IPL ANTHELIA eurofeedback

IPL ANTHELIA eurofeedback

 

Pozvánka : DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ ve Zlíně. (omezeno kapacitou dle objednávek)    

 

Přístroj IPL Anthelia eurofeedback je velmi oblíben pacienty. Jde o jeden z mála vysoce efektivních přístrojů na trhu.  Špičkové zařízení má nejvyšší možné výsledky pokud se týká trvalé epilace. Potvrzují i běžné zkušenosti klientů. V řešení trvalé epilace spolehlivě odstraňuje natrvalo světlé i šedivé chloupky, epilace se dá provádět i u hodně tmavé pleti - černoši. 

ipl_anthelia_ng.jpg

Tato špičková vysokovýkonná verze IPL Anthelia držící 15ct světových patentů od francouzského výrobce Eurofeedback. Efektivita i šíře použití je jedinečné. Výkon i technologie je rozdílná od běžných strojů IPL.

IPL Anthelia řeší:

- trvalou epilaci tmavých, světlých i šedivých chloupků
- odstranění žilek na obličeji i těle, hemangiom ( červený uzlík)
- odstranění pigmentací
- regeneraci pleti – fotorejuvenaci
- podporuje odstranění jizev a strijí strie
- odstraňuje akné

Poučení před ošetřením a kontraindikace:

těhotenství, epilepsie, kardiostimulátor, otevřené rány, dermatologické problémy ( s výjimkou akné), jizvy po zhoubných nádorech, užívání léků způsobující fotocitlivost. Ošetření se nedělá přímo na: vystouplá mateřská znaménka, nádorky, tetováž a permanentní make-up (aby se neodstranily). 14dní před ošetřením se neopalujte, neužívejte fotosenzitivní léky, či masti ( léků, krémů, bylin u kterých je kontraindikace slunění). Oznamte případný diabetes. Pokud máte problémy se štítnou žlázou hlaste, účinek ošetření bude pomalejší. 

Po ošetření:

Vedlejší účinky jsou velmi vzácné. V závislosti na typu kůže a nastavených parametrech ošetření může ošetřené místo zarudnout, příležitostně může i lehce napuchnout. Podrážděná místa můžete chladit. Příčinou popsaných problémů je téměř vždy skutečnost, že postižené místo bylo před ošetřením nebo po ošetření vystaveno slunečním paprskům nebo působení solária bez odpovídající vysoké ochrany, nebo užití fotosenzitivních léků. Omezení by mělo platit po dobu tří týdnů před a po ošetření pro návštěvy solárií a při opalování na slunci. Dalším zatížením kůže UV zářením a hnědnutím se zvyšuje riziko vedlejších účinků (spálení na slunci, pigmentové změny). V případě ošetření menších části lze velmi dobře tato místa chránit opalovacím krémem s odpovídajícím vysokým faktorem (přes 30, raději 50)

 

AKCE zde  

Kontakt

 

Zadejte vaše jméno a příjmení.

Zadejte prosím váš telefon.

Neplatná e-mailová adresa.

Bez zprávy vám nedokážeme poradit.

Antispam
Jiný obrázek Invalid Input

Toto od Vás potřebujeme, abychom se Vám mohli ozvat zpět.

Mapa

 
Copyright (c) 2016 Všechna práva vyhrazena - KR institut, s.r.o. Created by Emak