Akné a stopy po akné

Akné a stopy po akné

Akné vyžaduje individuální přístup. Má různé příčiny a stádia. Díky široké základně špičkové techniky jsme schopni využívat nejnovější velmi efektivní možnosti. Osobní konzultace u řešení této léčby je nepostradatelná.

Správná diagnóza, dodržení zásad a kvalitní péče účinně pomáhá.

Stav se zlepší, pokud se přistupuje k léčbě akné komplexně. Podporou pro zlepšení stavu je někdy úprava stravovacích návyků a životosprávy. Nezbytná je též domácí péče a výběr správné kosmetiky. Výsledek je pak větší.

Účinná léčba spočívá v zamezení příčiny a úbytku zánětů, eliminaci nežádoucích bakterií a regeneraci. Cíl je nastavení správných procesů v pleti. Léčba probíhá dle typu akné fyzikálně přístroji, dodáním potřebných látek.

Způsoby léčby:

1. Výkonný světelný pulz IPL Eurofeedback ANTHELIA "rozbije" zánět a zničí bakterie vytvářející akné. Pleť se vyhladí a zjemní jizvičky, které akné doprovázely. Dochází k rychlému hojení. Účinná technologie se využívá pro léčbu jizev a akné.

2. Velmi účinná a příjemná je léčba akné PDT světelnou terapií. Vysokovýkonná USA Omnilux lampa emituje specifické světlo. Napravuje procesy v pleti a likviduje bakterie způsobující akné. Lze kombinovat s dalšími přípravky podporujícími léčbu.

3. Neinvazivní mezoterapie dodá chybějící látky přímo na buněčné úrovni. Po ošetření je efekt ihned vidět. Mezoterapie je velmi silná metoda. Využívá objevu oceněného Nobelovou cenou v r. 2003 - elektroporace. Koncentráty přírodních látek mají protizánětlivé, hojivé a regenerační účinky na akné, i na jizvičky po akné. Ošetření je zcela nebolestivé a velmi příjemné. Metoda je skvělá i citlivou pleť. 

4. Léčba akné pomocí zdravotnického chemického peelingu. Stav pokožky ovlivní ovocnými kyselinami. Odstraní přebytečnou rohovou vrstvu, normalizuje tvorbu mazu a nežádoucích faktorů vyvolávajících akné. Pleť pojme velké množství harmonizujících látek. Zdravotnické chemické peelingy mají silné složení. Dál lze kombinovat s fotodynamickou PDT Omnilux terapií nebo IPL světlem na léčbu akné.

5. Dermolissage - silk peel v léčbě akné hraje velmi důležitou úlohu. Dokonale přístrojově vyčistí pleť. Je možné  provádět také u akutního akné (ruční čištění již se nedoporučuje). Dermolissage je efektivní a jemná péče populární v USA. Sametová mikrodermabraze a čištění podtlakem s účinnými látkami dle typu pleti je účinné a brzy po ošetření je pleť zklidněná.  V některých případech doporučujeme kombinaci s vhodným typem ovocného peelingu. (ne všechny chemické peelingy a ovocné kyseliny lze kombinovat s touto metodou)

Výše zmíněné metody a kombinace  velmi urychlují zlepšení stavu a zefektivňují léčbu.

akne

*Ilustrativní výsledky i léčba se mohou jednotlivě lišit. Doporučujeme využít konzultaci.

 

 

AKCE zde  

Kontakt

 

Zadejte vaše jméno a příjmení.

Zadejte prosím váš telefon.

Neplatná e-mailová adresa.

Bez zprávy vám nedokážeme poradit.

Antispam
Jiný obrázek Invalid Input

Toto od Vás potřebujeme, abychom se Vám mohli ozvat zpět.

Mapa

 
Copyright (c) 2016 Všechna práva vyhrazena - KR institut, s.r.o. Created by Emak