Mikrojehlickovani v podtlaku MIRAroller

MIRAroller mikrojehličkování v podtlaku

MIRAROLLER - Exkluzivní mikrojehličková metoda. Spojuje výhody transdermální penetrace současně s tlakovou infúzi roztoků. Výrazně zlepšuje účinek mikrojehliček a zvyšuje průnik sér do kůže. Nabízí velmi silný rejuvenační a regenerační účinek pleti nebo kůže na těle, podpořený infúzí velkého množství účinných látek.

miraroller 4

S minimálním diskomfortem silně stimuluje kolagenová vlákna, a dlouhodobě vyživuje. Výsledkem je silnější, svěžejší a zdravější pleť. Podporuje pročištění a metabolismus kůže. Dochází ke zkvalitnění struktury kůže. 

Popis procedury:

Ošetření se provádí speciálním jednorázovým nástavcem MIRAroller nasazeném na přístroji pro tlakovou infúzi roztoků - Dermolissage/ Silk peel. Provádí se při jednom ošetření na obličeji, krku, dekoltu, tak i na těle. Výhodou ošetření je velikost ploch takto exkluzivně ošetřených.  Miraroller má různé velikosti a hloubky penetrace. Je na 1 ošetření, což je záruka maximální čistoty.

Drobné  mikrovpichy způsobí hluboký rejuvenační proces. Dále se vytvořenými mikrovpichy tzv. mikrokanálky do pleti "tlačí" 125ml koktejlu účinných látek dle typu ošetření a potřeby pleti.  Přístrojový podtlak minimalizuje nepříjemné pocity a prospívá komfortu šetření. Ošetření je tímto způsobem provedeno intenzivněji a hlouběji, než bez podtlaku. Zvyšuje množství vpravených látek do kůže. Dále dochází ke zvýšení mikrocirkulace v kůži a odvodu odpadních látek z pokožky. Účinek ošetření je vysoce zefektivněn a to při zachování komfortu.  

Míra účinku je vždy závislá na individuálních faktorech viz foto níže. Tato metoda je velmi silná a není třeba žádné anestetikum. Využijte možnosti konzultace. ceník
Ošetření trvá cca 45min.

Doporučujeme jednorázově jako ošetření podporující lifting, podporující skvělý tonus a svěžest pleti. Lze jej kombinovat s dalšími ošetřeními, nebo kúru 2-6 ošetření s odstupem cca 14 dní až jeden měsíc.

miraroller mezoterapie akne omlazeni jizvy 2

Efekt ošetření:

-    Obnova a regenerace pokožky
-    Redukce linií,  vrásek
-    Silná hydratace pokožky
-    Redukce povadlé pokožky na obličeji i těle
-    Zpevnění, zvednutí a ztluštění pokožky
-    Zlepšení celulitidy
-    Mazoregulační, pročisťující účinek
-    Zlepšení stavu akné a pórů
-    Sjednocení barevného odstínu a rozjasnění pokožky
-    Zlepšení stavu jizev a strií
-    Viditelný omlazující a trvalý účinek

pred po mira1
*MIRAroller - vrásky a omlazení. Pacientka 10dní po aplikaci

pred po mira
*MIRAroller - akné. Pacientka 7 dní po aplikaci


Místa aplikace: 

sérum vystačí na - obličej +krk+ dekolt + poprsí +hřbety rukou + cca 2 části těla – možný výběr jakékoliv části těla. Nejčastěji ošetřované partie těla – záda, boky trupu, paže, břicho, vnitřní strana stehen.

Poučení:

Pokožka po ošetření  cca 2 hod. jemně narůžovělá. Vpichy jsou minimálně viditelné. Při ošetření nevznikají modřinky. Citlivost pokožky může přetrvávat 2-3dny a na citlivějších místech mohou výjimečně být viditelné jemné čisté vpichy. Týden po ošetření nenavštěvovat solárium a neopalovat se. Po 2hod.po ošetření můžete použít make-up.

Koktejl účinných látek obsahuje: Vit.C, DMAE, organic siliku, ginkgo bilobu, dexpanthenol, kyselinu hyaluronovou. 

další metody mezoterapie a mikrojehličkování zde 

* Foto aplikace před a po ošetření. Účinek je závislý na individuálních faktorech a může lišit.

Kontakt

 

Zadejte vaše jméno a příjmení.

Zadejte prosím váš telefon.

Neplatná e-mailová adresa.

Bez zprávy vám nedokážeme poradit.

Antispam
Jiný obrázek Invalid Input

Toto od Vás potřebujeme, abychom se Vám mohli ozvat zpět.

Mapa

 
Copyright (c) 2016 Všechna práva vyhrazena - KR institut, s.r.o. Created by Emak