Kolagen elixír mládí

Kolagen

Vraťte čas, dodejte pleti kolagen

Kolagen a jeho množství zodpovídá za stav pleti. Kolagenová vlákna tvoří síť - podporu  pleti i orgánům v těle. Kolagen časem ochabuje. Ztrácí kvalitu i objem. Vysycháním se kůže ztenčuje, objevují se vrásky, pigmentace a je citlivější. 

kolagen biorev

Dodáním 100%  kolagenu ovlivníme procesy stárnutí a významně posílíme:

- pružnost a svěžest pokožky 
- hydrataci a vypnutí
- novotvorbu kolagenu
- luminosita – zesvětluje pleť, mizí pigmentace a nedokonalosti pleti
Celkově se pleť zkvalitní. Pokožku silně aktivizuje přírodním způsobem a dlouhodobě v ní udržuje vitální prostředí. 
Dojde k aktivizaci fibroplatů, monocytů, krevních destiček a dalším procesům s progresivním omlazujícím efektem.

kolagen vrasky hydratacePříklad aplikace zvýšení objemu, vyrovnání pleti

Kolagenová vlákna jsou důležitou podpůrnou sítí pod pokožkou. Kolagenu ubývá po 25 roce života. Ve věku 45 let může klesnout až o 30%. Nižší množství kolagenu je patrno ve vzhledu i vlastnostech s dalšími projevy stárnutí.

Množství kolagenu v kůži souvisí s vypnutím, hladkým a svěžím vzhledem. Celková pružnost věkem klesá.

Inovační terapie BIO REV 100% kolagen dodá chybějící kvalitního kolagen A dojde k fyziologické biorestrukturalizaci pokožky a pojivých tkání.  Ceník zde

kolagen BioRev webB 2

Tato metoda aktivizací kolagenem se užívá již několik let v medicíně, kde urychluje hojení a regeneraci tkání. Potenciál této metody je lety vyzkoušený a velmi dobře využíván také v estetice.

Skvělých výsledků bylo dosaženo aplikacemi BioRev - Kolagen 100%.

Biorev je sterilní ampulka s 200 mg prášku z koňského kolagenu typu I, sterilního a apyrogenního. Získává se z živých zvířat ve speciálních chovech. Odběr kolagenu nemá vliv na život zvířete. Zdravotnické prostředky na bázi koňského kolagenu byly aplikovány desítkám tisíc pacientů ve formě spreje, polštářků na krytí rány nebo jako v estetice intradermálně.

Aplikuje se formou drobných vpichů do oblasti podkoží nebo sliznice rtů. Přípravek má vynikající účinnost a optimalizuje podmínky pro tvorbu nového kolagenu. Ošetření může vyvolat mírné pálení, jež během několika minut mizí, nebo např.  lehké zarudnutí kůže, či mírný otok. Tyto projevy vymizí během několika hodin. 

Po aplikaci začíná proces obnovy. Zlepšení je viditelné již po několika dnech a dál se několik dní zlepšuje. Efektivní je již jedno ošetření. Dle konzultace lze výjimečně pro maximalizaci výsledku ještě jednou opakovat. A to za cca 1-2měsíce po prvním ošetření. 

kolagen hydratace vratsky amemKolagen rozjasňuje a vyhlazuje pleť

Kontraindikace

Výrobek nelze použít v okolí očí a mezi oči – glabela. Dále v případě známé přecitlivělosti na tyto typy produktů. Nedoporučuje se pacientům s kolagenním cévním a autoimunitním onemocněním pojivové tkáně. 
Případná alergická reakce v souvislosti s aplikací zdravotnických prostředků na bázi koňského kolagenu nejsou zaznamenány v míře, která je obvyklá u jiných typů zdravotnických prostředků. 
Nelze aplikovat do míst s infekcí nebo zánětem. Přestože nejsou známy žádné specifické kontraindikace, nedoporučuje se v těhotenství a kojení.

Kontakt

 

Zadejte vaše jméno a příjmení.

Zadejte prosím váš telefon.

Neplatná e-mailová adresa.

Bez zprávy vám nedokážeme poradit.

Antispam
Jiný obrázek Invalid Input

Toto od Vás potřebujeme, abychom se Vám mohli ozvat zpět.

Mapa

 
Copyright (c) 2016 Všechna práva vyhrazena - KR institut, s.r.o. Created by Emak