Ellansé specifická možnost výplní vrásek

Ellansé specifická možnost výplní vrásek

Výplňový materiál ELLANSÉ™ funguje odlišně od tradičních výplní kyselinou hyaluronovou. Kromě vysokého účinku a podpory růstu vlastní tkáně působí dlouhodobě (až 4 roky). Nesporné výhody souvisí s procesem novotvorby vlastního kolagenu. Tím léčí příčinu stárnutí, což ovlivňuje přirozený mladistvý vzhled.

ellanse proces podpory rustu tkane v oblasti vrasky bb

Materiál má okamžitý účinek s trvalým efektem, vyplní vrásky, zpevní pokožku s prvotním okamžitým viditelným účinkem. Druhotný účinek se dostaví od 6 týdnů do 1roku a vydrží až 4 roky, dle druhu přípravku.

Ellansé se vyrábí ve čtyřech variantách vzhledem ke vstřebatelnosti mikrosfér (od 1 do 4 roků) S Ellansé je pro získání okamžitých výsledků a dlouhotrvající korekce potřeba pouze jedno ošetření. Jde o velmi bezpečný bioplastický plně biologicky kompatibilní a vstřebatelný výplňový implantát podobný 25 používanému Metacrillu.

ellanse lokality aplikace b

V roce 2011 získal ocenění jako Evropská technologická inovace roku v oblasti estetické medicíny. Kromě certifikace v EU byl též schválen americkou FDA (americký Úřad pro potraviny a léčiva). Ellansé byl vyvinut a patentován v roce 2009 v Nizozemsku společností AQTIS Medical, která je součástí nadnárodní společnosti Sinclair Pharma.

Indikace:

Přípravek ELLANSÉ™ je injekčně aplikovaný implantát indikovaný pro vyplnění do hlubokých dermálních a subdermálních struktur pro trvalou korekci vrásek a dalších vad nebo stavů pojivové tkáně. Hodí se k ošetření i jednotlivých jemnějších vrásek. Pro zlepšení efektu nebo při potřebě zdůraznění korekce lze Ellansé kdykoli znovu doplnit.

Přípravek ELLANSÉ™ využívá přirozenou reakci organismu při opouzdření mikrokuliček a stimulaci tvorby pojivové tkáně. V důsledku dobré biokompatibility mikrokuliček dochází k růstu pojivové tkáně, která nahradí gelový nosič, obvykle v období několika měsíců. V průběhu času se nedokonalost nebo porucha kůže vyplní autologní pojivovou tkání. Díky jedinečným fyzikálním vlastnostem lze plnou biologickou vstřebatelnost mikrokuliček PCL předpovídat, kontrolovat a upravovat.

ellanse logoellanse charakteristika 1

Výhody Ellansé:

• Je bezpečný a nevyvolává žádné vedlejší účinky a je složen z tělu přirozených biokompatibilních látek 
• Neobsahuje látky z živočišných tkání ani toxické látky. Nevyvolává alergie a není třeba provádět žádné testy před jeho aplikací
• Nemigruje z místa na místo 
• Netvoří se po něm granulomy
• Aplikace je nebolestivá - Ellansé nijak citlivě nereaguje s tkání
• Při správném použití nedojde k nežádoucímu tzv. překorigování a nutnosti tento stav nějak upravovat ve smyslu zmenšování (objem nové tkáně naroste o 70-90% aplikovaného objemu)

ellance pred a po rok* Ellansé příklad aplikace

Kontraindikace aplikace Ellansé:

- v místě s akutním zánětem, nebo infekce kůže a podkoží, otevřené ranky
- při přecitlivělosti na některou ze složek přípravku, silných alergiků
- u pacientů s autoimunními nemocemi s imunosupresivní léčbou, defekty imunity (AIDS a HIV pozitivita), cytostatickou léčbou, užívání androgenních anabolických steroidů,
- předchozí aplikace volného silikonu
Relativní kontraindikace
- současná trvalá léčba kortikoidy (mohou zabránit růstu vláken pojivové tkáně)
- antikoagulační léčba
- těhotné a kojící ženy, děti do 18let
-léky na ředění krve - jako u každého injekčního podání léku mít zvýšené riziko modřin či krváceni v
místě injekce

Jak to funguje:

Kolagen je jednou z důležitých podpůrných struktur, které se přirozeně nacházejí v naší pokožce. Věkem degraduje  a ztrácí se pružnost a elasticita a tím i objem. To vede k vzniku vrásek a záhybů.

Co mám dělat po léčbě?
Doporučuje se po dobu 24 hodin po zákroku předejít koupání, sauně, páře, intenzivnímu cvičení, extrémnímu studenému i horkému počasí  a nadměrnému vystavení slunečnímu a UV záření po dobu 1 týdne po ošetření.


Existují nějaké vedlejší účinky?
Stejně jako u jakékoli injekce mohou nastat vedlejší účinky, jako lokalizované zarudnutí, otoky a podlitiny. Další informace získáte na konzultaci u svého lékaře.

ellanse ab pred po amem

Kontakt

 

Zadejte vaše jméno a příjmení.

Zadejte prosím váš telefon.

Neplatná e-mailová adresa.

Bez zprávy vám nedokážeme poradit.

Antispam
Jiný obrázek Invalid Input

Toto od Vás potřebujeme, abychom se Vám mohli ozvat zpět.

Mapa

 
Copyright (c) 2016 Všechna práva vyhrazena - KR institut, s.r.o. Created by Emak