Chloupky - trvalá epilace

 

Chloupky - trvalá epilace

trvala epilaceTrvalá epilace je moderní způsob, jak se zbavit chloupků. Dnešní možnosti jsou dvě. Chloupky pouze vypadnou (později opět narostou), nebo se zničí se trvale. V našem případě jde o trvalou eliminaci velkých ploch chloupků po každém ošetření. Indikace a účinek je v celém spektru (světlé, šedivé i tmavé).

Anthelia je oblíbena odborníky, ale zejména klienty pro vysoký účineka minimalizaci rizik při trvalé epilaci. Eurofeedback IPL Anthelia drží světové patenty a jeho IPL jsou jako jediné schopné odstraňovat i světlé, nebo šedé chloupky. Eurofeedback je držitelem 15cti světových patentů díky kterým je na špici celosvětového vývoje. Popularita tkví zejména ve skutečné efektivitě. Zkušeností mluví jasně. 

Zákazníci mající zkušenosti při porovnávají a sami pozitivně často vyzdvihují účinek a efektivitu ošetření přístrojem Eurofeedback Anthélia. Trvalou epilaci žádají ženy i muži

Průběh ošetření:

Kůže pro aplikaci musí být čistá. Pak se odstraní chloupky (tmavé oholí, světlé a šedivé strhnou speciálním šetrným voskem). Energií pulzního světla je třeba nejvíce využít na zničení vlasové folikuly (kořínku) hluboko v kůži. Pro ochranu

bez chloupku

 pokožky a přesné vedení světelné energie se nanáší na ošetřovanou plochu transparentní aqua-gel. Intenzivní světelný pulz je absorbován pigmentem (melaninem) eventuelně krevním barvivem (hemoglobinem), v kořenu chloupku. Světelná energie se mění v tomto místě na teplo. Vlasová cibulka se tímto teplem velmi krátce rozehřeje, odumře a odstraní se přívod živin a krve do chloupku. Tím je trvale odstraněn chloupek. Ošetření je nebolestivé, pouze malinko poštipkává, probíhá neustálé chlazení kůže přímo aplikátorem.

Po zákroku:

Chloupky na ošetřeném místě vypadají po několika dnech. Na ošetřeném místě vypadly natrvalo chloupky, které byly v růstové-anagenní fázi. 

Chloupky, které byly v telogenní - klidové fázi postupně přecházejí do anagenní- růstové fáze a jsou v dalších ošetřeních odstraněny. Tři dny po ošetření je kůže malinko citlivější a je potřeba dbát vyšší opatrnosti, pokožku netřít, nevystavovat teplu (sauna, pára, horká koupel). Vedlejší účinky jsou velmi vzácné. V závislosti na typu kůže a nastavených parametrech ošetření může ošetřené místo zarudnout, příležitostně může i lehce napuchnout. Podrážděná místa můžete chladit. V případě ošetření menších části lze velmi dobře tato místa chránit opalovacím krémem s odpovídajícím vysokým faktorem (přes 30, raději 50)

Účinek:
Při jednom ošetření nemohou být nikdy odstraněny všechny chloupky. Dle cyklu růstu chloupků nerostou všechny současně. Při jakékoliv trvalé epilaci lze odstranit pouze chloupky v růstové fázi. Podle místa na těle je zapotřebí postoupit průměrně 4-8 ošetření. Chloupky na ošetřeném místě vypadají po několika dnech. Na ošetřeném místě vypadly natrvalo chloupky, které byly v růstové-anagenní fázi. Chloupky, které byly v telogenní - klidové fázi postupně přecházejí do anagenní- růstové fáze a jsou v dalších ošetřeních odstraněny. Mezi jednotlivými sezeními by měla být pauza 1 – 3 měsíce.

Doba ošetření:
Ošetření trvá podle ošetřované plochy. Několik minut (např. na bradě a na horním rtu) až zhruba 20 až 30 minut (např. na jedné noze).

KONTRAINDIKACE: Kardiostimulátor, těhotenství, užití fotosenzitivních léků (např. antibiotika) opalování do dvou týdnů před ošetřením u moře nebo v soláriu.

Kontakt

Jméno a příjmení (*)
Please type your full name.

Telefon
Please type your full name.

E-mail(*)
Invalid email address.

Zpráva(*)
Invalid Input

Antispam(*)
Antispam
Invalid Input

Copyright (c) 2016 Všechna práva vyhrazena - KR institut, s.r.o. Created by Emak