Rejuvenace rekolagenizace

Rejuvenace rekolagenizace

Kolagen představuje základní stavební složku v pokožce. Deficit kolagenu je patrný ve ztrátě pružnosti a tvorbě vrásek. Zjednodušeně kolagen udržuje mladistvý vzhled.  

Rekolagenizace pleti představuje proces, při kterém se přetransformují kolagenová vlákna. Pleť tak obnoví svoje schopnosti a je jemnější. Pojme více vody a účinných látek. Je hydratovaná, bez drobných vrásek, pružná a odolná.

Obnova kolagenových vláken a omlazení funkcí pleti se může provést fyzikálně. Pomocí účinku lehké termické reakce v pleti. Zvýšením teploty dojde k nápravě a přeskupení kolagenových vláken.

facelifting omlazeni rejuvenace kolagen* Foto ukazuje vliv stavu kolagenu na vzhled a vitalitu pleti

Tuto schopnost mají některé přístroje pro léčbu pomocí světla - lasery, IPL. Zákrok pomocí světla se nazývá fotorejuvenace. Nastartují se fibroblasty a dochází k vyváření nových kolagenových vláken.

Radiofrekvenční energií TriPollar se také využívá. Selektivně zahřívá zejména její extracelulární matrice tkáně (ECM). Opět zrychlí metabolismus fibroblastů a vytvářejí se rychle kolagenová a elastinová vlákna. Jedinečné a velmi relaxační ošetření. Regeneruje zásoby kolagenových a elastinových vláken. Dochází k rejuvenaci pleti.

Karboxyterapie při níž aplikovaný oxid uhličitý pod kůži reaguje a vyvolá velkou detoxikační vlnu. Dojde k  velkému oživení pleti,  rejuvenaci a omlazení. Pleť je prokysličená a prokrvená a velmi detoxikovaná zevnitř ven. Karboxyterapie je vyzkoušená metoda z lázeňství. Nově se s úspěchem využívá velkých schopností karboxyterapie i v estetické medicíně. Zejména detoxikovat tkáň, podpořit vznik nových kolagenových i elastinových vláken a omladit tak její funkce i vzhled.

Všechny vyjmenované metody rejuvenace jsou bezpečné a nenáročné pro klienta. Bez obtíží se může ihned vrátí do běžného denního rytmu. Ideální je kombinace s podporou masek a výživy pleti, která je nastartovaná a schopná přijmout velké množství látek  podporujících proces omlazení - rejuvenace. Účinek vždy závisí na individuálních schopnostech pleti i zvolené metodě. Doporučujeme konzultaci. 

Tyto metody se také nazývají neinvazivní lifting. Jsou schopné vrátit a vylepšit stav pleti a probudit její dřívější vitální vzhled.

Rejuvenace pleti je hluboká regenerace vnitřního prostředí pleti. Takto připravená pleť má velkou schopnost maximálně zefektivnit lékařské metody. Ideálně se kombinuje s lékařskými zákroky: výplněmi vrásek, mezonitěmi, látky bot. - uvolněním chronicky stažených mimických svalů vytvářejících vrásky  apod. s cílem celkového faceliftingu pleti.  Pleť tak získá nejen vitalitu, ale i změní kontury, vypnou se větší vrásky a vrátí se o mnoho let nazpět. Dojde tak k velmi výraznému omlazení.

 

* Metody a jejich účinek závisí na specifických faktorech. Je nutná prvotní konzultace.

Kontakt

 

Zadejte vaše jméno a příjmení.

Zadejte prosím váš telefon.

Neplatná e-mailová adresa.

Bez zprávy vám nedokážeme poradit.

Antispam
Jiný obrázek Invalid Input

Toto od Vás potřebujeme, abychom se Vám mohli ozvat zpět.

Mapa

 
Copyright (c) 2016 Všechna práva vyhrazena - KR institut, s.r.o. Created by Emak