Alopecie, vlasy - vypadávání

Alopecie, vlasy - vypadávání

Pro dlouhodobou obnovu růstu je nutná změna k přirozenému prostředí vlasového folikulu. Penetrace prorůstových látek optimalizujících hormonální prostředí a další prorůstové faktory přírodním způsobem ovlivní činnost vlasového folikulu - růst vlasu.

vlasy amem vypadavani vlasu alopecie

Novinka pro léčbu alopecie, vypadávání vlasů pomocí kombinace látek DNA kmenových buněk a peptidů plus výživný koktejl dalších látek, vše v přírodní formě.

DNA předurčuje kvalitu buňky. Její vitalitu, zvyšuje regeneraci, dělení buněk a růst. Činnost peptidů optimalizuje výživu a hormonální hladinu. Obnoví se prorůstové faktory buněčného systému.

Díky kombinaci DNA a peptidů je formule jedinečná:
- působí na více úrovních a krocích cyklu růstu vlasů 
- optimalizuje hormonální stav ve vlasové části zodpovědný za ztrátu vlasů
- dodá kompletní výživu dermální papilky a také správnou metabolickou funkci
- chrání další struktury a funkce vlasového folikulu i okolní kapilární soustavu
- posiluje také hustotu vlasů a kvalitu vlasů i jejich prostředí

Ošetření je určeno: 

Léčbu alopecie, zabraňuje nadměrnému vypadávání vlasů, seboroické dermatitidě, ekzémům a suchosti pokožky, a bojuje proti předčasné ztrátě barvy – šedivění vlasů. Urychluje opravy buňky, obnovuje poškozenou tkáň a podporuje normální keratinizaci kůže a vlasů.

vlasy vypadavani amem esteticka medicinaobr.  výše pacient po 14měsících (5ti ošetření v průběhu 10 týdnů) 

Nadměrné vypadávání vlasů je ovlivněno například geny a hormony, ale i věkem, stresem, nemocí. Míra výsledku ošetření je individuální a úspěšnost ovlivňuje kvalita léčby.

Zajímavých výsledků se dosahuje dle výzkumů a klinických studií detoxikací. Jako podpůrná léčba maximalizuje očistit a vitalizovat danou oblast. Velmi silnou detoxikační schopnost má karboxyterapie. Je spolehlivě využívána v lékařství pro obnovu a regeneraci. Aplikace je nenáročná a je poměrně komfortní. Kromě detoxikace velmi podpoří vstřebávání léčebných látek.

Séra a výživné koktejly látek ovlivňující růst vlasů  a stav vlasových folikulů  se vpravují mezoterapicky - injekčně, nebo pomocí neivazivní mezoterapie. Aplikací tenkou jehlou. Dochází k postupné změně stavu folikulů a vlasové pokožky. V místě lysých míst rostou vlasy a postupně se zahušťuje vlasový porost. 

Jedná se o velice šetrný a bezpečný způsob léčby. Účinné látky jsou tělu vlastní. Metody jsou naprosto přírodní. Nehrozí riziko následných komplikací či alergií.

 

 

Kontakt

 

Zadejte vaše jméno a příjmení.

Zadejte prosím váš telefon.

Neplatná e-mailová adresa.

Bez zprávy vám nedokážeme poradit.

Antispam
Jiný obrázek Invalid Input

Toto od Vás potřebujeme, abychom se Vám mohli ozvat zpět.

Mapa

 
Copyright (c) 2016 Všechna práva vyhrazena - KR institut, s.r.o. Created by Emak