TRIPOLLAR Pollogen™

 

TRIPOLLAR Pollogen™ APOLLO

 

TRIPOLLAR Pollogen™

Společnost Pollogen™ Ltd. a TRIPOLLAR Pollogen™ je dle porovnání jedna z nejefektivnějších radiofrekvenční (RF)metod. Využívá dynamicky proměnlivého působení radiofrekvence. Zahřívá povrchové a zejména hluboké podkožní vrstvy. Ojedinělý výkon a schopnosti předurčují zajímavé výsledky. Zejména u rekolagenizace pleti a u tvarování těla  (redukce tuku).

                 tripolar_kuze.jpg

Tripolární radiofrekvenční systém Tripollar Apollo je bezpečnou, účinnou a nechirurgickou (neoperativní) metodou odbourávání tuků, omlazení, zpevnění kůže a regeneraci strijí a jizev.  Je alternativou odstranění nadbytečné tukové tkáně a zpevnění kůže.

Lze ošetřit libovolnou lokalizaci (nejčastěji oblast obličeje, brady, paží, boků, stehen a břicha). Tripollarní  technologie zabezpečuje vysokou efektivitu a oproti často používaným mono-polárním nebo bi-polarním technologiim  je pro pacienta velmi příjemný a relaxační.

Světový patent na tripolární radiofrekvenční technologii 3. generaci TriPollar™ je velmi efektivní a pohodlný. Klienti mu dávají přednost. 


tripolar_krk.jpg* Foto rekolagenizace a zpevnění krku

Rekolagenizace pleti:
Selektivně zahřívá tkáň a extracelulární matrici (ECM). To zrychluje metabolismus fibroblastů, které vytvářejí nová kolagenová a elastinová vlákna. Regenerace kolagenu a elastinu vede ke zpevňování a vypínání pokožky. Obnova pokožky od spodních vrstev na povrch má samozřejmě velmi dlouhodobý účinek.

Redukce tuků a celulitidy:
Cíleně zvýšením teploty 40-42 °C se pozitivně mění struktura tkání postižených celulitidou. Rozpouští se tuková vrstva, zrychluje se metabolismus. Uvolněné tuky z tukových buněk jsou postupně odbourány lymfatickým systémem. Uvolněné látky tělo odplaví a vyloučí. Hluboké podkožní vrstvy se pročístí a regenerují. Zmenší se objemy a eliminuje se celulitida. Ošetření je velice příjemné. 

tripolar_bricho.jpg
* Foto redukce tuků a povislého břicha

Průběh metody: Doba  zákroku se pohybuje -  obličej 12-18min., menší plochy na těle do 25min, větší plochy na těle do 55 minut a okamžitě po zákroku se můžete zapojit do běžných denních aktivit. Ošetření se doporučuje zopakovat nejdříve po 4dnech, nejpozději po 21 dnech. Podle lékařských klinických testů je výsledek za přibližně 28 - 42 dní po 6-8 zákrocích dochází k  průměrnému zmenšení obvodu dané oblasti o 2 - 9 cm.  

RF vlny aktivně zlepšují elasticitu kolegenních vláken a při opakované aplikaci zvyšují hladinu kolagenních vláken o vice než 28%. Tím se stává vzhled kůže mladší, zdravější viz foto ze studie.

Tripollar_rejuvenace_oblicej.jpg*Foto se znázorněním revitalizace linií.

 

tripolar_liftin_kuze_paze.jpg

* Foto typických indikací pro Tripopllar ošetření na stránce viz výše. Použití a účinek metody odpovídá individuálním faktorům, což je vhodné předem konzultovat. 

Kontakt

Jméno a příjmení (*)
Please type your full name.

Telefon
Please type your full name.

E-mail(*)
Invalid email address.

Zpráva(*)
Invalid Input

Antispam(*)
Antispam
Invalid Input

Copyright (c) 2016 Všechna práva vyhrazena - KR institut, s.r.o. Created by Emak