Vrásky

 

Vrásky

Vypnutí vrásek, hydratace pleti a další možnosti liftingových metod je nezbytné konzultovat z odborníkem. Estetická medicína nabízí zajímavá řešení ovlivňující procesy stárnutí.

Vrásky vznikají nejčastěji procesem stárnutí organismu. Na obličeji a na krku, kde jsou i nejviditelnější. Pružnost a buněčná obnova se snižuje. Zmenšuje se tvroba kvalitního kolagenu, ubývá hydratace - množství vody v kůži. 

Procesy stárnutí se nejviditelněji eliminují kombinací estetických metod. Dodáním objemu do dehydratovaných míst a vrásek, vypnutím povadlých kontur. Podporou rekolaganizace a vitality. Uvolněním chronicky stažených svalů (mračení), aby nevytvářely napětí a tím i některé druhy vrásek.

Vrásky vznikají změnou struktury kůže. Ztrátou vody jsou postupně hlubší a výraznější vrásky. Tento průběh nelze vyrovnat nadměrným pitným režimem. Procesy dále ovlivňuje mimika, dispozice, ale také životní styl např kouření, alkohol, nadměrné slunění, stres, nedostatek spánku, stravování.

Vrásky jsou mimické - dynamické vrásky, které způsobuje mimika tváře a statické vrásky, vzniklé ochabnutím tzv. výstelkové vrstvy kůže.

Estetická medicína tyto procesy umí zpomalit a někdy částečně zvrátit. Je pravdou, že pokud člověk vypadá mladě, cítí se určitě i energičtěji.

 

Kontakt

Jméno a příjmení (*)
Please type your full name.

Telefon
Please type your full name.

E-mail(*)
Invalid email address.

Zpráva(*)
Invalid Input

Antispam(*)
Antispam
Invalid Input

Copyright (c) 2016 Všechna práva vyhrazena - KR institut, s.r.o. Created by Emak