A-PRPlasma

A-PRPlasma

prp plasma jedinecna vyzivaPRP plazmaterapie

Metoda využívá vlastních materiálů těla obsahujících jedinečné látky s růstovými faktory. Jsou v koncentrované formě a mají potenciál pro obnovu správné funkce a vitality dané oblasti. U pleti velmi zkvalitňuje, vyživuje a omlazuje její vzhled.

A-PRP - patentovaný způsob švýcarské firmy RegenLab zaručuje špičkovou kvalitu i obsah. Vytěží velmi aktivní komplex vitalizujících látek a růstových faktorů.

Nyní o 25% A-PRP více za stejnou cenu ceník zde

Regen Plazma A-PRP je  lékařsky prověřený a certifikovaný FDA, CE, ISO. Patří ve světě k těm nejuznávanějším Autologní tzn. tělu vlastní přirozený produkt se získává z krevní plazmy  (activatedplateletrich plazma).

Obsahuje růstové faktory, krevní destičky, bílé krvinky a další komplex látek s růstovými faktory. Omlazují, regenerují, hojí rány, svaly, úpony - rekonstruují poškozené buňky těla, pleti apod. Používají se v estetice, ortopedii a dalších medicínských oborech.

Starší metody zachytily méně účinných látek, nebo je poškodily. A-PRP je pokročilá metoda s garantovanou schopností zachytit 80% vitálních růstových faktorů s dalšími látkami. 
tubes separation      plasma facelift omlazeni           prp plasma vitalita omlazeni pleti

RegenPlazma jde ještě dál a získané látky s růstovými faktory  obohacuje a spojuje s dalšími tělu vlastními látkami. Jedná se o progresivní metody v estetické medicíně zvyšující počet využití např. jako přirozený výplňový materiál vrásek apod. kyselina hyaluronová, nebo plazma gel. Vědecké výzkumy prokazují, že stárnutí pokožky je způsobeno ztrátou kolagenu a tím i hydratace pleti. Principem A-PRP je bio-stimulace kolagenových buněk a tím i hydratace. 

hair vlasy plesateni vypadavani* Krevní plazma má stimulační efekt. Unaveným buňkám dodá látky pro nápravu funkce. Míra účinku viz foto závisí na individuálních faktorech. Doporučujeme využít konzultace s lékařem.

Indikace a užití RegenPlazma  - PRP Regenlab

Estetika okamžitý výsledek:
odstranění vrásek, omlazení pleti
stimulace vlasových kořínků při vypadávání vlasů nebo alopecii
odstranění kruhů pod očima
zlepšení struktury pleti, redukce a odstranění strií a jizev
odstranění stop po akné
sjednocení barevnosti pleti a pigmentací
Estetika  dlouhodobé výsledky:
stimuluje tvorbu kolagenu
podporuje další růst vlasů
podporuje hojení ran
vyživuje pokožku
chrání pokožku
Pleť je odolnější vůči vnějším i vnitřním vlivům (hormonální změny, prašné prostředí…)

Aplikace - průběh ošetření
Pacientovi se odebere se 8 ml krve. Pomocí centrifugy a patentovaného vybavení RegenPlazma  s jedinečnou technologií „filtru“ se  získá vysoký podíl růstových faktorů krevních destiček, což je kvalitativně  jedna z nejhodnotnějších PRP na světě. Tyto látky se připravují samostatně, nebo  s nevázanou kyselinou hyaluronovou (produkt Cellular Matrix) pro lokální ošetření, jako jsou výplně vrásek. Díky speciální technologii může lékař také připravit i gelovitou formu plazmy pro lokální ošetření, jako jsou výplně vrásek, ošetření kruhů pod očima.
Mezoterapii  invazivní vpravování separátu s plazmou, nebo PRP do kůže aplikuje  doktor, nebo v některých případech zdravotnický pracovník. Ošetření RegenPlazma, cca 20min až hodinu.

Pacienti pozorují signifikantní zlepšení vzhledu pleti, textury a tónu do tří týdnů. Postupné zlepšování celkového stavu můžete pozorovat po dobu 1 roku. Efekt trvá následně další 1 rok. Tento zákrok pomůže zlepšit a udržet stav pleti cca 2 roky. Efekt se dostavuje již po prvním ošetření. Nástup efektu 15 – 30 dnů po aplikaci. V případě Cellular Matrix ihned. Průměrně se doporučuje proceduru opakovat třikrát ve třicetidenním intervalu. Použití plazmy v medicíně trvá již 30 let, nejde tedy o žádný neprověřený postup. Metoda je naprosto bezpečná. 

kontraindikace:
Gravidita a období laktace.
Klienti s poruchou srážlivosti krve
Osoby mladší 18 let.
Diabetes mellitus (cukrovka) a hypertonická onemocnění ve stádiu dekompenzace.
Maligní novotvary kůže.
Přítomnost permanentních (stálých) implantátů v oblasti předpokládané aplikace.
Klienti s nepředvídanými a neopodstatněnými očekáváními

Při dlouhodobém užívání léků obsahujících aspirin, nebo léků na ředění krve se zvyšuje riziko vytváření modřinek. Ojediněle mohou nastat tyto drobné, krátkodobé projevy po ošetření: hematomy, červené skvrny, otoky a nepatrné brnění v místech jednotlivých vpichů. Všechny tyto reakce mizí bez jakýchkoliv následků.

 

Kontakt

 

Zadejte vaše jméno a příjmení.

Zadejte prosím váš telefon.

Neplatná e-mailová adresa.

Bez zprávy vám nedokážeme poradit.

Antispam
Jiný obrázek Invalid Input

Toto od Vás potřebujeme, abychom se Vám mohli ozvat zpět.

Mapa

 
Copyright (c) 2016 Všechna práva vyhrazena - KR institut, s.r.o. Created by Emak