Výplně vrásek - fillery

 

Výplně vrásek fillery


vyplne vrasky lifting filler hyauloronova prp plasmaVýplňové materiály - fillery jsou zejména látky na bázi kyseliny hyaluronové, která je přirozenou součástí mezibuněčné hmoty tkání v těle.  Věkem se postupně ztrácí a vznikají např. vrásky.  Dodáním kyseliny hyaluronové se obnoví původní objem. Tyto  tělu přirozené látky na sebe dále vážou vodu. Vrásky se vyhladí, pleť se hydratuje a získá mladistvý vzhled.

Všechny tyto materiály jsou tedy velmi bezpečné, časem vstřebatelné a biologicky odbouratelné. Výplňě jsou velmi bezpečnou "klasikou" estetické medicíny. Po aplikaci se lidé ihned vracejí k běžným aktivitám.

Indikace: Výplně jsou určeny k injekční aplikaci do hlubších vrstev kůže za účelem zvětšení objemu měkkých tkání, které již ztratily přirozený objem např. : vrásky, nosoretní rýhy, nebo jizvy, zvětšení objemu rtů, určité nosní korekce, glabela, dekolt, krk, ruce. Viz níže ilustrativní foto nejčastějších aplikací.

Preparáty na bázi 100% kyseliny hyaluronové jsou vysoce biokompatibilní a jsou pomalu absorbovány.
Míra a doba účinu (viz. obr. níže) je individuální dle stáří vrásky, metabolismu a dalších faktorech.

rty filery tvar filery nasolabialni ryhy 
* Foto příkladů užití výplňových materiálů. Efekt i doba trvání závisí na individuálních faktorech. Je nutná konzultace s lékařem.
 

Výplně vrásek DERMAFILL  - Pro větší  a dlouhodobý účinek silně a několika druhy zasíťovaná kyselina hyaluronová v koncentraci HA:25mg/ml

SBS-MED je francouzská společnost, která se specializuje na oblast estetické a korektivní medicíny. Používá nejmodernější inovace a technologie, s cílem posílit bezpečnost a účinnost svých produktů.
Výplně Dermafill je již 4. řada generace výplňových materiálů  - CE certifikace produktů.
Gel čisté kyseliny hyaluronové:
-    Biologicky odbouratelný
-    Biokompatibilní
-    Není na zvířecí bázi
Okamžité, dlouhotrvající a přirozené výsledky! Účinnost prokázána několika studiemi. Výplňová schopnost, vysoká úroveň elasticity a viskozity. Účinek přetrvává 10-12měsíců i více.
Přírodní výrobní surovina je čistá a přírodní Kyselina hyaluronová jiného, než živočišného původu - bez rizika alergie. Biokompatibilita posouzena v souladu s normou EN ISO 10993 a schválena toxikology. Jednotlivé řetězce jsou pečlivě vyrovnány vedle sebe. Zasíťování pomocí BDDE vytváří stabilní, velmi hustou, trojrozměrnou HA (k.hyaluronovou).

TIME-XAdvanced Technology pokud jde o bezpečnost a účinnost, dává injekčním výplním DERMAFILL nejlepší výsledky. Jedinečné složení, které v průběhu času poskytuje lepší kontrolu tkáně. Zpomaluje vstřebání gelu, který byl injekčně aplikován pod kůži. Znamená to, že gel má delší trvanlivost, tudíž ho tělo absorbuje mnohem déle a díky jeho dlouhodobé přítomnosti, jsou výsledky viditelné mnohem delší dobu, bez ohledu na to, do jaké vrstvy dermis byl gel aplikován. Díky vynikající elasticitě si získaný gel zachovává všechny své vlastnosti při injekční aplikaci. Okamžitý viditelný výsledek zároveň zaručuje i viskozita gelu. Kombinace viskozity a elasticity zaručuje optimální výsledky. Plně kontrolovaný výrobní proces zajišťuje maximální čistotu výplní. Pokročilý způsob čištění nabízí vynikající účinnost a to díky odstranění většího množství zasíťovaných residujících činidel. Každá část zasíťovaného činidla, která by se mohla volně pohybovat, je odstraněna jedinečnou metodou, zakládající se na dlouholetých zkušenostech a na vývoji technologie zasíťování.

DERMAFILL GLOBAL XTRA  – je výplň určená na jemné až středně hluboké vrásky
DERMAFILL VOLUME ULTRA  – je výplň určená na hluboké vrásky a doplnění objemu
DERMAFILL LIPS  – je výplň určená na úpravu kontury rtů a zvětšení objemu rtů.   

Výplně vrásek PRINCESS – zasíťovaná Kyselina hyaluronová v koncentraci HA 23mg/ml

Croma je rakouská společnost, která má více než 50 let zkušeností se zpracováním kyseliny hyaluronové. Od roku 2008 úspěšně i v estetické dermatologii.
Přípravky Princess patří mezi nejbezpečnější na trhu. Základem je vysoce čistá kyselina hyaluronová, která neobsahuje žádné živočišné příměsi, takže nehrozí vznik vedlejších nežádoucích účinků. Navíc kyselina hyaluronová je látka tělu vlastní a postupně se během života odbourává a vznikají např. vrásky postupně z těla odbourává.

Účinek jde vidět ihned po aplikaci a přetrvává po dobu 8 - 12 měsíců. Indikací na korekci a výplň středně hlubokých až hlubokých obličejových vrásek, korekci jizev.

Výplně Princess mají novou technologii výroby S.M.A.R.T. –  Supreme Monophasic and Reticulated Technology- Monofázická, síťovaná struktura a vysoký stupeň čistoty. Monofázický - zaručuje dokonalou hladkost gelu. Sterilní, biologicky rozložitelný, viskoelastický, čirý, bezbarvý, izotonický a homogenizovaný gelový implantát.

-     Drží tvar
-     Není riziko granulomů
-     HA: neživočišného původu
-     Sterilizováno v autoklávu (pára, tlak a teplota)

Trojdimenzionální gel je čištěn (odstraňuje se BDDE). Pro lepší efekt výplně.  Zůstatková hodnota  BDDE je 0,4 ppm, což je 5x lepší výsledek, než vyžadují předpisy. Navíc se odstraňuje kyslík, aby nereagoval s tkanivem (kyslík může způsobit nerovnost, zachovala se trojdimezionální struktura

PRINCESS VOLUME  – je výplň určená na hluboké vrásky, objem
PRINCESS FILLER  – je výplň určená na korekci a výplň středně hlubokých až hlubokých  obličejových vrásek, korekce jizev, vrásek okolo úst

Kontraindikace u použití výplní:  Autoimunní choroby, alergie na kyselinu hyaluronovou. Zánětlivé kožní změny/infekce, akné, herpes, rosacea – červené žilky v místě vpichů. Keloidní hojení jizev, těhotenství a kojení, věk pod l8 let. Pacienti na antikoagulační terapii nebo pacienti, kteří dostávají inhibitory agregace destiček (např. ASA) by neměli být léčeni přípravkem PRINCESS® Filler bez konzultace se svým lékařem. PRINCESS® Filler se nesmí používat současně s laserovou terapií, chemickým peelingem, nebo dermabrazí. 

Po ošetření :  6 hodin klidový režim, 24hod.vyhýbat se vysokým teplotám, sauně, masážím, bazénu, týden mrazivému počasí.

Kontakt

Jméno a příjmení (*)
Please type your full name.

Telefon
Please type your full name.

E-mail(*)
Invalid email address.

Zpráva(*)
Invalid Input

Antispam(*)
Antispam
Invalid Input

Copyright (c) 2016 Všechna práva vyhrazena - KR institut, s.r.o. Created by Emak