Akné a stopy po akné

 

Akné a stopy po akné

akne 65x7 72dpi

Akné je nepříjemný estetický handicap. Vyžaduje individuální přístup. Má různé příčiny a stádia.  Je třeba poznat stav, možnosti a předpokládaný účinek. Osobní konzultace u řešení této léčby je nepostradatelná.

Stav se zlepší, pokud se přistupuje k léčbě akné komplexně. Podporou pro zlepšení stavu je někdy úprava stravovacích návyků a životosprávy. Nezbytná je též domácí péče a výběr správné kosmetiky. Výsledek je pak větší.

Účinná léčba spočívá v zamezení příčiny a úbytku zánětů, eliminaci nežádoucích bakterií a regeneraci. Cíl je nastavení správných procesů v pleti. Léčba probíhá dle typu akné fyzikálně přístroji, dodáním potřebných látek.

 Způsoby léčby:

1. Výkonný světelný pulz IPL Eurofeedback ANTHELIA "rozbije" zánět a zničí bakterie vytvářející akné. Pleť se vyhladí a zjemní jizvičky, které akné doprovázely. Dochází k rychlému hojení. Účinná technologie se využívá pro léčbu jizev a akné.

acne 1

2. Velmi účinná a příjemná je léčba akné PDT světelnou terapií. Vysokovýkonná USA Omnilux lampa emituje silné modré světlo, zlepšuje a napravuje funkce. Likviduje bakterie způsobující akné. Zastavuje tvorbu zánětů a normalizujíce funkce kůže. Pro vyšší účinek se může kombinovat s přípravky podporujícími léčbu. Omnilux červené světlo dodává do pokožky vlnovou délkou pro maximální aktivaci a regeneraci jizev po akné.

3. Neinvazivní mezoterapie eliminuje vznik akné a dodá chybějící látky přímo na buněčné úrovni. Po ošetření je efekt ihned vidět. Mezoterapie má schopnost dopravit velmi čistou účinnou látku do hlubokých vrstev dermis. Překoná tak vrchní vrstvy a membránu kůže. Tato velmi silná metoda využívá objevu oceněného Nobelovou cenou v r. 2003 - elektroporace. Koncentráty přírodních látek mají protizánětlivé, hojivé a regenerační účinky na akné, i na jizvičky po akné. Ošetření je zcela nebolestivé, neinvazivní, velmi příjemné. Čisté přírodní účinné látky nejvyšší jakosti dovolují úžasná ošetření vhodná i pro citlivou pleť. 

4. Další metoda léčby akné je zdravotnický chemický peeling Renophase. Ovlivní stav pokožky prostřednictvím ovocných kyselin. Odstraní přebytečnou rohovou vrstvu, normalizuje tvorbu mazu a nežádoucích faktorů vyvolávajících akné, normalizuje funkci buněk. Silné a přitom nejšetrnější produkty chemických peelingů výrazně harmonizují buněčnou aktivitu. Vysoké koncentrace, šetrné PH, ucelené řady před i po ošetření zaručují maximální výsledek. Zdravotnické chemické peelingy mají silnější složení a viditelnější účinek. Nastává proces hojení, kdy se odloučené buňky kůže nahrazují novými. Třetí fáze peelingu má fotodynamickou reakci a používá se dle pleti s omnilux terapií nebo IPL světlem s vlnovou délkou určenou na léčbu akné.

chemicky peel renophase amem

5. Dermolissage - silk peel v léčbě akné hraje velmi důležitou úlohu. Dokonale přístrojově vyčistí pleť a nahrazuje klasické ruční hluboké čištění pleti. Je možné toto ošetření provádět také u akutního akné, kde se ruční čištění již nedoporučuje. Dermolissage je silné a jemné ošetření. Celkové ošetření je tak rychlé a příjemnější bez podráždění. Provede sametovou mikrodermabrazi a účinnými látkami okamžitě zklidní pleť. Pokožka je po tomto zdravotnickém čištění pleti nepomačkaná, oživená a během pár chvil po ošetření i zklidněná. Dle typu pokožky v některých případech doporučujeme s ovocným peelingem k tomuto ošetření určenému. Jiné chemické peelingy a ovocné kyseliny se s touto metodou nesmí provádět.

 

Více možností léčby akné a jejich kombinace lépe působí na různé příčiny jeho vzniku.

akne

*Ilustrativní výsledky i léčba se mohou jednotlivě lišit. Doporučujeme využít konzultaci.

Kontakt

Jméno a příjmení (*)
Please type your full name.

Telefon
Please type your full name.

E-mail(*)
Invalid email address.

Zpráva(*)
Invalid Input

Antispam(*)
Antispam
Invalid Input

Mapa

 
Copyright (c) 2016 Všechna práva vyhrazena - KR institut, s.r.o. Created by Emak