Poprsí

Poprsí

Ošetření na zpevnění prsou není náhradou za operaci poprsí. Příjemné a účinné ošetření.  Určeno pro klientky, které chtějí mít pevnější poprsí. Tímto ošetřením nelze ovlivnit velikost jako u plastické chirurgie, ale tonus který ovlivňuje zdravý vhled prsou.

Křivka poprsí závisí na napětí pokožky a podpůrných svalů. Prsa jsou držena vrstvou kůže – jakousi přirozenou podprsenkou. Věk, výživa, redukční diety, poškození pleti způsobené sluncem, antikoncepce, těhotenství a následné kojení – to jsou faktory, které ovlivňují tvar a pevnost prsou. Vyvolávají ztrátu pevnosti, pružnosti, snižují hydrataci kůže. Proto je třeba o tyto partie pravidelně pečovat.

 Nabízíme Vám špičkové ošetření poprsí a dekoltu neinvazivní mezoterapií a miniinvazivní Venusian CO2 Karboxyterapií.

Tyto ošetření Vám zaručí mladistvý vzhled, pevnost, hebkost a svěžest dekoltu a ňader. Vysoká koncentrace účinných látek, výrazné prokrvení a okysličení tkání, Vám zabezpečí dokonalou výživu buněk a tudíž celého podkoží. Ošetření lze provádět samostatně v určených intervalech, či kombinovat. Vždy po důkladné konzultaci a nastavení ošetřovatelského plánu.

 

 

 

 

 

 

 -

 

Kontakt

 

Zadejte vaše jméno a příjmení.

Zadejte prosím váš telefon.

Neplatná e-mailová adresa.

Bez zprávy vám nedokážeme poradit.

Antispam
Jiný obrázek Invalid Input

Toto od Vás potřebujeme, abychom se Vám mohli ozvat zpět.

Mapa

 
Copyright (c) 2016 Všechna práva vyhrazena - KR institut, s.r.o. Created by Emak