Procedury

 

Kolagen

Možnost jak vrátit čas a zlepšit stav pleti jako dříve je 

zvýšením množství kolagenu

Kolagen a jeho množství zodpovídá za stav pleti. Kolagenová vlákna tvoří síť - podporu  pleti i orgánům v těle. Kolagen časem ochabuje. Ztrácí kvalitu i objem. Vysycháním se kůže ztenčuje, objevují se vrásky, pigmentace a je citlivější. 

kolagen biorev

Dodáním 100%  kolagenu ovlivníme procesy stárnutí a významně posílíme:

- pružnost a svěžest pokožky 
- hydrataci a vypnutí
- novotvorbu kolagenu
- luminosita – zesvětluje pleť, mizí pigmentace a nedokonalosti pleti
Celkově se pleť zkvalitní. Pokožku silně aktivizuje přírodním způsobem a dlouhodobě v ní urdžuje vitální prostředí. 
Dojde k aktivizaci fibroplatů, monocytů, krevních destiček a dalším procesům s progresivním omlazujícím efektem.

kolagen vrasky hydratacePříklad aplikace zvýšení objemu, vyrovnání pleti

Kolagenová vlákna jsou důležitou podpůrnou síťí pod pokožkou. Kolagenu ubývá po 25 roce života. Ve věku 45 let může klesnout až o 30%. Nižší množství kolagenu je partno ve vzhledu i vlastnostech s dalšími projevy stárnutí.

Množství kolagenu v kůži souvisí s vypnutím, hladkým a svěžím vzhledem. Celková pružnost věkem klesá.

Inovační terapie BIO REV 100% kolagen dodá chybějící kvalitního kolagen A dojde k fyziologické biorestrukturalizaci pokožky a pojivých tkání.  Ceník zde

kolagen BioRev webB 2

Tato metoda aktivizací kolagenem se užívá již několik let v medicíně, kde urychluje hojení a regeneraci tkání. Potenciál této metody je lety vyzkoušený a velmi dobře využíván také v estetice.

Skvělých výsledků bylo dosaženo aplikacemi BioRev - Kolagen 100%.

Biorev je sterilní ampulka s 200 mg prášku z koňského kolagenu typu I, sterilního a apyrogenního. Získává se z živých zvířat ve speciálních chovech. Odběr kolagenu nemá vliv na život zvířete. Zdravotnické prostředky na bázi koňského kolagenu byly aplikovány desítkám tisíc pacientů ve formě spreje, polštářků na krytí rány nebo jako v estetice intradermálně.

Aplikuje se formou drobných vpichů do oblasti podkoží nebo sliznice rtů. Přípravek má vynikající účinnost a optimalizuje podmínky pro tvorbu nového kolagenu. Ošetření může vyvolat mírné pálení, jež během několika minut mizí, nebo např.  lehké zarudnutí kůže, či mírný otok. Tyto projevy vymizí během několika hodin. 

Po alikaci začíná proces obnovy. Zlepšení je viditelné již po několika dnech a dál se několik dní zlepšuje. Efektivní je již jedno ošetření. Dle konzultace lze vyjímečně pro maximalizaci výsledku ještě jednou opakovat. A to za cca 1-2měsíce po prvním ošetření. 

kolagen hydratace vratsky amemKolagen rozjasňuje a vyhlazuje pleť

Kontraindikace

Výrobek nelze použít v okolí očí a mezi oči – glabela. Dále v případě známé přecitlivělosti na tyto typy produktů. Nedoporučuje se pacientům s kolagenním cévním a autoimunitním onemocněním pojivové tkáně. 
Případná alergická reakce v souvislosti s aplikací zdravotnických prostředků na bázi koňského kolagenu nejsou zaznamenány v míře, která je obvyklá u jiných typů zdravotnických prostředků. 
Nelze aplikovat do míst s infekcí nebo zánětem. Přestože nejsou známy žádné specifické kontraindikace nedoporučuje se v těhotenství a kojení.

facebook

Letní dárek pro fanoušky a přátele na Facebooku, vhodné pro různé typy pleti

 Exkluzivní zdravotnická letní ochrana a revitalizace pleti s  komplexním ošetřením.

Akce platí do 15.9.2017 Sleva 70%

amem zdravá pleť
Stačí pouze jedno ošetření.
Dva profesionální zdravotnické přístroje + sérum a koncentrát. 
  Širokospektrální ošetření, vhodné tedy pro různé typy pleti, muže i ženy.

fb  
  • Moderní zdravotnická hloubková penetrace pleti s hydratačními, uklidňujícími séry pro sluncem narušenou pleť.
  • Velmi prospěšné v letním období.
  • Vhodné pro ženy i muže.

Pro optimální účinek obsahuje i dermabrazi s čištěním a sérem na hloubkovou ochranu pleti. Dlouhodobý viditelný účinek patrný ihned po ošetření. 

Ošetření zahrnuje:

Dermolissage – přístrojové hluboké čištění pleti hebkou diamantovou mikrodermabrazí a s infúzí účinných látek do pokožky se zklidňujícím účinkem séra  dexpantenol. Zdravotnický přístroj vyčistí pleť bez nepříjemného mačkání a bez podráždění. Redukuje i případné zánětlivé procesy a sjednocuje barvu. Sérum s dexpantenolem zaručí rychlé zklidnění a svěží vzhled pokožky. Vyzkoušejte revoluční, důkladné vyčištění pleti. 

dermol3dermolissage

Mezoterapie elektroporace s retinolem 2ml – velmi silná výživa pro letní období s protizánětlivým a mazoregulačním  účinkem.  Viditelně zlepší stav pokožky i např. u dlouhodobých kuřáků. Je to vynikající ochrana pleti v letním období, nebo pro pleť často vystavovanou počítačovému záření. Neinvazivní mezoterapie v roce 2003 získala Nobelovu cenu za elektroporaci, za schopnost přenést látky bez jakéhokoliv poškození účinné látky přes pokožku do hlubokých vrstev. Velmi příjemná zdravotnická komplexní péče bez podráždění. Metoda skvělá i pro citlivou pleť.

mezoteapie 23mezoterapie elektroporace - neivazívní hluboké vpravování látek

Toto ošetření dostává pleť do kondice. Sofistikovaný jemný způsob patentované penetrace látek do hlubokých vrstev působí dlouhodobě. Zdravotnická regenerace od hlubších vrtev je efektivnější a umožňují to fyzikálně silné přístroje určené pro dermatologické ošetření. Pleť bude vypadat svěží a fit.

Lze využít pouze 1x. Akce platí do 15.9.2017
Platné pro všechny ordinace v Praze, Zlíně, Kroměříži a Vlašském Meziříčí  - viz. kontakty
Vytištěný / vyfocený voucher (zde) předložte před ošetřením. Při telefonické objednávce nahlaste heslo - "akce amem".
cena 2800 Kč   sleva - 70%, nyní 840 Kč

Kontraindikace:

Minimální kontraindikace, pouze porušená kůže - rány, ekzémy, otevřené rány, bypass a kovové implatáty, těhotné a kojící. 

 

Přejeme krásné léto

Plexr

Unikátní zařízení pro neablativní plastickou chirurgii. V určitých případech může nahradit tradiční zákrok estetické chirurgie se stejným, nebo velmi podobných výsledků.

Velmi oblíbené je použití např. blefaroplastiku očních víček, kde je pokles víček a esteticky oko působí unaveně.  Tato metoda je moderní, efektivní, rychlá a minimalizuje rizika..  Vytváří matici miniaturních bodů. Přebytečná tkáň sublimuje. Odtraněním nadbytků se oko více otevře.

Dalším efektem, že se v místě aplikace obnovuje a rekolagenizuje kůže. Účinek se využívá při  plazmatickém peelingu. Nastavení přístroje je jemnější. Případné jemné zčervenání rychle ustupuje. Má velmi vitalizační účinek a obnovuje funkce pleti. Ideální je kombinovat s výživou pleti. Mizí i měnší vrásky. 

Silnějším nastavením přístroje se upravovují kontury nejen zmiňovaných viček, ale  např. očí, nebo kolem rtů, uší, čelo, hluboké vrásky a další viz příklady nejčastějších indikací na obr. níže. Účinné ošetření Plexrem závisí na individuálním stavu a osobní konzultaci. Je vhodné zejména mezi 30-60let.

plexr blefaroplastika ocni vicka akne vrasky 3* Příklad redukce vrásek

Přístroj Plexr byl vytvořen v Itálii. Na jeho vývoji spolupracovali vědci přírodních věd a další odborníci. Vyvinutý přístroj Plexr je již 10 let vekým přínosem pro pacienty. Velmi bezpečný a přátelský k pacientovi. Bez nutnosti narkózy a bez zbytečné zátěže a rizik pro pacienta. Nevyvolává žádné alergie a po aplikaci bez jizev. Lze odstraňovat kožní útvary i v bezprostředním okolí oční bulvy.

V praxi využívá čtvrtého skupenství - plazma, což je kvazineutrální ionizovaný plyn o specifických vlastnostech. V přírodě tento jev bývá při blesku a v tomto případě vzniká mezi pokožkou a koncovou  tryskou přístroje.

plexr blefaroplastika ocni vicka akne vrasky 4* Způsob redukce kožního převisu víčka

Bezpečnost

Ošetření je maximálně bezpečné a bez rizika. Ošetřují a odstraňují se kožní útvary i v bezprostředním okolí oční bulvy. Přístroj a podstata technologie vylučuje možnost poškození oční bulvy při aplikaci ani druhotně např. nebo teplotou. Nejsou řezná rány, a proto nevytváří jizvy.

plexr blefaroplastika ocni vicka akne vrasky 1* Příklad odstranění xantelazma i u očí, nebo drobných vrásek rtu (tzv. čárkový kód)

Použití

Výhodou je přirozený tvar. Plexr umožňuje efektivnější práci.  Za plného vědomí pacienta může lékař lépe modelovat mimiku v naturální tenzi a poloze obličeje. (v anestezii toto nelze, nebo s obtížemi). 

Blefaroplastika
Lifting vrchních a spodních víček
Odstranění všech útvarů
Odstranění vrásek okolo očí
Cysty na očních víčkách
Hemangiomy
Seborrheické cysty
Xantelasmata
Asymetrie víček
Výrazové linie (čárový kód)
Herpes simplex
Lifting obličeje a těla
Lifting pupíku
Ošetření akné
Odstranění fibromasy, pih, bradavic, keloidů, xanthelasmů, dyskeratomů
Odstranění tetování jakékoli barvy
Korekce jizev po akné apod.
Ošetření dilatovaných periumbilikálních strií
Lifting krku a dekoltu

Kontraindikace

Těhotenství, kojení, akutní onemocnění, těžká onemocnění, solárium min.14dní před ošetřením.

Hojení

Stroupky se hojí na sucho a odpadají do 3 dnů - do týdne. Suché chlazení je doporučováno 2-3hod po ošetření. Tři až pět dní může být i jemný otok a je doporučená domácí péče v klidu, bez vyšší fyzické aktivity, sauny, bazénu, slunění.  Nepoužívejte na ošetřované místo líčidla, vodu, žádné krémy, chraňte před prachem a všemi nečistotami. Stroupky neodstraňovat. Po samovolném odstranění stroupků již můžete používat líčidla a 6 týdnů používat na ošetřovanou oblast UV krém SPF 50+

Příklady zákroků

Blefaroplastika očních víček přístrojem PLEXR

Lékař provede konzultaci možností ošetření a potřeb klienta. Určí, jestli je metoda pro klienta vhodná, nebo je pro klienta lepší klasická operativní metoda. Ošetření je mnohem šetrnější, než plastická operace a protože se hojí bez jizvy, není poznat stopa po zákroku plastického chirurga. Ihned po ošetření jde vidět výsledek. Ošetření se nejvíce doporučuje klientům od 35-45let, nebo s menší nadbytečnou tkání, popř. na udržení výsledku operativní metody po několika letech. Dále klientům, kteří trpí na keloidní jizvy, nebo nemohou podstoupit lokální injekční anestezii. U hodně povadlých víček metoda nemůže zaručit po 1 ošetření a jedné korekci srovnatelné výsledky, jako je operativní metoda. Muselo by se ošetření provést vícekrát. Po neablativní blefaroplastice přístrojem plexr nezůstávají žádné jizvy, dá se srovnat asymetrie víček. Dosažený efekt vydrží i několik let v závislosti na životním stylu a péči o pokožku. Je vyloučené riziko jakéhokoliv poškození zraku.

Lifting hlubokých vrásek a povadlé pokožky

Lékař přístrojem plexr může kdekoliv na obličeji i těle provést ošetření na vyhlazení i velmi hlubokých vrásek a redukci přebytečné povadlé pokožky. Nejvíce se ošetření provádí v okolí rtů, oční vrásky, nosoretní vrásky, čelo, mezi obočím, v okolí uší, krk, dekolt, v okolí pupíku, nebo kdekoliv na těle… Lifting celého obličeje nelze provést při jednom sezení, ale v rozmezí několika ošetřeních po menších partiích. Dosažený efekt vydrží i několik let, pokud klient nezhubne a nenastane nová nadbytečná tkáň.

Jizvy, strie

U přístroje PLEXR nevznikají žádné jizvy, naopak se jizvy dají přístrojem velmi efektivně vyrovnat. Vhodné na jizvy po akné, až po keloidní jizvy.

Odstranění nezhoubných a nevzhledných útvarů

PLEXR dokáže odstranit nezhoubné útvary po poradě s dermatologem. Lze také odstranit nežádoucí buňky kůže, donutit pokožku k tvorbě kolagenu a vytvořit novou zdravou pokožku bez známek odstraňované tkáně. Výsledek je velmi zajímavý. Není vidět ani sebemenší jizvička nebo depigmentace pokožky. Lze odstranit i virové bradavice a herpes ( opar)

Ošetření akné

PLEXRem lze odstranit zánětlivé projevy akné, bez jizviček, pigmentací. Působí výborně na velké rozšířené póry, které minimalizuje. Plazmatickým peelingem lze pleť výrazně zlepšit, sjednotit a udržovat v čistém hladkém stavu.

Odstranění pigmentací

Všechny druhy pigmentací, tmavých skvrn  přístroj PLEXR odstraní. Nezáleží ani, jestli je pigmentace plastická, jemně vystouplá, získaná nebo vrozená.


* Ilustrativní foto s příklady účinků a aplikací se mohou jednotlivě lišit. Je nutná prvotní konzultace s lékařem.

 

Ceník - info zde

 

 

 

 

 

 

Praha

Praha 6

budova CORDEUS poliklinika & wellness 

Výborná dostupnost MHD metrem i tramvají. Autem z tunelu Blanka ze Strahova 5min, nebo z Evropské 180m.

parking    před budovou 20 Kč/hod., nebo zdarma v ulicích mimo parkovací zóny cca 180m.

praha amem a  praha amem b

metro A borislavka  metro A, Bořislavka 180m mapa  (výstup vpravo směr ul Kladenská, Liberijská, mírně dolů 50m na křižovatku, kde je vidět budova Cordeus)

metro borislavka  praha amem 6

Adresa:
Na Dlouhém lánu 563/11
160 00 Praha 6-Vokovice

Informace a objednávky 8,30 - 17hod.
telefon: 775 886 224
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
web:     www.amem.cz

 

 

 

 

 

www.cordeus.cz - centrum komplexních péče o zdraví 

Letní ošetření pletii

Extrémní počasí vyvolává negativní reakce v pleti, zrychluje stárnutí a citlivou pleť může nepříjemně dráždit. Prověřená zdravotnická ošetření chrání se staly vyhledávanými pro svou jemnost a hydratční schopnost a ochranu. Především jsou to letní a zimní ošetření pleti.

letni hydratace amem

Letní ošetření přípraví a ochraní pleť. Zejména prevence proti negativním účinkům slunečního záření a pro ochranu pokožky.  Silná hydratace pleti, prevence proti pigmentovým skvrnám. Pleť je chráněná, opálí se více do hněda, je hydratovaná, vláčná, vyhlazená.

Sérum + maska + 2 zdravotnické přístroje = okamžitý efekt po ošetření 

 nyní akce  2200 Kč   990 Kč    SLEVA 55%

Vyhněte se vysušené, podrážděné pleti v letním období a dodejte jí potřebnou ochranu. Zmírněte neblahé účinky sluníčka a podpořte jeho pozitivní efekt na pleti.

Omnilux PDT lampy jsou etalonem kvality a výkonu od prestižní USA firmy. Regeneruje pokožku fotorejuvenací pleti. Velmi vhodné pro regeneraci pleti, velmi vhodná a účinná i proti akné. Omnilux patří bezpochyby k jednomu z nejvýkonjších lamp na světě. Jde o velmi příjemnou a oblíbenou metodu léčby s červeným nebo modrým úzkospektrálním světlem a pleťovou maskou na oční okolí, obličej, krk a dekolt s dlouhodobým účinkem.

Účinky masky: Odstraňuje kruhy pod očima, zlepšuje cévní stěnu, lymfatický systém, buněčnou regeneraci pleti. Má protizánětlivý, vypínací, hydratační účinek. Silně zklidňuje pleť a působí jako fotoochrana pleti s dlouhodobým účinkem.

letni_hydratace_akne_amem.jpg

Omnilux

Technologie přístrojů Omnilux reprogramuje pleť s dlouhodobým účinkem. Všechny kosmetické přípravky pod Omnilux lampou mnohonásobně zvýší svoji účinnost.

 Omnilux působí :
- omlazení pleti
- hojení jizev
- ošetření rakoviny kůže 
- regeneraci tkáně
- léčbu akné 
- hydrataci pokožky
- tvorbu kolagenu
- likvidaci pigmentace 

Neinvazivní mezoterapie

Dopraví elektroporací látky hluboko přes membránu kůže – využívá objevu oceněného v r. 2003 Nobelovou cenou. Mezoterapie prostoupí aplikované látky buněčnými membránami a mezibuněčným prostorem do hlubokých vrstev kůže, nebo do těla. Nedochází tedy k žádnému porušení kůže, ani k bolesti. Velmi pokroková a pohodlná metoda. Ceník neinv. mezoterapie zde

Retinol – vit. A 2ml

Působí jako silný antioxidant potlačující volné radikály, které vyvolávají poškození tkání a kožních buněk. Silně omezuje poškození způsobené slunečním zářením a regeneruje. Vhodný i pro "kuřáckou pleť". Napomáhá obměně pleťových buněk, posilování kolagenu a hydrataci kůže což má za následek omlazení pleti. Vhlazuje mírné vrásky, hydratuje a projasňuje plet. Vit. A podporuje přirozené hojivé procesy v kůži. Reguluje dobře akné. Ideální na hrubou, vysušenou pokožku.

Co od ošetření očekávat? Již po prvním ošetření uvidíte velmi výrazný efekt. Efekt je viditelný ihned po ošetření, výraznější efekt nastává po 14 dnech, kdy jsou nastartovány veškeré regenerační pochody ze spodních vrstev pokožky. Ideální kúra přes letní sezónu 3 ošetření po 1–3týdnech.

letni_osetreni_pleti_amem.jpg

Letní ošetření pleti
  • Délka ošetření 45 min:
  • Povrchové čištění pleti
  • Regenerační maska na oční okolí z netkané textilie, maska na obličej, krk a dekolt znásobená fotodynamickou sílou omnilux .
  • Omnilux fotoomlazení pleti – modré nebo červené světlo 10min.
  • Mezoterapie elektroporace( metoda oceněná Nobelovou cenou) – Čisté koncentrované látky 2 ml Retinol – vit.A, určené proti negativnímu působení slunečního záření  15min.
  • Konečná úprava pleti sérum + krém

Kontakt

Jméno a příjmení (*)
Please type your full name.

Telefon
Please type your full name.

E-mail(*)
Invalid email address.

Zpráva(*)
Invalid Input

Antispam(*)
Antispam
Invalid Input

Copyright (c) 2016 Všechna práva vyhrazena - KR institut, s.r.o. Created by Emak