Redukce tuku Neinvazivní liposukce

 

Redukce tuku - neinvazivní liposukce

Redukuje nadbytečný tuk a zlepšuje stav celulitidy. Zatím nepřekonanný patent umožňuje vysoký výkon a velmi příjemnou aplikaci. Přes asi nejvyšší výkon je ošetření absolutně bez bolesti a je relaxační.  Tvaruje postavu bez chirurgického zákroku. Současně remodeluje kolagenová vlákna a vypíná povadlou a unavenou pleť nebo kůži (paže apod).

Pollogen Apollo dovede selektivně zvýšit teplotu tukových buněk i v hlubokých tukových vrstvách v těle. Tuk se uvolní, zkapalní a vyplaví se cévním a lymfatickým systémem i s buněčným odpadem do jater a vyloučen z těla ven. 


Příklad ošetření u 52 leté ženy po 3 ošetřeních redukce tuku na stehnech o 3,5cm.

Dosáhneme zmenšení obvodu a současně zpevnění povadlé pokožky. Tuk ovlivňuje stav celulitidy a jeho redukcí se pročistí a zlepší stav celulitidy.  Efektivní zvýšení teploty reaktivuje kolagenová vlákna. Zkvalitňuje se a zesiluje pleť. Dochází k vyrovnání a omlazení plet. Pleť je vitálnější a absorbuje velmi dobře dodávané látky.

Příklad po 8 ošetřeních výrazné  redukce povislé kůže na břichu .

Přístroj Tripollar Apollo s lékařskými klinickými testy účinnosti a několika světovými patenty určený na remodelaci postavy je velmi výkonný zdravotnický přístroj na remodelaci a redukci tuků (neinvazivní liposukci) a povadlou nadbytečnou nebo jemnou kůži, jizvy, strie, celulitidou, nerovnostmi na pokožce. Technologie působí velmi hluboko a to až do 4 cm pod kůží.

Aplikace je nenáročná a velmi příjemná

Nejčastěji ošetřované partie: břicho, boky, stehna, zvednutí zadečku, paže, dvojitá brada. Toto ošetření osahuje nejrychlejších klinických výsledků. Oproti dosud používaným mono-polárním nebo bi-polarním technologiim dosahuje TriPollar™ variabilním tokem energie vyšší efektivitu a je pro zákazníky velmi pohodlný.

Neinvazivní mezoterapie tukovou tkáň - V péči o tělo je viditelná redukce podkožního tuku, lokální odbourávání celulitidy (nastartuje správný režim kůže), zpevnění povadlé kůže, odstranění tuku pod bradou, regenerace a zpevnění dekoltu a poprsí. Odbourávání podkožního tuku – na místech kde jsou viditelné tukové polštáře – nejvíce břicho, stehna. Např. na břiše se dá odstranit vrstva 2-4cm. Účinek bývá velmi zřetelný už po třetím zákroku, ale u někoho již po prvním ošetření. Efekt přetrvává v řádů měsíců, ale je závislý na životním stylu. Provádí se 4 – 6 aplikací po týdnu až 14dnech. 

Odstranění tuku pod bradou – zpevnění kontur a odstranění nahromaděného tuku. Doporučený počet ošetření je 3 – 8 sezení. Kombinací s metodou Tri-pollar, dosahujeme výsledků srovnatelných s plastickou operací, ale bez bolesti a jizev.


Zeštíhlení v pase u muže po 9 ošetřeních
Příklad zeštíhlení krku a redukce podbradku po 1 a pak po 6 ošetřeních. 

 

 

Kontakt

 

Jméno a příjmení (*)
Please type your full name.

Telefon
Please type your full name.

E-mail(*)
Invalid email address.

Zpráva(*)
Invalid Input

Antispam(*)
Antispam
Invalid Input

Mapa

 
Copyright (c) 2016 Všechna práva vyhrazena - KR institut, s.r.o. Created by Emak