Liposukce biologická injekční

Bezpečné a rychlé tvarování těla - biologická injekční liposukce

     

 Pozvánka: DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ ve Zlíně (individuálně, dle objednávek)   

 

 


 
Novinka s minimálním diskomfortem, která zcela jedinečně a trvale zničí a odstraní tukové buňky z těla. Převratná italská metoda využívá k tvarování těla pouze přírodních látek a vitamínů. Tukové buňky se nerozpadají a tím je metoda jedinečná i šetrná k tělu. 

Jedná se o jedinou metodu srovnatelnou s chirurgickým odstraněním (liposukcí). Proto nehovoříme v tomto případě o lipolýze, ale o biologické liposukci (článek dámský magazín). Nezatěžuje játra, jako jiné metody např. injekční lipolýza. Prakticky nulové vedlejší účinky a bezpečnost jsou výhody této metody od značky NATINUEL.

liposukce biologicka injekcni 3b

Spojením 2 roztoků Fat Normalize od společnosti Natinuel a jejich aplikací se tuková tkáň rychle a řízeně devitalizuje a tělo ji vyloučí. Aplikuje se injekčně speciálními jehlami. Vpichy téměř necítíte. Apoptózou tzv. „smrtí“ tukové buňky se buňka nerozpadá. Naopak odchází z těla celá a tělo nezmetabolizovává tuk přes játra.

Na naší pobočce na Praze 6 poskytuje tuto metodu přímo školitelka této metody pro ČR MUDr. Jana Eftimovská, jež je jednou z předních uznávaných odborníků na estetickou dermatologii u nás. Její zkušenosti a přehled o možnostech této metody jsou rozsáhlé. Atestovaná a certifikovaná metoda je originálním produktem Fat Normalize značky Natinuel (www.natinuel.cz).

liposukce biologicka injekcni 3F

Indikace:

Řeší lokální tukové zásoby. Stejně jako všechny ostatní injekční i chirurgické liposukce není vhodná při celkové obezitě. Vždy je důležitá konzultace s lékařem, pro zjištění zda je léčba vhodná, domluvení se na předpokládaných možných výsledcích, množství aplikované látky a ceně ošetření. Zákrok je rychlý 10-30min., ihned po konzultaci je možné ošetření provést.

Odstranit se dá jakýkoliv „špíček“, nebo nadbytek tukových buněk, který na daném místě trápí. Nejčastěji se používá na dvojitou bradu, bříško, pas, boky, tkz. madla lásky, paže, stehna, kolena, lze také ale i na lýtku, kde klasická chirurgická liposukce není doporučována. Také se ale používá i k odstranění lipomů, tuku usazenému na horním víčku, redukuje tukové váčky pod očima, nebo i k proštíhlení tváří a zvýraznění kontur mezi obličejem a krkem. Je vhodná pro muže i ženy.

liposukce injekcni 2 amem* příklad aplikace injekční lipolýzy pro partie podbradek a břichos předkreslenými aplikačními body

Průběh aplikace:

Aplikují se injekčně speciálními jehlami s minimalizací nepříjemných pocitů. Látky vyvolají proces zničení a odstranění tuku z těla zcela bez doprovodných zánětlivých projevů, které jsou běžné u jiných metod a lipolýzy. To dělá metodu Fat Normalize bezpečnější. V produktech Fat Normalize (pro obličej, krk, podbradek) a Body Fat (určené pro tělo) se používají cílené vysoké dávky vitamínů. Kyseliny askorbové, což je speciálně upravený vitamínu C a trojmocného železa. Při složitém procesu dojde k vyplavení kaskády enzymů (kaspázy). Důsledek je apoptóza ("smrt") tukové buňky a její následné vyplavení z těla. Po klinickým testování se tento bezpečný produkt.

Ošetření probíhá ambulantně a je po něm potřeba počítat s mírným otokem, který však mizí do druhého dne, oproti injekční lipolýze, kde otok přetrvává mnohem delší dobu. Po aplikaci se mohou vyskytnout malé modřinky. Po 3 dnech již můžete pozorovat první úbytky a po 10 dnech je již jasné, jak výrazný efekt bude první aplikace mít. Záleží na požadovaném úbytku, ale většinou již není opakování potřeba. Každý docílí viditelného výsledku po první aplikaci. Popř. další sezení doporučujeme cca za 14dní a více jak 3 ošetření se většinou neprovádí. První aplikací lze docílit úbytku např. cca 10 cm okolo pasu. Výsledky hezkých křivek na těle je tedy možné už relativně za krátkou dobu. Zákrok je mírně nepříjemný, kvůli pocitu náhlého krátkodobého lokálního tepla chvíli po aplikaci, které po krátké době odezní. Vpichy jdou cítit minimálně. Zákrok je bez nutnosti použití jakýchkoliv anestetik.

Po zákroku:

Je nutné dodržovat pitný režim a nepřejídat se, jinak nic zvláštního. O místo se nijak nepečuje, pacient nenosí žádné obvazy, kompresivní prádlo ani stahovací masky, jak je v populaci mylně rozšířeno. Zákrok je rychlý, téměř bezbolestný a jednoznačnou výhodou oproti jiným metodám je pouze minimální otok v trvání jednoho dne místo dvou týdnů. To pacienti hodnotí velice pozitivně u aplikací na viditelných místech jako je podbradek. Neplatí zde tedy žádná omezení v běžném společenském životě.

Kontakt

 

Zadejte vaše jméno a příjmení.

Zadejte prosím váš telefon.

Neplatná e-mailová adresa.

Bez zprávy vám nedokážeme poradit.

Antispam
Jiný obrázek Invalid Input

Toto od Vás potřebujeme, abychom se Vám mohli ozvat zpět.

Mapa

 
Copyright (c) 2016 Všechna práva vyhrazena - KR institut, s.r.o. Created by Emak