Výplně a fillery pro vrásky, rty a další lokality

Výplně vrásek - fillery

S věkem dochází ke ztrátě vlhkosti a pružnosti kůže. Mizí elasticita a postupně vznikají vrásky. Výplněmi (fillery) se do vrásek doplní látky, jež dříve byly přirozenou součástí mezibuněčné hmoty v kůži. 

Velmi oblíbené je také vyplnění rtů. Plné a zvětšené rty jsou stejně jako svěží pleť jsou symbolem vitality a mládí. Provádí se nejčastěji kvalitními materiály s kyselinou hyaluronovou, nebo novými metodami podporujícími dorůstání tkáně ve vrásce viz. níže výplně Ellansé.

vyplne vrasek je popularni reseni

Nejčastější lokality použití výplní jsou:

- vrásky
- nosoretní rýhy
- zvětšení objemu rtů, určité nosní korekce
- glabela - svislá vráska nad kořenem nosu na čele
- dekolt, krk, ruce a další
- vyplnění vpadlých míst (jizvy)
hluboká hydratace 
- pozvednutí kontur (koutky)

Indikace:

Výplně jsou určeny k injekční aplikaci do hlubších vrstev kůže. Kyselina hyaluronová je přirozenou součástí těla, které časem mizí. Míra a doba účinu výplní je individuální 6 - 18 i více měsíců dle stáří vrásky, metabolismu. Závisí také na použitém typu materiálu a dalších faktorech. 

Výhody jsou bezpečnost a rychlost ošetření. Výsledek je vidět prakticky ihned. Často se kombinuje s dalšími metodami např. aplikací látky podporující svalové uvolnění (btlxin).  

Kyselina hyaluronová na sebe váže postupně až 4 týdny vodu. Pro dokonalý výsledek je v některých případech vhodné kombinovat ošetření kyselinou hyaluronovou s aplikací botltxinu. Kombinací metod docílíme efektnějšího výsledku.

Po aplikaci lze vykonávat lehké aktivity. Doporučujeme 6hodin klidový režim.  1 - 2 dny se vyhýbat vysokým teplotám, sauně, masážím, bazénu, týden mrazivému počasí. Případné napuchnutí a zčervenání mizí do 48 hodin u rtů do 7 dní. 

Průběh ošetření:

Dodání výplňových materiálů není pro pacienta náročné. Lokality, metody i různé druhy materiálů je vhodné konzultovat se zkušeným lékařem. Jde o výběr řešení, rozsah, důležitý je druh výplňového materiálu i způsob aplikace jehlou, kanylou. Aplikace může probíhat i při místním znecitlivění.  

rty filery tvar filery nasolabialni ryhy 
* Foto příkladů užití výplňových materiálů. Efekt i doba trvání závisí na individuálních faktorech. Je nutná konzultace s lékařem.

Kontraindikace: 

použití výplní:  Autoimunní choroby, akutní infekce, alergie na kyselinu hyaluronovou, dermatomyositis, lupus, revmat. artritidě, imunosupresi a známé alergii na lidokain. Zánětlivé kožní změny/infekce, akné, herpes, rosacea – červené žilky v místě vpichů. Keloidní hojení jizev, těhotenství a kojení, věk pod l8 let.  Nesmí se používat současně s laserovou terapií, chemickým peelingem, nebo dermabrazí

vyplne atraktivni plne rty a

Výplně vrásek - druhy materiálů obsahujících kyselinou hyaluronovou: 

Materiály se liší značkou, kvalitou, složením, trvanlivostí i vhodností použití. Pro maximální efekt doporučujeme předem konzultaci s lékařem. 

PRINCESS - Rakouská společnost, má více než 50 let zkušeností se zpracováním kyseliny hyaluronové. Účinek přetrvává po dobu max. 6 - 12 měsíců. Technologii výroby S.M.A.R.T.  Monofázická, síťovaná struktura a homogenizace přípravku. Patří mezi finančně k dostupnějším a velmi oblíbeným.

JALOR - Švýcarská společnost, specializuje se na oblast estetické a korektivní medicíny. Několik studií výplňových schopností s vysokou úrovní elasticity a viskozity. Výjimečná doba vstřebávání 8-18 měsíců. Zasíťování pomocí BDDE s nejpokročilejší inovací trojrozměrné matice kyseliny hyaluronové, umožňuje navázat více homogenního gelu než u konkurenčních výrobků. Stupeň zasíťování 3-4 hvězdičky. Kombinace viskozity a elasticity zaručuje optimální výsledky.

Perfect Ha – Francouzská společnost, má více druhů výplní na různé části obličeje, i malé 0,5ml balení. Patří mezi vysokokvalitní bifázické nejnovější generaci výplňovým implantátů, silně zasíťované mimo gel s velmi pomalým odbouráváním a velmi přirozeným výsledkem a dlouhodobým účinkem 12-18měsíců. Absolutně hladkým a dobře aplikovatelným gelem kys. hyaluoronové, je velmi oblíbená jak u lékařů, tak u klientů.

Juvederm – VIP francouzské výplně s anastézií lidokainem a kyselinou hyaluronovou. Používáme nejlepší řadu z Juvederm produktů s technologií VYCROSS ® Nejlépe přizpůsobivá a nejvíce oblíbená značka výplňových materiálů u lékařů i klientů s neuvěřitelně přirozeným výsledkem. Díky lidocainu absolutně bez bolesti. Výsledky trvanlivosti 12-18 měsíců, ale často až 24měsíců

Výplně na bázi materiálů podporujících růst vlastní tkáně:

ELLANSÉ™ - Specificky působící výplňový materiál oceněný Evropská technologická novinka roku v estetické medicíně. Podporuje dorůstání vlastní tkáně v místě aplikace. Obsahuje pro tělo přirozený biokompatibilní materiál s dlouhodobým účinkem až 4 roky. Je to vyzkoušená metoda, která díky inovačním možnostem, bezpečnosti i efektu dostala ocenění a je certifikávána jak v EU, tak USA certifikátem FDA. Více info zde

 

AKCE zde  

Kontakt

 

Zadejte vaše jméno a příjmení.

Zadejte prosím váš telefon.

Neplatná e-mailová adresa.

Bez zprávy vám nedokážeme poradit.

Antispam
Jiný obrázek Invalid Input

Toto od Vás potřebujeme, abychom se Vám mohli ozvat zpět.

Mapa

 
Copyright (c) 2016 Všechna práva vyhrazena - KR institut, s.r.o. Created by Emak