Špičková korektivní dermatologie

 

Špičková korektivní dermatologie

Chcete změnu a hledáte řešení? Pokládáte si otázku, co by pro vás bylo nejlepší? Nevyznáte se ve všech těch informacích? To je běžné. Mnoho možností, jejich kombinace a individuální dipozice ztěžují přehled. Nejlepší volbou je konzultace.

individuální konzultace

Špičkový specialista estetické dermatologie na základě konzultace pomůže:

- dle vašeho individuálního stavu rozeberete  vaše představy
- zameříte se na možné cesty řešení, předpokládaný výsledek, efekt i cenu
- na základě získaných komplexních informací si vyberete

 

posouzeni stavu

Zkušený odborný lékař  je nejvyšší zárukou úspěchu. 

Jeden z největších odborníků na korektivní estetickou dematologii v ČR je MUDr. J. Eftimovská. Pracuje v Praze. Je velmi vyhledávanou díky výsledkům její práce i přístupu k pacientům. Estetická korektiva je současně jejím velkým koníčkem. Zná nejnovější trendy a osobní kontakty s odborným světovými lídry v oboru. 

tisice spok pacientu

Zkušenosti a odbornost je zásadní:

Všichni lékaři AMEM estetické medicíny mají dlouholeté zkušenosti v estetické medicíně a jsme rádi, že pro naše klienty se starají špičkoví odborníci.

V Praze MUDr. Jana Eftimovská patří k nejzkušenějším odborníkům na korektivní a estetickou dermatologii v ČR. Pracovala na klinikách v zahraničí v EU i USA. Její bohaté znalosti od začátku 90tých let umožňují využít maximální potenciál. Díky rozsáhlým zkušenostem volí vždy ideální produkty pro daný typ pleti i potřeb pacienta. Je certifikovaným odborným školícím lékařem těchto lékařských metod: biologická injekční liposukce, injekční obnova 100% kolagenem, výplňových materiálů.

Na Moravě má skvělé dovednosti a dlouhodobé zkušenosti v oboru estetické korektivy MUDr. Pavlína Šťastná. Její široké znalosti, cit a šikovnost tvoří velmi dobré výsledky. Že jsou její schopnosti na špičkové úrovni, prokazuje také jako jeden z členů týmu na nejznámějších pracovištích v ČR. Je vyhledávanou lékařkou s komplexními znalostmi a velkým zájmem o obor. Její rozsáhlé kompetence jsou podpořeny bohatou praxí.

Všichni lékaři mají za cíl zejména přirozenost a efektivní řešení. Porozumění mezi pacientem a jeho cílem je důležitá prvotní konzultace.

Drobnější estetické potřeby jako je kosmetická zdravotnická vitalizace pleti, pigmentace, drobný výskyt akné, čištění, mezoterapie výživných látek s úspěchem řeší odborný zdravotnický personál. Zdravotní sestry vám mohou pomoci s těmito kosmetologickými řešeními pro vitalizaci, rejuvenaci. Tato kosmetická ošetření jsou důležitá pro udržení dobré kondice pleti. Stav pleti také ovlivňuje efekt lékařských zákroků.

Individuální přístup:

Pro konečný efekt jsou důležité požadavky pacienta, individuální stav, výběr metod. Špičkový lékař umí maximalizovat efekt a dlouhodobý účinek. Díky 20letům zkušeností a tisícům pacientů má  MUDr. Eftimovská obrovský přehled. Pro její odbornost je už řadu let vyhledávaná i VIP klientelou.

Bezpečné a ověřené kvalitní metody:

Klademe důraz na certifikované metody a materiály. Lékaři používají metody, možnosti i materiály, jaké jsou používány na nejznámějších pracovištích v ČR. Bezpečné a ověřené metody a produkty pochází od removovaných výrobců. Náš cíl je bezpečnost a komfortní moderní metody s vysokým efektem. 

Podtrhněte vaši atraktivitu, či vylepšete vaše já. Vždy ale bezpečně a přirozeně se zkušenými lékaři. 

stastna a spokojenaa

Příklady nejpopulárnějších ošetření:

Aplikace výplní do vrásek a zvětšení rtů

Hydratace kolagenem

Vypnutí a minilift pleti a povadlé kůže bionitěmi

Lifting - liftingové nitě

Uvolnění svalového napětí - botltxn

Injekční lipolýza

Liposukce injekční

Plexr - blefaroplastika víček a odstranění drobných útvarů

Plazmaterapie - aplikace vlastní plazmy

 

Objednejte se na konzultaci. Kontakty zde
lékař 250kč/15min, s erudovanou zdr. sestrou 15min zdarma

Kontakt

 

Jméno a příjmení (*)
Please type your full name.

Telefon
Please type your full name.

E-mail(*)
Invalid email address.

Zpráva(*)
Invalid Input

Antispam(*)
Antispam
Invalid Input

Mapa

 
Copyright (c) 2016 Všechna práva vyhrazena - KR institut, s.r.o. Created by Emak