uvolněním se vypíná pleť i vrásky. Takto ošetřujeme zejména např. zevní koutky očí (vrásky smíchu), čelo a oblast nad kořenem nosu mezi obočím (glabela) apod.

Průběh ošetření:

Účinky nastupují ihned do několika hodin. Vrásky sníží svoji intenzitu nebo zmizí. Účinek trvá přibližně 3-6 měsíců. Opakováním se doba efektu prodlužuje. Ošetření je v řádu minut a aplikuje se jemnou jehličkou do daného místa.

Možnosti a efekt se velmi dobře doplňují s účinky výplní vrásek, kde se používá především přírodní látka kyselina hyaluronová. Ta dodává objem, plnost a hydrataci tam, kde se věkem projevuje zejména vráskami.

 

Dalším využitím látky btltxn. je redukce a snížení intenzity pocení. Hyperhidróza - nadměrné pocení může být nepříjemným společenským hendikepem. Může postihovat celé tělo. Obvykle postihuje jen lokality např. dlaně, chodila, zátylek, podpaží.

Aplikace drobnými vpichy do postižené lokality nežádoucí projevy nadměrného pocení výrazně tlumí. Momentálně je to nejúčinnější metoda. Zákrok nevyžaduje anestezii ani přípravu a po něm se leze vrátit k obvyklým činnostem. Potní žlázy velmi zredukují svoji činnost. 

poceni btltxin 2
* Redukce pocení

 Ošetření:

Samotný zákrok je nenáročný v řádu minut. Bez anestézie, možno použit znecitlivující krém. Lokálně dojde k omezení někdy i zastavení pocení. Účinek nabíhá postupně 2 až 10 dnů po ošetření. Omezení pocení se v žádném případě neprojeví na jiné části těla.  Efekt i míra účinku závisí dle množství látky btlxn. Trvá 7-12měsíců. Opakováním léčby se účinek prodlužuje.

 

 

Kontakt

Mapa

 
Copyright (c) 2016 Všechna práva vyhrazena - KR institut, s.r.o. Created by Emak