Mezoterapie

Mezoterapie - mikroneedle a elektroporace

Mezoterapie je přenos látek do těla nebo do hlubokých vrstev kůže. Zvládá velkou škálu problémů pleti. Je vynikající pro vitalizaci, akné, kruhy pod očima, pigmentové skvrny, žilky, jizvy i strie, popáleniny, otoky, podlitiny po operacích víček, omlazení (lifting). 

Mezoterapie se úspěšně využívá na podporu funkce kloubů. Přenos chondroitinů a dalších účinných složek používajících se k léčbě poúrazových stavů kloubů, chrupavek.

Mikrojehličková mezoterapie - microneedling

Velmi efektní, vitalizující a aktivizující pleť k remodelaci struktury. Toto specifické ošetření s mikrojehlličkovými sterilními aplikátory využívá fyzikální působení s účinnými látkami. Skvěle vitalizuje struktury kůže. Přes mikrovpichy se aplikují séra, čímž prohlubují výsledek ošetření. 

Vyvolává tvorbu nového kolagenu. Dlouhodobě sjednocuje barvu a projasňuje vzhled i unavené pleti. Ideální i pro regulaci menších vrásek, pro zpevnění pleti i křehké pokožky okolo očí. Dá se také aplikovat na zlepšení mírného akné, nebo drobných jizviček. 

             mikrojehly microneedle
             mikrojehličová aplikce mezoterapie sterilním 36 microneedle aplikátorem

Zvyšuje podporu mezibuněčné matrix, zvyšuje tonus pleti, která současně získává větší rezistenci. Pleť je tak kvalitnější a sjednocenější.  séra látek dle indikace (hydratace, omlazení, akné, pigmentace, jizvy).  Používá se často i na podporu vlasové části a vlasů.

Mikrojehličková mezoterapie -  derma pen se provádí speciálními kovovými jednorázovými 36mikrojehlovými katridgemi.  Jsou nejpohodolnější a současně mají vyšší efekt než plastové. Komfort podporuje nastavitelnost hloubky aplikace i rychlosti mikrovpichů. 

Ošetření mikrojehlami (microneedle) má viditelný revitalizační dlouhodobý efekt. Nehrozí žádné modřinky, podlitiny, ani vznik jizev. Pokožka může být do druhého dne jemně narůžovělá. Celkově je pleť svěží díky této specifické metodě remodelace. Metoda může být prováděná i s přístrojovou infúzí roztoků (info zde).   ceník zde

 

            mezoterapie jehlickova 1         mezoterapie jehlickova 2
              mikrojehličkování s aplikací séra

Neinvazivní mezoterapie - elektroporace 

 Jedinečná ve schoponosti přenosu účinných látek bez nutnosti vytvoření mikrovpichů. Jde to velmi pohodlný přenos látek přes kůži do těla do konkrétního místa. Využívá objevu oceněného v r. 2003 Nobelovou cenou. Účinek je pak znatelně rozdílný ve srovnání s „klasickými“ možnostmi užívání léků, či vitamínů, nebo použitím krémů. Látky se dostanou do hlubokých vrstev. Účinek je tak vyšší a dlouhodobější.

Pokožka chrání organismus před prostupem látek, virů, bakterií do těla. Účinné látky též neprojdou přes tuto membránu do těla do mezibuněčného prostoru. Toto umožní elegantně a velmi pohodlně neinvazivní mezoterapie - elektromagnetickým vlněním neboli elektroporací. ceník zde

                  mezoterapie neinvazivni 2           mezoterapie neinvazivni 3
                  mezoterapie elektroporace "protlačí" komfortně účinné látky (do pleti, kloubů) 

Výhody metod mezoterapie:

Mezoterapie dopraví látky do konkrétního místa a hluboko do těla, či kůže v nezměněné podobě. Potravinové doplňky nebo léky užíváme většinou ústy. Trávení je může měnit, degradovat a transportuje do celého těla. Kosmetické krémy projdou jen do vrchních vrstev kůže a dále ne.

Mezoterapie vpravuje přírodních séra přes pokožku do kůže, pleti např. kyselinu hyaluronovou, DNA látky s dalšími výtažky z bylin. Do Dále do kostí a kloubů. Látky obsahují vysoké koncentrace vitamínů, aminokyselin a enzymů. Zlepšení stavu lze ihned vidět, nebo cítit. Tato cílená péče o celé tělo (pokožku, kůži, klouby, vlasy, poprsí) je díky své rychlosti i bezpečnosti velmi žádaná.

Mezoterapie řeší velkou škálu problémů:

Péči o pleť - velmi citlivou pleť, jizvy, strie, akné, kruhy pod očima, pigmentové skvrny, žilky, popáleniny, otoky, podlitiny po operacích víček, omlazení (lifting)- kys.hyaluronová, DNA látky s dalšími výtažky z bylin.

V péči o tělo je viditelná redukce podkožního tuku, lokální odbourávání celulitidy (nastartuje správný režim kůže), zpevnění povadlé kůže, odstranění tuku pod bradou, regenerace a zpevnění dekoltu a poprsí. 

K vyhlazení vrásek se mohou aplikovat přírodní látky argilerin (jako náhrada bot.) argilerin, které uvolní svalové napětí chronicky stažených mimických svalů. 

Působí na:

– místní cílenou redukci podkožního tuku 
– lokální odbourávání celulitidy
– hydrataci, omlazení a zpevnění pokožky
– vyhlazení vrásek
– účinná pomoc při vypadávání vlasů, bolestí zad a kloubů, 
   artritidy, po sportovním zranění
– velmi zlepšuje stav jizev, strií a akné

Kontraindikace:

Kontraindikace jsou minimální. Porušená kůže, ekzémy, otevřené rány. 

Kontakt

 

Zadejte vaše jméno a příjmení.

Zadejte prosím váš telefon.

Neplatná e-mailová adresa.

Bez zprávy vám nedokážeme poradit.

Antispam
Jiný obrázek Invalid Input

Toto od Vás potřebujeme, abychom se Vám mohli ozvat zpět.

Mapa

 
Copyright (c) 2016 Všechna práva vyhrazena - KR institut, s.r.o. Created by Emak