Chemický peeling

 

Chemický peeling

Silné chemické peelingy používané ve zdravotnictví působí hluboko do pokožky. Zlepšují stav a funkce. Pleť se omladí, zjemní, rozjasní a dlouhobdobě vypadá mladší. Vyhlazuje, hydratuje a vypíná pleť. Mizí pigmentace. Zmírňuje projevy stárnutí pleti.

Ovlivňuje nejhlubší vrstvy pleti. Obsahuje fotoreaktivní substanci. Uvolněním energie způsobíme aktivaci růstových faktorů a ty po 21 dní umožňují rekonstrukci tkání viz ilustrativni foto. Míra působení se liší dle typu pleti. Doporučujeme využít konzultace.
Indikace pomáhá při problémech s vitiliga, pigmentací, hyperkeratóz, jizev po akné, hlubokých až velmi hlubokých vrásek, povadlé a ochablé pleti. Ošetření provádí zdravotní sestra.

chemicky peeling akne vrasky Screenshot 71 chemicky peeling ovocne kyseliny

LABORATOIRES RENOPHASE chemický peeling

Renophase HYDROGEL RETICULÉ je látka obsahující přírodní výtažky které zamezí oxidací přírodních léčivých látek a transportují je až do hlubokých vrstev kůže. Účinné látky a kyselina glykolová takto daleko lépe a efektivněji působí.

- k léčbě kožní problémů až na úrovni dermis
- akné, pigmentace, povadlá, stresovaná pleť, pleť změněná hormonální změnou
- ošetření s důrazem na buněčnou regeneraci a kožní toleranci
- vyvinuté francouzskými laboratořemi

Chemický peeling REDPeel a BIOpeelRed
- intenzivní kůra kombinovaná s červeným světlem omnilux vydávanými LED diodami
- odstranění vrásek, zjemnění a vypnutí pleti, zlepšení kožní struktury
- silná a dlouhotrvající regenerace pleti

U peelingů REDpeel a BioREDPeel je v ošetření ještě 3. složka : fotodynamická a je vytvořena k chemickému peelingu s působením omnilux lampy nebo IPL světla. Výsledkem tohoto ošetření je maximální spojení a účinnost jak chemického peelingu, tak fototerapie.

Celá kúra REDpeel nebo BioREDPeel s omnilux světlem obsahuje 3 ošetření. Provádí je zdravotní sestra. Mezi jednotlivými ošetřeními by měla být pauza týden, maximálně 14 dní.

Poučení :
Receptura byla vyvinuta tak, aby co nejméně dráždila pleť. Během ošetření je přesto častý pocit pálení a píchání v místě aplikace. Ten obvykle odezní s ukončením procedury. Vyjímečně může použití u citlivých jedinců vyvolat také alergickou reakci na aktivní látky.
Tyto peelingy se mohou aplikovat i v létě, ale je nutné se vyvarovat přímého slunečního záření nejméně dva následující dny. Po celou dobu kúry je doporučeno používat krém s ochranným faktorem proti UV záření, a to minimálně ještě dva týdny po posledním ošetření. Je dobré se též vyvarovat saunování a intenzivnímu sportu do 24 až 48 hodin po ošetření.

Chemický peeling by se něměl aplikovat při herpesu, ekzému, po mechanickém peelingu, na podrážděnou nebo popálenou pleť či na řezné rány a plošné bradavice.

Kontakt

Jméno a příjmení (*)
Please type your full name.

Telefon
Please type your full name.

E-mail(*)
Invalid email address.

Zpráva(*)
Invalid Input

Antispam(*)
Antispam
Invalid Input

Copyright (c) 2016 Všechna práva vyhrazena - KR institut, s.r.o. Created by Emak