Chemický peeling

Chemický peeling

Silné chemické peelingy používané ve zdravotnictví velmi zlepší, zjemní vhled. Vitalizují se funkce pokožky. Pleť je schopná absorbovat velké množství látek. Projasní se, zjemní a je hladká a hydratovaná. Mizí pigmentace. Zmírňuje projevy stárnutí pleti.

Revitalizační a omlazující efekt jasně vidět i cítit. Při absolvování více ošetření je o to dlouhodobější. Ovlivňuje nejhlubší vrstvy pleti. Uvolněním přírodní energie ovocných kyselin způsobíme aktivaci růstových faktorů a ty po 21 dní umožňují rekonstrukci tkání viz. ilustrativní foto. Míra působení se liší dle typu pleti. 

 

chemicky peeling akne vrasky Screenshot 71 chemicky peeling ovocne kyseliny

Laboratoires Renophase (Francie)  30tel let výzkumu

Peeling Renophase dodá pleti vitalitu. Hloubkově restrukturalizuje, dodává objem a jas. Nejde pouze o odstranění odumřelých a poškozených buněk, ale o ucelenou obnovou a vyváženou regenerací s dalšími vysoce komplexními látkami. Například KLOTHO hormon - STIMULÁTOR HORMONU MLÁDÍ, ČISTÝ EXTRAKT Z DIVOKÉHO YAMU/DIOSGENIN, ZINEK PCA, OLIGOPEPTID - BIOLOGICKÝ KLÍČ, GENISTEIN, PREKURZOR KYSELINA HYALURONOVÁ

Renophase je tvůrcem fotodynamických peelingů. Pokročilá technologie obohacená o působení světla dnes dává nový rozměr obnově, omlazení pokožky a léčbě akné.

Indikace:

- k léčbě kožní problémů až na úrovni dermis 
- akné, pigmentace, povadlá, stresovaná pleť, pleť změněná hormonální změn
- ošetření s důrazem na buněčnou regeneraci
- hyperkeratózy, jizvy, jemné vrásky
- pomáhá při problémech s vitiligem
- ideální v kombinaci se světelnou terapií pro zralou pleť, nebo pro dermatologické ošetření akné.

Průběh ošetření má 4 fáze:

1. Aplikace zdravotnické ovocné kyseliny dle typu pleti: Stimuluje kožní obnovu na buněčné úrovni. Reguluje tvorbu keratinu, bakteriostatická, hydratuje, urychluje obnovu pokožky. Nastartování pleti pro příjem látek a regenerační proces obnovy. Odstranění odumřelých buněk.
2. Detoxikační séra: Detoxikuje, napravuje procesy od základů buňky, silně vyživuje, zhutňuje mezibuněčný prostor. Nastartováním kožní detoxikace můžeme napravit mnoho již vzniklých škod.
3. Nanesení fotodynamické složky (Chronodifuze) dle typu pokožky. Komplex jedinečných biomateriálů na základě sekvenčního šíření reguluje a kontroluje uvolňování aktivních látek. Zajišťuje trvající rozptyl látek s dlouhodobou regenerací.  4hod. po ošetření se pleť nemá umývat, z důvodů neustálé regenerace a penetrace účinných látek. 
4. Aktivace Chronodifuze využitím zdrojů červeného světla 630nm. Toto léčivé světlo mobilizuje další procesy a prohlubuje účinek jedinečných látek, které se tímto aktivují. Tento fenomén startuje sérii reakcí k hloubkové progresivní transformaci pleti. Aktivuje se proces postupné kožní nápravy a tím kompletní remodelaci textury pokožky. 
Minimálně čtyři hodiny po ošetření se doporučuje pleť neumývat, z důvodů probíhající penetrace účinných látek z vrchním vrstev do spodních.

Doporučuje 1 a v intenzivní fázi maximálně 3kúry po cca 1 měsíci.

Poučení:

Receptura byla vyvinuta tak, aby co nejméně dráždila pleť. Během ošetření je přesto častý pocit pálení a píchání v místě aplikace. Ten obvykle odezní s ukončením procedury. Výjimečně může použití u citlivých jedinců vyvolat také alergickou reakci na aktivní látky.
Tyto peelingy se mohou aplikovat i v létě, ale je nutné se vyvarovat přímého slunečního záření nejméně dva následující dny. Po celou dobu kúry je doporučeno používat krém s ochranným faktorem proti UV záření, a to minimálně ještě dva týdny po posledním ošetření. Je dobré se též vyvarovat saunování a intenzivnímu sportu do 24 až 48 hodin po ošetření.

Kontraindikace:

Chemický peeling by se neměl aplikovat při herpesu, ekzému, po mechanickém peelingu, na podrážděnou nebo popálenou pleť či na řezné rány a plošné bradavice.

Kontakt

 

Zadejte vaše jméno a příjmení.

Zadejte prosím váš telefon.

Neplatná e-mailová adresa.

Bez zprávy vám nedokážeme poradit.

Antispam
Jiný obrázek Invalid Input

Toto od Vás potřebujeme, abychom se Vám mohli ozvat zpět.

Mapa

 
Copyright (c) 2016 Všechna práva vyhrazena - KR institut, s.r.o. Created by Emak