Pracovní příležitost

Pracovní příležitost

Jsme zavedené zdravotnické zařízení v oboru estetické medicíny. Pro pobočky hledáme zdravotní sestřičky s milým chováním. Základ naší práce je přátelský kolektiv a odpovídající přístup k pacientům. Zaměřujeme se především na kvalitní účinné metody a moderní miniinvazivní postupy.  Těší nás, že klienti oceňují  odbornost, účinek, ale i pozitivní přístup personálu. 

banner3

Ideální typ, který hledáme je aktivní a pozitivní sestra s citem pro odpovědnost  a vášní pro estetickou medicínu. Pokud máte podobné nastavení a schopnosti, zasloužíte si i nadstandardní  ohodnocení. Zašlete nám životopis s fotografií na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Nabízíme:

Osobní  přístup,  pozitivní kolektiv,  zázemí a vývoj v oboru estetické medicíny.Sestra pracuje samostatně nebo asistuje lékaři  (zdravotnická kosmetologie,  estetická dermatologie, plastická chirurgie).Odborné zaškolení. Možnost  čerpat ošetření v rámci zaměstnaneckých výhod zdarma. Motivující finanční ohodnocení (hodinová sazb, provize) plat cca 22 000 - 30 000 Kč měsíčně. Místo práce Zlín, Valašské Meziříčí, Praha 6.

Požadujeme:

Vzdělání na úrovni zdravotní všeobecné sestry s platnou registrací práce bez odborného dohledu. Preferujeme komunikativnost a příjemné vystupování, samostatnost, zodpovědnost  a kladný vztah k oboru estetická medicína a plast. chir. Nutný řidičský průkaz skupiny B. Jazykové znalosti  výhodou.