Bolesti a úrazy zad, kloubů, šlach

 

Klouby, šlachy - úrazy, obtížný pohyb

mezoterapie2 65x7

Pohybové problémy svalů a kloubů jsou velmi časté a omezující. Dnešní efektivní možnosti s minimálním diskonfortem mají potvrzený účinek a jsou šetrné. Zdravotní stav spojený s problémy s kloubními chrupavkami a šlach, (záněty šlach, artróza, zranění) se po aplikaci velmi rychle zlepšuje.

Tyto situace řešíme dvěma způsoby, které se velmi dobře doplňují. Při léčbě pohybových potíží, při ztížené hybnosti, nebo zranění si tyto metody získali již svoje pevné místo. Jedná se o neinvazivní mezoterapii a karboxyterapii.

Karboxyterapie – známá metoda svou účinností v rehabilitaci, lázeňství a ortopedii. Dřívější a diskonfortní tzv. "plynové injekce" měly a mají stále velký ohlas díky svým vynikajícím účinkům. Nové sofistikované přístroje zaručují nesrovnatelný komfort karboxyterapie a více možností indikací. Jemnou jehličkou  oxid uhličitý dopraví do postižené ho místa. Oxid uhličitý je tělu vlastní. Aplikace je tudíž velmi bezpečná, bez negativních reakcí. Pohybové problémy svalů a kloubů jsou velmi nepříjemné. Ať  úrazem, nebo opotřebováním. Negativně na ně také působí různá zranění, záněty šlach, artróza a další. Díky moderní technice existují efektivní možnosti nápravy nebo zlepšení stavu. 

Při léčbě pohybových potíží, při ztížené hybnosti, nebo zranění  získali již svoje pevné místo různé efektivní metody.  Zejména pokud jde o  neinvazivní mezoterapii, karboxyterapii, nebo autologní léčbu z krevní plasmy.

Tyto metody jsou známy svojí schopností silně aktivizovat detoxikovat a zajistit velké vstřebání excelentních látek. Jde o velmi efektivní a přitom velmi pohodlný proces pro pacienta. 

 koleno bolest lecba  klouby  lecba

kotnik lecba

 

Vyvolá velké okysličení a uvolnění - relaxaci oblasti. Povoluje ztuhlost a strnulost v postiženém místě (velmi často je metoda uvolňující při "skříplém" nervu). Relaxace, detoxikace a prokrvení umožní odvod stresových látek a zvýšený přívod živin.

Působení karboxyterapie v ortopedii:
degenerativní onemocnění kloubů a páteře s bolestivým syndromem
artritická a revmatická ošetření
ortopedie, fyzioterapie - bolestivé stavy, artróza, akutní i chronické bolesti v zádech, poúrazové stavy
periarthritis humeroscapularis (zánět tkáně v okolí kloubů)
lumbago a sacralgie (bolest v kříži), popř. gynekologického původu
Raynaud syndrom

Mezoterapie  - přímou suplementací daného místa na těle lze velmi dobře podpořit výživu a stav chrupavek, šlach a svalů. Nespornou výhodou neinvazivní mezoterapie je schopnost dodání množství excelentní kvality potřebných látek přímo do potřebného místa.  Látky nejsou změněné trávícím traktem a nejsou rozptýleny. Jsou dodány přímo a na potřebné jedno konkrétní místo.

Podle indikace se vpravují protizánětlivé nebo chondroidní látky. Aplikace stavebních látek pak posiluje schopnost dřívější funkce. V detoxikované a prokrvené oblasti tak dochází k lepšímu hospodaření a vyššímu účinku. 

Jednorázové koncentráty pro léčbu a podporu chrupavčitých tkání, šlach a svalů se setkává s velmi pozitivní zpětnou vazbou od klientů. Zejména ve zvýšení a zlepšení funkčnosti kloubů a šlach. Je vyzkoušenou metodou v přípravě kloubního aparátu na náročnější výkon tzn. zejména sportovní nárazové několikadenní aktivity o dovolených, soustředěních apod.

Po aplikaci se velmi rychle hybnost zlepšuje a bolest ustupuje. Případný otok se zmenšuje. Po tomto ošetření se doporučuje nezatěžovat hned po úlevě tyto části a nechat je v klidovém režimu do druhého dne. Koncentráty účinných přírodních látek s triplexem, condroflexem a aminokyselin se vpravují velmi jednoduše a pohodlně mezoterapií - elektroporací. Jde o neinvazivní metodu bez jehel a bolesti, přímo do léčeného místa. Komplex léčivých a účiných látek je ve vysoké koncentraci ihned k dispozici organismu v problémovém místě.

Jak to probíhá: Neinvazivní mezoterapie využívá objev elektroporace oceněný Nobelovou cenou v r. 2003. Přes kůži se bezbolestně radiofrekvencí vpraví molekuly účinné látky, které se za normálních okolností přes pokožku neprojdou. Neinvazivní mezoterapie se liší v účinku od klasických metod např. nanášením krémů (látky neprojdou přes vrchní vrstvy pokožky, účinek je krátkodobý a omezený) nebo požití doplňků stravy (látky se rozloží v celém těle, změní se struktura zažíváním a do potřebného místa se dostane zlomek). Výsledek a rozdíl po použití neinvazivní mezoterapie je oproti zastaralým metodám značný a těší nás, jak to poznávají sami klienti. 

Účinnost tohoto ošetření je pro mnohé překvapivá. Ošetření je vynikající pro sportovce, nebo pro ty, kteří mají problémy s klouby. Po aplikaci nastává úleva, uvolnění, pocit tepla. Účinek přetrvává a je možno postupně více zatěžovat. Pro ideální účinek doporučujeme 2-5 aplikací po týdnu nebo po 14 dnech. Ustupují dlouhodobé problémy a bolesti i po zátěži se stále citelně snižují. Pocítíte znatelné zvýšení možností a bezproblémové hybnosti. Velmi dobře doplňuje léčbu, rekonvalescenci, nebo přímo umožňuje nápravu dlouhodobých problémů a návrat pohybu bez bolesti. Výsledky zejména u aktivních lidí, sportovců, nebo při nápravách kloubních problémů z nemocí z povolání, či rychlého návratu k plné činnosti z poúrazových stavů. Ošetření je bezpečné, rychlé, bez vpichů. Jedná se o velmi komfortní ošetření s jasným účinkem. Po každé aplikaci je vhodný klidový režim 4 hodiny.

Kontraindikace: kardiostimulátor, kovové implantáty, minimálně týden bez injekcí do ošetřovaného místa 

  

Kontakt

Mapa

 
Copyright (c) 2016 Všechna práva vyhrazena - KR institut, s.r.o. Created by Emak