Redukce tuku Neinvazivní liposukce

Redukce tuku - neinvazivní liposukce

 Pozvánka: DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ ve Zlíně (individuálně, dle objednávek)   

 

 

 

 Redukce tuku se provádí pohodlně minimálně invazivními preparáty na liposukci, nebo lipolýzu aplikovanými injekčně lékařem, nebo neinvazivní viz níže. Redukuje také celulitidu.

Korigovat křivky lze bez chirurgického zákroku přístrojem Tripollar. Jde o vyjímečný patent Tripollar s vysokým výkonem, absolutně bez bolesti a velmi relaxační. Remodeluje kolagenová vlákna a vypíná povadlou a unavenou pleť nebo kůži (paže apod).  

Tripollar Apollo selektivně zvýší teplotu tukových buněk dokonce i v hlubokých tukových vrstvách v těle. Tuk se uvolní, zkapalní a vyplaví se cévním a lymfatickým systémem i s buněčným odpadem do jater a vyloučen z těla ven. 


Příklad ošetření u 52 leté ženy po 3 ošetřeních redukce tuku na stehnech o 3,5cm.

Dosáhneme zmenšení obvodu a současně zpevnění povadlé pokožky. Tuk ovlivňuje stav celulitidy a jeho redukcí se pročistí a zlepší stav celulitidy.  Efektivní zvýšení teploty reaktivuje kolagenová vlákna. Zkvalitňuje se a zesiluje pleť. Dochází k vyrovnání a omlazení plet. Pleť je vitálnější a absorbuje velmi dobře dodávané látky.

Příklad po 8 ošetřeních výrazné  redukce povislé kůže na břichu .

Přístroj Tripollar Apollo s lékařskými klinickými testy účinnosti a několika světovými patenty určený na remodelaci postavy je velmi výkonný zdravotnický přístroj na remodelaci a redukci tuků (neinvazivní liposukci) a povadlou nadbytečnou nebo jemnou kůži, jizvy, strie, celulitidou, nerovnostmi na pokožce. Technologie působí velmi hluboko a to až do 4 cm pod kůží.

Aplikace je nenáročná a velmi příjemná

Nejčastěji ošetřované partie: břicho, boky, stehna, zvednutí zadečku, paže, dvojitá brada. Toto ošetření osahuje nejrychlejších klinických výsledků. Oproti dosud používaným mono-polárním nebo bi-polarním technologiim dosahuje TriPollar™ variabilním tokem energie vyšší efektivitu a je pro zákazníky velmi pohodlný.

Neinvazivní mezoterapie tukovou tkáň - V péči o tělo je viditelná redukce podkožního tuku, lokální odbourávání celulitidy (nastartuje správný režim kůže), zpevnění povadlé kůže, odstranění tuku pod bradou, regenerace a zpevnění dekoltu a poprsí. Odbourávání podkožního tuku – na místech kde jsou viditelné tukové polštáře – nejvíce břicho, stehna. Např. na břiše se dá odstranit vrstva 2-4cm. Účinek bývá velmi zřetelný už po třetím zákroku, ale u někoho již po prvním ošetření. Efekt přetrvává v řádů měsíců, ale je závislý na životním stylu. Provádí se 4 – 6 aplikací po týdnu až 14dnech. 

Odstranění tuku pod bradou – zpevnění kontur a odstranění nahromaděného tuku. Doporučený počet ošetření je 3 – 8 sezení. Kombinací s metodou Tri-pollar, dosahujeme výsledků srovnatelných s plastickou operací, ale bez bolesti a jizev.


Zeštíhlení v pase u muže po 9 ošetřeních
Příklad zeštíhlení krku a redukce podbradku po 1 a pak po 6 ošetřeních. 

 

 

AKCE zde  

 

Kontakt

 

Zadejte vaše jméno a příjmení.

Zadejte prosím váš telefon.

Neplatná e-mailová adresa.

Bez zprávy vám nedokážeme poradit.

Antispam
Jiný obrázek Invalid Input

Toto od Vás potřebujeme, abychom se Vám mohli ozvat zpět.

Mapa

 
Copyright (c) 2016 Všechna práva vyhrazena - KR institut, s.r.o. Created by Emak