Akce

 

LETO BANNER AKCE 1 

 

Akční ceny jsou slevy ze základního ceníku, slevy  z jiných akcí nelze sčítat.    
Ideální ošetření pro Vás? Poraďte se zdrav. sestrou zdarma s lékařem 250Kč/15 min 

 

 

Celkové ošetření obličeje a krku s neinvazivní mezoterapií - ochrana před slunečním zářením se současnou hydratací. Dermolissage + neinvazivní mezoterapie elektroporace - 2ml retinol – vit.A – 2 spojené ošetření pro krásnou, hladkou pleť bez šupinek s hlobokou hydratací s minimalizací drobných vrásek i zánětlivých stavů. Projasněte a nachystejte svoji pleť na krásné opálení, předejděte pigmentovým skvrnám a dalším negativním účinkům slunečního záření.
2900 Kč 1490 Kč

Silná stimulace kolagenových vláken a zvyšení hydrataci - MiraRoller. Exkluzivní mikrojehličková metoda v podtlaku. Silně stimuluje kolagenová vlákna a zvyšuje hydrataci,
vyhlazuje vrázky a pokožku, zlepšuje celulitidu, jizvy, strie. Podporuje pročištění a metabolismus kůže. Dochází k celkovému zkvalitnění a omlazení pokožky a rejuvenaci.
obličej +krk+ dekolt + poprsí + hroty rukou + cca 2 části těla - sérum 125 ml. 5900 Kč 3890 Kč
obličej +krk+ dekolt + hroty rukou - sérum 50 ml. 3900 Kč 2890 Kč

Sebevědomě do plavek:

Péče o dekolt a poprsí - zlepšení tonusu mezoterapií neinvazivně elektroporací se 4ml silně účinnými látkami. Ošetření penetruje vitamíny, zpevňující látky s DNA. Kvalitní pokožka poprsí je přirozená podprsenka. opomůže ke krásnému výstřihu a sebevědomému pocitu v plavkách.
1900 Kč 990 Kč

Neinvazivní liposukce a lifting kůže - zdravotnický přístroj RF Apollo s lékařskými klinickými testy účinnosti - 25min. na partie, které potřebujete zlepšit. Ošetření působí na strie, povadlou a přebytečnou pokožku, jizvy, tukové polštářky, zpevnění a zkvalitnění pokožky. Nejúčinnější metoda proti celulitidě a nerovnostem.
2600 Kč 990 Kč

Injekční lipolýza - metoda prováděná lékařem s velmi rychlým odstraněním tukové tkáně.     
Lékařský zákrok 20% sleva

Karboxyterapie - velké partie, ošetření tělo, vlasy. Sofistikovaný přístroj na aplikaci tkz. plynových injekcí. Vpravení medicinálního CO2 způsobí dle aplikace bezpečné silné okysličení a pročištění tkáně, lipolýzu tukových buněk, prokrvení, zvýšený metabolismus, regeneraci a obnovu buněk. 
ceny 800 - 990 Kč  nyní jednotná cena 490 Kč

 

 

 

Z důvodů rostoucích nákladů proběhlo v průběhu února 2018 úprava cen, děkujeme za pochopení.

Kontakt

Jméno a příjmení (*)
Please type your full name.

Telefon
Please type your full name.

E-mail(*)
Invalid email address.

Zpráva(*)
Invalid Input

Antispam(*)
Antispam
Invalid Input

Copyright (c) 2016 Všechna práva vyhrazena - KR institut, s.r.o. Created by Emak