Bolesti a úrazy zad, kloubů, šlach

Regenerace a vitalizace kloubů a šlach

mezoterapie2 65x7

Po úrazech nebo věkem se zhorší stav chrupavek i šlach a dochází k bolesti při pohybu. Jak řešit regeneraci kloubu? Léčbu a vitalizaci  kloubů, chrupavek i šlach provádíme dodáním přírodních chondroprotektivních a dalších látek přímo na potřebné místo. 

Při regeneraci kloubu v první fázi místo prokrvíme a eliminujeme zánětlivé složky. V další fázi dojde k aktivizaci tkáně a zvýšené schopnosti vstřebávání. V závěrečné fázi se dodají léčivé látky obsahující chondroprotetktiva a komplex chybějících léčivých látek. Vše je přírodní bázi.

Problémy s kloubními chrupavkami, šlachami (záněty šlach, mírná artróza, zranění) po aplikaci ustupují. Kombinujeme dvě přístrojové metody. Jde o karboxyterapii a mezoterapii, které vzájemně zefektivňují účinek. Jako jedno z mála pracovišť v ČR používáme obě dvě metody právě pro jejich maximální synergický efekt. 

Pacienti využívají nejčastěji na regeneraci kloubů kolene, kotníku, kyčle, ramena, ale také na tenisový loket. Klienti využívají účinky i před náročnějšími výkony. 

Karboxyterapie

Terapie oxidem uhličitým  je pro svou účinnost a bezpečnost známá v rehabilitaci, lázeňství a ortopedii na celém světě. Terapie oxidem uhličitým zejména uvolňuje a detoxikuje tkáň. 

Nové sofistikovaný přístroj Venusian zaručuje nesrovnatelný komfort při aplikaci. Silně aktivizuje a detoxikuje tkáň. Prokrvení zvýší schopnost těla absorbovat léčivé látky. (ceník)

 koleno bolest lecba  klouby  lecba

kotnik lecba

 

V okolí kloubu, nebo úponů se jemně pod kůži  vpraví mělkým vpichem CO2. Dojde k odplavení stresových faktorů, detoxikaci a značnému prokrvení. Povolí ztuhlost a strnulost v postiženém místě (velmi často je metoda uvolňující při "skříplém" nervu). 

Působení karboxyterapie v ortopedii:
degenerativní onemocnění kloubů a páteře s bolestivým syndromem
artritida a revma a snížená pružnost kloubů 
ortopedie, fyzioterapie - bolestivé stavy, artróza, akutní i chronické bolesti v zádech, poúrazové stavy
periarthritis humeroscapularis (zánět tkáně v okolí kloubů)
lumbago a sacralgie (bolest v kříži), popř. gynekologického původu
Raynaud syndrom

Mezoterapie 

Dodá chodro látky a komplexní výživu chrupavek, šlach a úponů. Má schopnost přenést přes kůži velké množství potřebných látek přímo do místa bolesti. Látky zůstanou v excelentní kvalitě. Nejsou tak změněny trávícím traktem. V detoxikované a prokrvené oblasti kloubů se ještě zvýší účinek. (ceník)

Komlexy účinných přírodních látek s triplexem, condroflexem a aminokyselin se vpravují velmi jednoduše a pohodlně mezoterapií - elektroporací. Jde o neinvazivní metodu bez jehel. Jde o velmi příjemnou léčbu a regeneraci bolestivých kloubů. Po aplikaci bolest ustupuje. Vitalita kloubů se zlepšuje. Případný otok se zmenšuje.

Komplex léčivých a účinných látek je ve vysoké koncentraci ihned k dispozici organismu a přes extracelulární matrix v problémovém místě. Po tomto ošetření se doporučuje nezatěžovat hned po úlevě tyto části a nechat je v klidovém režimu do druhého dne. 

Jednorázové koncentráty pro léčbu a podporu chrupavčitých tkání, šlach a svalů mají pozitivní zpětnou vazbou od klientů. Vhodné i pro přípravu kloubního aparátu na náročnější výkon tzn. zejména sportovní nárazové několikadenní aktivity o dovolených, soustředěních apod.

Výhody neinvazivní mezoterapie:  Přes kůži vpraví molekuly účinné látky, které se za normálních okolností přes pokožku neprojdou. Využívá objev elektroporace oceněný Nobelovou cenou v r. 2003. Liší se v účinku od klasických metod např. nanášením krémů (látky neprojdou přes vrchní vrstvy pokožky, účinek je krátkodobý a omezený),  nebo požití doplňků stravy (látky se rozloží v celém těle, změní se struktura zažíváním a do potřebného místa se dostane zlomek). 

Účinnost tohoto ošetření je pro mnohé překvapivá. Ošetření je vynikající pro sportovce, nebo pro ty, kteří mají problémy s klouby. Dle stavu doporučujeme 2-5 aplikací po týdnu nebo po 14 dnech.  Pocítíte znatelné zvýšení možností a bezproblémové hybnosti. Ošetření je bezpečné, rychlé. Jedná se o velmi komfortní ošetření s jasným účinkem. Po každé aplikaci je vhodný klidový režim 4 hodiny.

Kontraindikace: kardiostimulátor, kovové implantáty, minimálně týden bez injekcí do ošetřovaného místa 

  

Kontakt

 

Zadejte vaše jméno a příjmení.

Zadejte prosím váš telefon.

Neplatná e-mailová adresa.

Bez zprávy vám nedokážeme poradit.

Antispam
Jiný obrázek Invalid Input

Toto od Vás potřebujeme, abychom se Vám mohli ozvat zpět.

Mapa

 
Copyright (c) 2016 Všechna práva vyhrazena - KR institut, s.r.o. Created by Emak