Facelifting a omlazení

 

Facelifting a omlazení

redukce vrasek newPleť časem povadá, mizí její svěžest. Věkem nebo mimikou se tvoří vrásky. Je jednoduché vypadat dobře. Často není potřeba podstupovat operace, ani si brát dovolenou. Pohodlné možnosti brzdí projevy věku.

Velmi často je třeba dodat chybějicí ztracený objem do vrásek, vypnout povislé kontury, či zredukovat tuk. Uvolnit napětí, které často neuvědoměle vytváříme a tím i další vrásky apod. Je třeba konzultace s lékařem.

Lékařské liftingové metody pro omlazení a vypnutí pleti:

Moderní miniinvazivní metody, které se nazývají tzv "v odpolední pauze". Charakterizují nenáročnost "odběhnout si" na lékařský estetický zákrok. Ty jsou komfortní s minimální zátěží pro organismus. Často se lze ihned zapojit do běžných denních povinností.  Nejčastěji používané metody pro vypnutí pleti jsou:

Výplňové materiály vrásek. Zejména na bázi kyseliny hyauloronové. PRPplasma výživný koktejl látek s energizujícím potenciálem omladí pleť.  Pro ovlivnění tvaru kontur obličeje se používají mezonitě (tzv magický lifting) s funkcí vytáhnout unavenou pleť a se silnou rekolagenizaci kůže. Pro redukci nadbytečných tuků může jít např. podbradek se používá lipolýza.  Dále je někdy třeba uvolnit  (relaxovat) chronicky stažené lokality.  (stálé nevědomé napětí - mračení, obočí, koutky) Pomocí uvolnění svalového napětí lékař drobnými vpichy aplikuje látku. Mizí stálé a nevědomé napětí - mračení, obočí, koutky apod. Zmíněné lékařské metody jsou velmi bezpečné a nezatěžující organismus. Používají dle druhu obtíží i potřeb pacienta a jsou velmi efektivní.

 vrasky omlazeni prp omlazeni vypln prp  vrasky 

Výsledky lékařských metod jsou vždy efektivnější, když je pleť v udržovaném stavu. Pokud pleť není v dobré kondici, měla by se dle možností ozdravit a připravit. Vitalizací pleti dosáhneme její zesílení, hydrataci a maximální absorbci výživných látek.

Vitalizace -  rejuvenace pleti se provádí se několika způsoby. Výsledky viz foto níže závisí na zvolených metodách, věku a dalších faktorech. Doporučujeme využít konzultaci :

Modelace obličeje, zpevnění pokožky 

Neinvazivní lifting termicky smršťuje a zrychluje metabolismus fibroblastů a remodeluje kolagenová i elastinová vlákna. Dojde k vyhlazení, a zpevnění pokožky bez injekcí, bez chirurgických zákroků. Dochází k okamžitému vypnutí pokožky. Následek je hladší, zdravější a mladistvější vzhled. - jedinečné pro ošetřování vrásek v okolí očí, horního rtu, čela a rukou, díky speciálnímu aplikátoru.Velmi krásné účinky na zpevnění krku a dvojité brady. Aplikuje se RF TriPOLLAR nebo světelná terapie IPL Eurofeedback ANTHELIA a po té vitalizující přírodní látky pomocí mezoterapie viz níže.

- Termickou reakcí IPL Eurofeedback ANTHELIA fotorejuvenací. Ošetření působí lehkou termickou difúzi, která stimuluje obnovu kolagenových vláken a umožňuje příjem chybějících látek do pleti. Pleť je regenerována směrem na povrch. Kůže se zpevní a vypne. Vrásky se vyhladí a dojde tak k tzv. rejuvenaci a rekolagenizaci pleti. Po zákroku je pokožka načervenalá a citlivá. Tento pocit přetrvává 2-72 hod. Účinek se dostaví do 14dnů, to je doba, která trvá kůži na silnou a dlouhotrvající regeneraci. Ošetření je pro lepší výsledek dobré 2-4 ošetření dle potřeby opakovat. Doporučujeme ošetření provádět nejdříve za měsíc. Následné udržovací ošetření opakovat jednou za 3-6 měsíců).

Neivazivní lifting technologií TriPollar se selektivně pronikají radiofrekvenční vlny tkáňí. Působí se tak na extracelulární matrici (ECM). Vytvářejí se nová kolagenová a elastinová vlákna. Kůže progresivně regeneruje, zvyšuje objem a hydratuje se. Zarovnávají se nerovnosti i drobné vrásky. Dochází ke zpevnění, vypnutí. Výsledkem je zdravý a mladistvější  vzhled. Tato obnova pokožky vede ze spodních vrstev na povrch, proto má velmi dlouhodobý účinek. (vid kolagen). Tato velmi účinná a jedinečná tripolární technologie dělá toto ošetření současně velmi pohodlné. Dodávané látky dále podporují a zvyšují výsledek ošetření.

- Vitalitu pleti aktivizuje neinvazivní mezoterapie - pomocí látek podporujících činnost fibroblastů. Kolagenová i elastinová vlákna se hluboce regenerují, hydratují. Obnovují se procesy v pleti. Kůže obsahuje zejména kys.hyaluronovou a věkem ji ztrácí. Výsledek tohoto ošetření je silná hydratace kys. hyaluronovou, dodání ztracených látek a zpevnění pokožky a lifting. Unikum mezoterapie je elektroporace - elektromagnetické vlnění, jehož objev získal v roce 2003 Nobelovu cenu dokáže přenést účinnou látku přes pokožku do hlubokých vrstev. Toto klasickými možnostmi není možní. Výsledek je tak skvělý a ošetření je velmi příjemné.

- Argilerin  (zelený bot.) tlumí vytváření vrásek svalovým uvolněním chronicky stáhlé mimiky. Pomáhá tak vyhladit pleť bezpečně bez bolesti a bez píchání. Velmi oblíbené ošetření na bázi přírodních látek argilerin.  Za tímto názvem se skrývá molekula složená ze 6 amninokyselin. Zabraňuje napětí kožních vláken. Kůže je uvolněnější a tím se vrásky tvoří pomaleji. Nemá žádné vedlejší účinky a nedochází k nepřirozené mimice. Doporučené 3 aplikace po týdnu. 


facelifting omlazeni rejuvenace kolagen

* Výsledky modelace a vypínání pleti jsou individuální (obr.) a závisí na zvolených metodách, věku a dalších faktorech. Pro lepší výsledek doporučujeme využít konzultaci s lékařem.

Odstranění tuku pod bradou - Zpevnění kontur a odstranění nahromaděného tuku. Doporučený počet ošetření je 3-8 sezení. Kombinací s metodou tri-pollar, dosahujeme výsledků srovnatelných s plastickou operací, ale bez bolesti a jizev.

Regenerační péče o dekolt a poprsí – Prostřednictvím neivazivní mezoterapie. Zaručuje pevnost, hebkost a svěžest dekoltu a ňader. Vysoká koncentrace účinných látek zabezpečí dokonalou výživu buněk. Křivka poprsí závisí na napětí pokožky a podpůrných svalů. Prsa jsou držena vrstvou kůže - jakousi přirozenou podprsenkou. Tvar a pevnost prsou ovlivňuje věk, redukční diety, poškození pleti způsobené sluncem, antikoncepce, hormonální změny. Vyvolávají ztrátu pevnosti, pružnosti, snižují hydrataci kůže. Doporučeno 4 ošetření po 14 dnech.

- Ošetření chemickými peelingy - pleť se nastartuje a její struktura po tomto ošetření je schopna přijímat značné množství vyživujících látek, které jsou dodány. Provádí se aplikaci ovocných kyselin - nejčastěji kyseliny glykolové. Působí změny v pleti a sjednocují její barvu a vyhlazují ji a tonizují. Odloučí se povrchové i hlubší vrstvy porušených buněk. Porušené buňky pleť nahrazuje novými. Uvolněním energie způsobíme aktivaci růstových faktorů a ty po 21 dní umožňují rekonstrukci tkání. Výsledek přetrvává několik měsíců. Zdravotnické peelingy obsahují vysoké procento léčivých látek. Účinek toho ošetření chemického peelingu, zvyšují látky s fotoreaktivní substancí. K aktivaci těchto látek se používá unikátní technologie přístrojů Omnilux).. 

- Pomocí léčivé úzkospektrální světelné terapie lampou Omnilux se vpraví velmi příjemným způsobem množství kyseliny hyaluronové do hlubokých vrstev dermis. V této aplikaci jde především o dodání velkého množství kyseliny hyaluronové do hlubokých vrstev pleti, ne pouze do povrchových vrstev. Pleť je poté dlouhodobě vyhlazená, pevná, hydratovaná. Výsledek trvá několik měsíců. Doporučené ošetření : 3 krát po 5 až 14 dnech. 

 

Kontakt

Jméno a příjmení (*)
Please type your full name.

Telefon
Please type your full name.

E-mail(*)
Invalid email address.

Zpráva(*)
Invalid Input

Antispam(*)
Antispam
Invalid Input

Copyright (c) 2016 Všechna práva vyhrazena - KR institut, s.r.o. Created by Emak