Mezoterapie a mikrojehličky

Mezoterapie a mikrojehličky

Mezoterapie - pomocí přístroje má schopnost přenést účinné látky přes kůži nebo pleť hluboko do tkáně, nebo těla. Účinné látky mají zachovánu maximální účinnost a jsou vpraveny přesně do daného místa. Bezbolestně a pohodlně.

Řeší mnoho problémů pleti: akné, pigmentové skvrny, žilky, jizvy i strie, kruhy pod očima, otoky, podlitiny po operacích víček, omlazení (lifting). např. kyselinu hyaluronovou, DNA látky s dalšími účinné extrakty, séra vitamínů, aminokyselin a enzymů. Zlepšení stavu lze ihned vidět, nebo cítit.

Úspěšně se používá v dermatologii a estetické medicíně. Také i v ortopedii významně podporuje návrat z poúrazových stavů šlach, zranění nebo zlepšuje hybnost u revmatických kloubů.

Více způsobů aplikace mezoterapie:

Injekční aplikace mezoterapie: Výhodou této metody je vyšší množství účinné látky dopravené nejhlouběji z  mezoterapickcýh metod. Účinek je dlouhodobější. Injekční mezoterapii používají často lékaři.  

Mezoterapoie pistolovým injektorem: Aplikátor umožňující dokonale přesné nastavení  hloubky vpichu i množství v každém místě vpravení látky. Podtlakem maximalizuje komfort aplikace a minimalizuje nepříjemné pocity.  Cartridgee s 9 šetrnými mikrojehličkami v podtlaku, pro minimum podráždění a maximum látky, kterou pistolový aplikátor umožní dopravit do potřebného místa.

 

            miraroller 10

Mikrojehličková mezotearpie - microneedling:  Jednorázový sterilní mikrojehličkový aplikátor s účinnými séry skvěle vitalizuje a remodeluje pleť. Procesy omlazení ještě podporuje se umocní díky aplikaci sér. dle typu pleti.

Tyto efektivní látky se vpravují, vkapávají pod mikrojehličkový aplikátor a ihned působí přímo v pleti.  Ošetření je komfortní a nebolestivé. Drobné vpichy působí pozitivně na obnovu pokožky a vitalitu kolagenových vláken.

Mikrojehličková mezoterapie derma pen jsou jednorázové speciální kovové mikrojehly 36ti jehličkové katridge. Zaručují velmi pohodlné ošetření s nastavitelnou hloubkou penetrace a frekvencí mikrovpichů. Tento jednorázový aplikátor zaručuje komfort. Proto se s úspěchem používá kromě drobných vrásek, celkové revitalizace a sjednocení pleti také pro regeneraci vlasové části. 

Tato metoda má velmi povzbuzující efekt. Opakující kúry zkvalitňují strukturu i tonus pleti. Ta pak vypadá velmi svěže. Aplikátory jsou plastové nebo kovové. Pro nejvyšší účinek  dle zkušeností doporučujeme 36 needle kovový aplikátor. Při stejném komfortu pro zákazníka má hlubší a intenzivnější penetraci než plastový aplikátor. Dosáhne tak déle trvajícího a mírně vyššího účinku a lze tak použít i na větší plochy.  (obličej, krk, dekolt, prsa, vlasy, strie, jizvy apod) ceník

             mikrojehly microneedle  microneedle4                  

Neinvazivní mezoterapie - elektroporace - pomocí objevu oceněného Nobelovou cenou v r. 2003 přenáší účinné látky absolutně bez bolesti a velmi pohodlně přes kůži do potřebného místa. Aplikační hlavicí se nakapané sérum (obr. vpravo), léčivá látka vpraví přes kůži na potřebné místo (pleť, kloub apod.) Výhodou je, že látky se nezmění a nepoškodí a jsou ve skvělé kondici ve velkém množství na konkrétním místě. Ihned je znát účinek. Ve srovnání s „klasickými“ možnostmi užitím léků, či vitamínů, nebo použitím krémů nejsou látky narušeny trávením. Účinek ošetření je skvělý. Metoda je navíc velmi příjemná. V případě kloubů ihned poleví napětí případně bolest a lze více a déle zatěžovat.  ceník

              mezoteapie 23   ampule

Výhody 

Pokožka chrání tělo. Viry a bakterie neprostoupí do organismu. Trávení mění nebo degraduje účinné látky. Roznáší je po celém těle. Kosmetické krémy masky působí většinově pouze ve vrchních vrstvách kůže. Pro účinné látky proto  použijeme mezoterapii. Ta je schopna dopravit léčivé látky do hlubokých vrstev do konkrétního místa v nezměněné podobě.

Kontraindikace

Kontraindikace jsou minimální. Porušená kůže, ekzémy, otevřené rány. U neinvazivní mezoterapie jsou kontraindikace bypass a kovové implantáty.

Kontakt

 

Zadejte vaše jméno a příjmení.

Zadejte prosím váš telefon.

Neplatná e-mailová adresa.

Bez zprávy vám nedokážeme poradit.

Antispam
Jiný obrázek Invalid Input

Toto od Vás potřebujeme, abychom se Vám mohli ozvat zpět.

Mapa

 
Copyright (c) 2016 Všechna práva vyhrazena - KR institut, s.r.o. Created by Emak