Lifting 3D liftingové nitě

Lifting 3D liftingovými nitěmi

Liftingová vlákna vytvoří 3D liftingový efekt bez nutnosti podstupovat chirurgický zákrok. Lze takto ovlivnit menší, ale  i hlavní kontury. Nový změněný tvar se stabilizuje v pozvednuté poloze mladšího a přirozenému vzhledu. 

Liftingové nitě poskytnou skvělý liftingový efekt věkem povolené kůži. Používají se často po 40tém věku. Fixují kožní tkáň v potřebné poloze. Během několika dní tělo začne tvořit síť nových kolagenových vláken a po krátké době tělo samo udrží liftingový efekt

Pozvednuté lokality 3D liftingem postupně fixuje nově vznikající síť kolagenových vláken.

Efekt metody

- Změna je viditelná ihned. Bez použití skalpelu. Efekt 2-5 let
- Nově tvořící se kolagenová kostra postupně vyplní vrásky, projasní pleť
- Liftingové nitě dále podporují zvýšení pružnosti pokožky, projasnění, hydrataci 

Mezonitě i liftingové nitě jsou vyrobeny z extrémně bezpečných materiálů, které se používají v chirurgii již 50 let. Niť je plně vstřebatelná. Špičkové nitě Rainbow a kuželové nitě Silhouette z materiálů PDO Polydioxanon a PLLA kys. polymléčné. Jsou plně vstřebatelné průměrně za 8-12 měsíců, Zlaté nitě a liftingové nitě PLLA až 24 měsíců. Po celou dobu se stav pleti neustále zlepšuje a vydrží dle typu nití 2-5 let.

Aplikaci mohou provádět pouze odborně vyškolení lékaři. V Praze tento typ liftingu provádí zkušená MUDr. Jana Eftimovská, které se s důvěrou svěřily tisíce klientů včetně populárních osobností.

Šetrná metoda

Není nutné provádět žádné řezy. Oddaluje se potřeba chirurgického liftingu. Vše je pouze prostřednictvím vpichů, což je pro tělo velmi přívětivá a nenáročná metoda. Lifting má vysokou efektivitu a přitom je to šetrná metoda. 


Věkem dochází k ochabování tkáně a viditelnému poklesu.  

Lifting těchto partií

Nejčastěji se nejčastěji používají na lifting obličeje, úpravy nevýrazných kontur obličeje, lícních kostí, pokleslých tváří, brady, koutků úst a kolem rtů a podobných disbalancí. 

Průběh zákroku 

Liftingové nitě se používají v hlubších vrstvách kůže a jejich počet na obličej je v kusech. Naopak mezonití, které mají odlišné využití, se používají vyšší počty. Pro minimalizaci nepříjemných pocitů aplikuje před zákrokem lékař injekčně anestetikum do míst aplikace.

Lékař si pro potřebnou změnu zvolí místa pro vedení nití. Po lokální anestezii pak v podkoží aplikuje nitě na potřebné místo velmi pružnou kanylou. Niť zachytí povislou kůži a zajistí ji  na novém potřebném místě. Veškerý materiál nitě se vstřebá. Mohutně podpoří tvorbu sítě kolagenu, který bude nový tvar přirozeně stabilizovat. 

Po zákroku

Minimálně týden po aplikaci je třeba udržet lokalitu v klidovém režimu s minimem mimiky. Dle určení lékaře používat ochranou stabilizační elastickou bandáž. První dny je možné cítit bolestivost a pnutí. Tyto pocity každým dnes po zákroku ustupují. Dle domluvy s lékařem následuje kontrola. Lékař může ještě učinit korekci. Efekt zdvihu jde vidět ihned, během 1-3týdnů po zákroku se lokalita stabilizuje. 

Po ošetření může nastat přechodný otok, zvýšená citlivost v dané oblasti, která může přetrvávat 2-3 dny. Po aplikaci nevznikají jizvy. Při vzniku modřinek doporučujeme na urychlení vstřebání před ošetřením používat 3xdenně 2 tablety Ascorutin a po zákroku Aescin – Teva. Na dávkování se domluvíte s lékařem.

Kontraindikace

Jakékoliv akutní infekční onemocnění, psychické poruchy, náchylnost k tvorbě keloidních jizev, u těhotných, trpících na krevní onemocnění a nádorová onemocnění a klinicky selhávající pacienty.

 

 AKCE zde  

 

Kontakt

 

Zadejte vaše jméno a příjmení.

Zadejte prosím váš telefon.

Neplatná e-mailová adresa.

Bez zprávy vám nedokážeme poradit.

Antispam
Jiný obrázek Invalid Input

Toto od Vás potřebujeme, abychom se Vám mohli ozvat zpět.

Mapa

 
Copyright (c) 2016 Všechna práva vyhrazena - KR institut, s.r.o. Created by Emak