Lipolýza tukových buněk

Lipolýza tukových buněk

Nové metody redukce tuku aplikované lékařem jsou miniinvazivní a skvěle účinkují. Jsou dvě možnosti biologická liposukce a nebo viz níže o lipolýza.

Lipolýza je způsob modelace partií štěpením tukových buněk. Jde o bezpečné a šetrné zmenšení obvodů i tukové tkáně. Lékařský zákrok s minimální zátěží pro zdravé tělo, který je jemnější než liposukce.

Efektivní tam, kde je tělo geneticky více obdařeno. Zákrok i v návrat k normálu je obvykle pro pacienta pohodlnější a rychlejší než u liposukce. Nejde o řešení nadváhy či celkového snížení hmotnosti.

Jak funguje štěpení tukových buněk? Jedinečný preparát se dopraví k tukovým buňkám. Přírodní látky působí synergicky ve všech fázích redukce. Účinek je tak maximálně zefektivněn. Hydrogenovaný lecitin - fosfatidylcholin je přirozený fosfolipid v buňkách. Jeho dodáním se rozštěpí tukové buňky. Karnitin podporuje spalování tuků. Dekapeptid-4 napomáhá metabolismu svalů ke spálení této uvolněné energie.

lipolyza_liposukce_redukce_tuk.png

Při Lipolýze se jemně rozštěpí a rozruší tuková buňka. Organismus tyto buňky postupně vyloučí z těla. Je to velmi šetrný a pohodlný způsob standardně bez komplikací. Cévním a lymfatickým systémem je uvolněný tuk odveden do jater a vyloučen z těla ven. Dojde k redukci objemů partií těla.

Odstranění celulitidy dosáhneme ovlivněním metabolismu kůže. Odbourají se zapouzdřená ložiska celulitidy, ve kterých se usazují metabolity. Tento systém je lipolýzou rozložen a vyloučen z těla. K udržení účinku je nutné zlepšit životosprávu, zvýšit pitný a pohybový režim. Je třeba provést 6-15 aplikací po týdnu, podle stádia celulitidy

celulitida_lecba.png

Lipolýza je velmi vhodná pro redukci objemů a menší lokality ambulantně. Obecně pro větší plochy může být řešením liposukce. Odbourávání podkožního tuku  pomocí aktivních látek s fosfatidylcholinem  je efektivní na místech, kde jsou viditelné tukové polštáře. 

Více než 80% pacientů je spokojeno s výsledkem po 2 ošetřeních. Cca 3-5% pacientů nereaguje, jsou imunní. Zákrok provádí vyškolený lékař plastický chirurg.

Lipolýza je ideální pro redukci objemu a redukci celulitidy těchto partií:

  • obličej a tváře
  • krk a podbradek (dvojitá brada)
  • části břicha a boky
  • ruce a ramena
  • lýtka  a kolena 
      lipolyzalipo redukce tuku lipolyza liposukce
Výsledky
Výsledek lipolýzy je trvalý. Postupně se zlepšuje do 4-6 týdnů od aplikace. Tuková buňka se nejen vyprázdní, ale i přestane existovat a nová buňka se už místo ní nikdy nevytvoří.

Naše výsledky jsou velice pozitivní. Například po jednom ošetření nastává úbytek obvodu pasu 1-2,5cm. Po 5ti ambulantních zákrocích zmenšení obvodu pasu až 9cm. Klinické výsledky prokázaly u pacientů průměrné zmenšení obvodu břicha 4,5cm, nebo 2,5cm obvodu stehen a zmenšení obvodu paží v průměru o 2,1 ± 0,7 cm.

* Foto níže lipolýza. S výsledky bylo spokojeno 95% pacientů. Velikost účinku je závislý na individuálních faktorech. Před aplikací je nutná konzultace s lékařem.

reduce tuku lipolyza pred po 5   redukce tuku lipolyza liposukce pred po 4

Kontraindikace:

Léky na ředění krve, je třeba konzultovat se svým lékařem před zákrokem. Léky je třeba minimálně na 1 týden před zákrokem vysadit. Lipolýzu nelze provádět během těhotenství ani kojení, při diabetes mellitus, autoimunitním či cévním onemocnění, onemocnění jater, ledvin, akutní infekci, alergii na sóju a u osob do 15 let věku. Komplikace u lipolýzy nejsou časté. Může se objevit alergická reakce na podávané látky. Ne příliš časté hyperpigmentace po vpiších ustupují většinou v průběhu 2-4 měsíců. Ojediněle se vyskytnou pocity na zvracení nebo průjem a může dojít k tvorbě tuhých uzlíků v ošetřené lokalitě. V takovém případě je třeba kontaktovat ošetřujícího lékaře, který možné komplikace řeší.

Jiné metody pro šetrné zmenšení objemů jsou neinvazivní liposukce pomocí progresivní metody velmi pohodlné a účinné radiofrekvence nebo  redukce neinvazivní mezoterapií. Opět užitím účinného koktejlu doplňujících se látek "žeroucích" štěpících tuk s fosfatidylcholinem. Jde o maximálně pohodlnou a komfortní metodu. Látky se vpravují přes kůži certifikovaným ultrazvukovým přístrojem pro mezoterapii. Tato metoda je velmi příjemná, ale má menší účinek cca o 30%, než  u miniinvazivní lipolýzy drobnými vpichy do míst redukce.  U neinvazivní mezoterapie je třeba provést 6-15 aplikací po týdnu, podle stádia celulitidy a požadavků redukce tukových buněk.
 
 
 
 

 

Kontakt

 

Zadejte vaše jméno a příjmení.

Zadejte prosím váš telefon.

Neplatná e-mailová adresa.

Bez zprávy vám nedokážeme poradit.

Antispam
Jiný obrázek Invalid Input

Toto od Vás potřebujeme, abychom se Vám mohli ozvat zpět.

Mapa

 
Copyright (c) 2016 Všechna práva vyhrazena - KR institut, s.r.o. Created by Emak